KOSGEB Yozgat

Yozgat ilinde yada ilçelerinde ilk kere iş kuracaklar için bunu KOSGEB ile yapmak oldukça akıllı bir fikirdir. Oluşturulan iş yerinin bir oldukça kısmını bağışlama olarak almak kim istemez ki? Yozgat’lı yeni girişimciler bunun için tek yapmanız gerek Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine birazcık sonrasında paylaşacağımız adresler de girmenizdir. Başlama tarihlerini takip edip bu eğitimler almanız halinde devlet destekleri ile iş fikrinizi hayata geçirmiş olacaksınız. Ek olarak, Yozgatlı esnaflarımız da kendilerine sağlanan 14 destek programı hakkında bu adreslere başvurarak detaylı detayları alabilirler.

Yozgat KOSGEB kursları ne vakit başlamaktadır ?

Yozgat ilimizde iki tane KOSGEB birimi olmasına karşın İŞKUR ve mahalli belediyelerin yanı sıra bir oldukça meslek odası da bu eğitimleri yeni iş yeri oluşturmak isteyen girişimcilere vermektedir. Belli tarih aralıklarında ve daha ilkin belirlenmiş olan belli adresler de düzenlenecek olan eğitimler genel anlamda 25 ile 30 içinde değişmektedir. Yozgat eğitimlerine girecek olan öğretim görevlisinin isim bilgisi dahil olmak suretiyle tüm bu belirtmiş olduğum detayları doğru bir halde https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=66 buradaki adres üstünden rahatlık ile öğrene bilirsiniz.

KOSGEB Yozgat girişimcilik eğitim başvuruları iyi mi yapıla bilmektedir ?

Eğitim başvurularını yapmak artık oldukça daha kolaydır. Şu sebeple artık kursları düzenleyen kurumlara şahsen olarak gidip müracaat formunu doldurmaya alternatif bir yok çıkmıştır. Bu yol İnternet üstünden e-devlet aracılığı ile meydana getirilen yoldur. Eğer adınıza ilişkin bir e-devlet şifreniz var ise şimdi sıkı durun tam 3 adımda asla yeriniz den kalmadan Yozgat ilinde düzenlenecek olan girişimcilik eğitimlerine müracaat da bulunacağız. Bunun için tek yapmanız gerek.

  1. Ya eğitim tarihlerinin yer almış olduğu sayfadan ” e-Devlet İle Başvur ” deyip yada dorudan https://bit.ly/2Tg7502 adresinden uygulamalı girişimcilik eğitimi müracaat formuna erişim sağlayınız.
  2. Sonrasında karşınıza çıkan formu doldurunuz.
  3. Tebrikler, hepsi bu kadar 🙂

Yozgat ili yada ilçelerinde düzenlenecek olan girişimcilik sertifikası almak için kurslara ön başvurunuz alınmıştır. Artık tek yapmanız eğitime katılacak olan ilk 25 kişinin belirlenmesi için ön mülakatların yapılmasını beklemeniz tir.KOSGEB Yozgat birim adresleri, telefon yazışma numaraları

KOSGEB Yozgat ilimizdeki esnaflarımıza ve yeni girişimcilerimize oldukça daha iyi hizmet anlayışı sağlamak adına 2 tane şube kurmuştur. Bunlardan bir tanesi il merkezinde olur iken bir diğeri de belediye hal caddesindedir. Siz istediğiniz kurum adresine müracaat yapabilirsiniz.

Yozgat Müdürlük yazışma detayları

Adres: Aşağı nohutlu mahallesi mevlana caddesi numara 13  YOZGAT / MERKEZ

  • Tel: 0-354-212-11-11
  • Faks: 0-354-212-11-15
  • E-mail: Yogaz@kosgeb.gov.tr

Yozgat Sinot Sinerji Odağı temsilcilik yazışma detayları

Adres: Belediye hal caddesi numara 11 – YOZGAT

  • Tel: 0-354-217-91-04
  • Faks: Yozgatsinod@kosgeb.gov.tr

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>