KOSGEB Zonguldak

Kendi iş yerini oluşturmak isteyen yeni girişimciler yada işletmesini büyütmeyi planlayan KOBİ’ler KOSGEB Zonguldak’ta sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Karadeniz Ereğli’deki temsilciliği ile 2 değişik yer de sizler ile olan KOSGEB her ay İŞKUR ve TSO benzer biçimde iş ortakları ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlemektedir. Mahalli belediyeler ve Halk Eğitim Merkezleri dahil olmak suretiyle tüm bu devlet kurumları tarafınca Zonguldak ilimizde düzenlenen yada yeni düzenlenecek olan kursların tarihlerini ve adresleri tek bir sayfada bir araya getirdik. Ek olarak arzu etmeniz durumunda e-Devlet aracılığı ile düzenlenecek bu kurslara sitemiz kanalları ile direkt da müracaat olanaklarını siz Zonguldak’taki yeni girişimcilerimiz için olanak sağladık.

Zonguldak KOSGEB kurs başlanma tarihleri nedir ?

Zonguldak ilimizde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni hangi kurum düzenler ise düzenlesin kursun başlangıç tarihlerini koordineyi KOSGEB etmektedir. Öğretim görevlisinden tutunda eğitimlerin tüm giderleri de gene KOSGEB tarafınca sağlanmaktadır. Bu nedenden dolayı Zonguldak ilimizde eğer bir girişimcilik eğitimi düzenlenecekse bu eğitimin başlangıç tarihini birimin resmi sitesinden direkt bu https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=67 adresten öğrenebilirsiniz. Sayfa açıldığı vakit tüm Zonguldak ilimizde ve ilçelerinin kurs tarihleri hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Ek olarak bu eğitimleri düzenleyen kurumlarına başvuruyu da aynı sayfada aşağıdaki talimatlar doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz.

KOSGEB Zonguldak girişimcilik eğitim başvurusu iyi mi yapılır ?

Eğer Üniversite hayatınızda girişimcilik derslerini almadıysanız yada Zonguldak’taki kurulacak olan işletme İŞGEM sınırları içinde kurulmayacaksa Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi almanız şarttır. Bu eğitimleri Zonguldak’ta bir fazlaca resmi kurum KOSGEB öncülüğünde düzenlemektedir. Bu kurumların haricinde yalnız İŞKUR müracaat sahibinin işi olmayan ve kendisine kayıtlı olmasını aramaktadır. Öteki tüm birimler yalnız 18 yaş şartını aramaktadır. Zonguldak ilimiz yada ilçelerindeki eğitimlerden istediğinize saptanca açığı olması dahilinde başvurunuzu,

  1. Eğitim tarihlerinin olduğu sayfadaki kursu düzenleyen kuruma şahsen gider.
  2. e-Devlet üstünden https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ bu adrese aracılığı ile müracaat formunun doldurulması ile katılım göstere bilirsiniz.

e-devlet üstünden müracaat formuna direkt ulaşabilmeniz için ne olursa olsun sistemdeki kontakt detayları kısmı doğru ve eksiksiz bir halde düzenlenmiş olmalıdır. Ön müracaat işlemi sonrasında Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sınav Soruları doğru şekilde cevaplayan arasından ilk sıralamalara nazaran kursiyerlere eğitimi verilmektedir.KOSGEB Zonguldak Müdürlük edere detayları

KOSGEB Zonguldak ilimizde bir tane Müdürlük ile KOBİ & ESNAF ve yeni girişimcilerimize hizmet vermektedir. Zonguldak’taki bu müdürlüğe tüm KOSGEB destek programları hakkında data almak için başvurularınızı hafta içinde mesai saatleri dahilinde yapabilirsiniz.

  • Adres: Çaydamar mahallesi Ahmet Taner Kışlası Caddesi Numara 7  MERKEZ / ZONGULDAK
  • Telefon: 0372-253-36-48
  • Faks: 0372-253-67-49
  • E-mail: Zonguldak@Kosgeb.gov.tr

Zonguldak Karadeniz / Ereğli temsilcilik adres bilgisi

  • Adres: Müftü Mahallesi Meydan Başı Caddesi Çamlık Sokak Numara 9  KARADENİZ EREĞLİ
  • Telefon: 0372-316-11-61
  • Faks: 0372-316-88-97

 

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>