KOSGEB Yalova

Fazlaca fazla bir nüfuza haiz olmadığı için KOSGEB  Yalova ilimizde bir tek 1 Müdürlüğü ile yeni girişimciler ile esnaflarımıza hizmet vermektedir. Sadece, özellik ile yeni girişimcilerimizin Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başvurularına yoğun bir talebi olması durumunda Yalova’da bulunan İŞKUR, Tecim Endüstri Odaları, Halk Eğitim Merkezleri ile Yalova ilimize bağlı tüm mahalli belediyeler bu eğitimleri ücretsiz bir şekilde düzenlemektedir. KOSGEB dahilinde ilimizde tüm bu kurumlar tarafınca düzenlenecek olan kurs tarihlerini, adresleri ve telefon numaraları ile beraber paylaştık.

KOSGEB Yalova girişimcilik kurs tarihlerini iyi mi öğrenebilirsiniz ?

KOSGEB Yalova

KOSGEB Yalova

Yalova ilimizde yada ile bağlı tüm ilçelerde KOSGEB yada hangi devlet kurumu Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenleyecek olursa olsun bu kursun başlangıç zamanı, düzenleneceği adresi en doğru ve süratli bir halde bir tek > https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=77 bu adres üstünden öğrene bilirsiniz. Adrese tıkladığınız da oluşturulan sayfada kurs tarihleri gözüküyor ise o ay için de eğitimlerin olacağı, eğer gözükmüyorsa bu o yıl içinde girişimcilik eğitimi olmayacağı anlamına gelmez.! Bu niçin ile eğer Yalova yada ilçelerinde girişimcilik eğitimi almak istiyorsanız sıklık ile bu sayfayı takip etmenizi tavsiye ederim.

Yalova girişimcilik eğitimlerine iyi mi başvurabilirim ?

Yalova yada çevre ilçelerindeki girişimcilik eğitimlerinin tarihileri ilgili sayfada belirlendiği vakit bu eğitimleri 2 şekilde müracaatta buluna bilirsiniz.

  1. Direk sayfada belirtilen adrese şahsen giderek
  2. Sayfa üstünde yer edinen e-Devlet ile Başvur bağlantısını takip ederek

e-Devlet üstünden başvuruda bulunacak olan yeni girişimcilerin PTT’den almış oldukları bir e-devlet şifresine haiz olması gerekir. Ek olarak gene İnternet üstünden müracaat işlemine başlamadan ilkin kesinlikle e-Devlet yazışma bilgilerini güncellemiş yada girmiş olmaları gerekmektedir. Özellik ile yazışma detayları hanesinde ” e-posta ” kısmının doğru bir halde girişmiş olması gerekmektedir.KOSGEB Yalova Müdürlüğü Adres, Telefon Detayları

KOSGEB Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Müdürlük yada ihtiyaca gore temsilcilikler ile yurttaşlarımıza hizmetler vermektedir. KOSGEB Yalova’ da bir tane Müdürlük ile hizmet vermektedir. Bu müdürlüğe bir tek yeni girişimciler müracaat yapmak ile kalmayıp tüm Yalovalı KOBİ & Esnaf’da müracaatlarda buluna bilirler.

Adres: Rütem Paşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Numara: 42 KOSGEB Binası 77100 Merkez / Yalova

Telefon: 0-226-814-13-50 Faks: 0-226-814-13-53 E-mail: Yalova@Kosgeb.gov.tr

KOSGEB Google Harita Koordinatları

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>