Kredi Kartım Nerede? Banka Kurye Sorgulama Adresleri

İlk kere yada çeşitli güvenlik sebepleri ile yada son kullanım zamanı geçmiş olan kredi kartlarınızı bankalar ücretsiz bir şekilde yenilemektedir. Her hangi sebep ile almış olduğunuz bu kredi kartlarını banka sizlere antak kalma sağlamış olduğu kuryeler üstünden güvenli bir halde göndermektedir. Daha oldukça acil gereksinim duyan tüketiciler yada zamanında gelmeyen teslim süresi geçmiş kartlarını kaygı ile merak eden tüketiciler kredi kartım acaba nerede? diye sorgulama işlemlerini banka ile antak kalma sağlanan kurye İnternet siteleri üstünden yapmaktadırlar. Bizde bu durumda olan tüketicilerin imdadına yetişmek amacı ile sorgulama işlemlerini parasız yapacağınız TÜM BANKALARA AİT KURYE ADRESLERİNİ vakit kaybı yaşamamız için bir araya getirdik.

Kredi Kartı Sorgulamadan Ilkin Lütfen Şunları Bilelim

Bir oldukça kredi kartının çoğumuzda olduğu günümüzde bir oldukça niçin den dolayı kartlarımızın yenilenmesi yada sıfırdan almamız gerekmektedir. Kredi kartlarını genel anlamda devletimizde alma nedenlerimiz şu şekilde sıralarsak

  1. Yitik yada çalıntı sonrası yenilemeler (kredi kartımı kaybettim diyorsanız mutlaka bu tedbirleri ivedilik ile alınız.)
  2. Son kullanım tarihinin geçmesi
  3. İhtiyaç kredisi kullandığımız vakit prosedür gereği gönderilen kartlar
  4. Taksitli alış veriş imkanlarından yararlanmak amacı ile meydana getirilen müracaatlar
  5. Çeşitli güvenlik sebeplerinden dolayı bloke sonucu edilen talepler
  6. Kırılma ve yıpranma neticesi oluşan hasarlar
  7. Yada manyetik çizgisinde oluşan problemler

dan dolayı nedenlerden dolayı yeni kredi kartı alırız. Bu yada buna benzer nedenlerden dolayı kredi kartınız son teslim tarihini geçtiyse lütfen ilk olarak kart sorgulaması işlemine geçmeden ilkin KURYE TAKİP yada FORM NUMARASINI bilmeniz icap ettiğini lütfen unutmayınız. Ek olarak kredi kartınız ikinci bir şahsa teslim edilmediğini de lütfen unutmayınız.

Güvence Bankası Kredi Kartı Sorgulama/Takip Sayfası

Türkiye de en oldukça tercih edilen kredi kartlarının başlangıcında Güvence bankasına ilişik BONUS KART gelmektedir. Bir oldukça özelliği kendisinde barındıran Bonus kredi kartı için sorgulamaları https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/kredi_karti_basvuru_takibi.page#calcContent=UID3fde3bf adresinden rahatlık ile yapabilirsiniz. Güvence bankasının kredi kart sorgulama işlemini yaparken ihtiyacınız olan şeyler;

  1. FORM numarası
  2. Sisteme kayıtlı telefon numaranız
  3. Doğrum tarih bilgileriniz

bu bilgilere sahipseniz anında sorgulama işlemini belirtmiş olduğumuz adresten gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Sorgulaması İnternet Şubeden Yapılmaktadır!

Güvence Bonus’dan ile neredeyse aynı oranda tüketicilerin tercih etmiş olduğu bir öteki kredi kartı’da Akbank’a ilişik olan axess’dir. Herhangi bir nedenden dolayı bu bankaya ilişik olan kredi kartınızda eğer size taahhüt edilen zamanda gelmediyse sorgulama işlemini gene İnternet üstünden yapabilirsiniz. Sadece banka sorgulama işlemi için https://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/basvurum-nerede.aspx adresinde yer edinen bağlantıda AKBANK DİREK İnternet sitesine yönlendirmektedir. Dolayısı ile kendi İnternet sitesinden giriş yaparak kart sorgulaması yapmak için tek kullanımlık gizyazı ve bankaya kayıtlı TC kimlik numaranız olması gerekir. Bu bilgilere sahipseniz direk https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx?CREDITDETAIL adresinde de giriş işlemini sağlayarak ana üst menüden ” BAŞVURULAR / BAŞVURUM NEREDE ” sekmesinden kredi kartım nerede sorusuna anında yanıt bulabilirsiniz.

Telefon Aracılığı İle Kredi Kartı Sorgulatan Bankalar

İnternet üstünden kredi kartı sorgulama işlemlerini ne yazık ki hala bir oldukça banka olanak sağlamamaktadır. Sadece müşterilerinin bu merakını gidermek için banka telefon bankacılığı sistemlerini etken etmektedir. Bun bankalar ve sorgulama için telefon numaraları ile izlemeniz ihtiyaç duyulan yol şu şekildedir.

Ek olarak telefon bankaların telefon şubeleri ile İnternet bankacılıklardan kredi kartı limit yükseltme işlemleri hakkında da detaylı bilgiye haiz edine bilirsiniz.

About admin

Check Also

Kredi Kartsız 36 Ay Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar

Cep telefonunda kredi kartı kullanımın kalkması ile beraber özellik ile teknoloji meraklıları alım mevzusunda bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>