Kredi Geçmişi Sorgulama (ÜCRETSİZ KKB NOTU ÖĞRENME!)

Devletimizde artık KKB isminde bir birim mevcuttur. Tüm bankaların tanımış olduğu ve kişilerin kredi geçmişi sorgulama yapma olanağı sunmuş olduğu bu kurum bireysel yada ticari kredileriniz, çek yada senet ile geçmişinizi ve hatta kredi kartınız ile yaptığınız geri ödemelerdeki aksaklıkların kaydını tutmakta ve talep edene geçmişi sorgulama olanağı sunmaktadır. KKB Findeks kredi geçmişi sorgulama parasız ve ücretli olarak iki şekilde yapılmaktadır. Tüm bankalar ile olan diyaloğunuzun geçmişini sorgulamak için bir oldukça kolaylıkları sunan Findeks skor puanınızı en kolay öğrenme metotlarını aşağıda bulabilirsiniz.

SMS ile banka kredi geçmişini öğrenme videosu

Cep Telefonları SMS ile Kredi Geçmişi Sorgulama Iyi mi Yapılır?

Cep telefonunuz ister akıllı olsun ister bayağı bir mobil aygıt olsun kredi geçmişi sorgulama işlemini SMS aracılığı ile yapabilirsiniz. Hattınız gene ayı şekilde ister Turkcell olsun isterse Vodafone yada Avea gene belli bir karşılık karşılığında kişinin kredi notu öğrenme olanağı mümkündür. Bunun iyi mi yapılacağını sizler için video ve fotoğraf ile anlatımı sitemizde paylaştık. Yapmanız ihtiyaç duyulan adımları yinede yazı ile sıralamamız gerekirse ilk olarak cep telefonunuzun SMS yazma kısmına giriniz, peşinden SMS gidecek hanesine 1112 numarasını girin ce bildiri kısmına ise kendinize yada her kimin kredi geçmişini sorgulamak istiyorsanız onun kimlik numarasını giriniz ve bir boşluk bırakarak bir tek doğum yılını girerek gönder deyiniz. Hepsi bu kadar, bir kaç dakika içinde kredi notunuz müracaat yaptığınız cep telefonuna kısa bildiri olarak gelecektir. Bu işlem hangi hat ile yapmış olursanız yapın ücretlidir. Ücret bedeli her bir sorgulama için 9 TL dir.

Mobil Uygulamalar ile Kredi Geçmişinizi Sorgulayın!

Ticari yada bireysel vatandaşların kredi geçmişine öğrenme olanağı elde eden bir öteki yol ise bankaların mobil uygulamalarıdır. Günümüzde artık tüm bankaların ne olursa olsun bir mobil uygulaması bulunmaktadır. Genel olarak satmaca ödeme, kredi ve kredi kartı ödeme yada EFT yada havale yapmak adına oluşturulan mobil banka uygulamaları artık genişletilerek bırakın KKB Findeks kredi notu öğrenmeye talih oyunları dahil ödemeleri yapılmaktadır. Bir oldukça ödeme ile ilgili kolaylığı elde eden mobil uygulamalar ne olursa olsun akıllı cep telefonlarınız da kurulu olması gerekmektedir. Bankaya ilişik mobil uygulama cep telefonunuza kurduktan sonrasında uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Uygulama girişini sağladıktan sonrasında ne olursa olsun ana ekranda yada bir sonraki ekranlarda Findeks risk raporu sorgulama diye bir ileti görmüş olacaksınız. Bu iletiye tıkladığınız vakit adımları takip ederek (kesintinin yapılacağı banka hesabı / dokümanın geleceği e-mail adresi ) ortalama olarak gene 10.5 TL lik bir karşılık karşılığında banka kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Banka Kredi Notu Parasız Iyi mi Öğrenilir?

Yukarıda videosu ile beraber bahsettiğimiz tüm adımlar ücretli olarak sorgulama şekilleri idi. Peki kredi notu ücretsiz nasıl öğrenilir ? En ergonomik yoldan hiçbir karşılık ödemeden kredi geçmişi sorgulama işlemini iyi mi yapabilirsiniz. Bu probleminin cevabı bilgisayarlarında Findeks gold yada klasik risk raporu sorgulama paketi bulunan bilgisayarlarda yatmaktadır. Sizlerde bu paketleri satın alabilirsiniz fakat bu ücretli yola girmektedir. Biz bu başlıkta ücretsiz bir şekilde kredi notunuz iyi mi öğreneceğimizi anlatacağız. Bu paketler dostlar her bankanın bireysel müşteriler memurların bilgisayarlarında ve bir oldukça kurumsal beyaz eşya satan mağazalarda kurulu bir halde mevcuttur. Her hangi bir nazınızın geçmiş olduğu bankaya yada beyaz eşya satan mağazaya giderek hiçbir ücret ödemeden kredi yada kredi kartı geçmişinizi T.C. kimlik numaranız ile sorgulatabilir siniz. Böylece 10.5 TL kontur bedeli ödemek de aylık 85 TL pakette almak zorunda kalmazsınız.

Kredi notunu ücretsiz öğrenme yöntemleri

Kredi notunu parasız öğrenme şekilleri

Findeks kredi notu düşük gelenler üzülmeyin buradaki makalemizde en kısa sürede 3 ayda findeks kredi notu nasıl yükselir anlatılmaktadır! Size bahsettiğimiz adımları uygulayarak notunuzu anında yükseltebilirsiniz.

About admin

Check Also

Kaç Kredi Notu Puanına Ne Kadar Kredi Çıkar?

İhtiyaç dahil olmak suretiyle tüm kredilerin çıkmasında belirleyici en mühim unsur asla şüphesiz ki kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>