Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Veren Tüm Bankalar

Bankalar artık İnternet üstünden müracaat yapmanız  halinde gelir belgesiz ve kefilsiz kredi alabilirsiniz. Sadece kredi notu 0 olanlar ne yazık ki buradaki başvurular dahi takılıp bireysel gerekseme kredisi alamamaktadırlar. Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Detayları ‘nı incelediğiniz bile müracaat sahiplerinden istedikleri tek şet 1650 puan üstünde bir kredi notudur. Peki kredi notu 0 ( sıfır ) olanlar ne meydana getirecek.! Onlara kredi veren bankalar var mı ? sizlere banka ve finansman şirket tavsiye..

Kredi Notu 0 Olanlar Bankalardan Kredi Kullana Bilir Mi?

Bankaların özellik ile 2020 zamanı itibarı ile müşterilerinde finansman anlamda yapacakları ticaretlerde tek gözettikleri kriter kredi notudur. Kredi Notu Nedir? Normalde Kaç Olmalıdır? bunu daha ilkin sizlere açıkladığım için oldukca fazla o detaya girmeyeceğim. Fakat başlıkta ‘da belirtmiş olduğumuz benzer biçimde kredi notu 0 çekenlere var ise kredi veren bankalar ‘dan bahsedeceğim. Ek olarak, bu bankalara müracaat yapmaları halinde halen gereksinimlerini giderecek olan finansmana haiz olamadılar ise güvenilir olun ki ne olursa olsun öteki birkaç teknik ile sizlere nakit paraya kavuşturacağım, buna söz veriyorum!

Hangi Bankalar Kredi Notu 0 (sıfır) Olanlara Kredi Veriyor?

Düşük kredi notundan dolayı marka haline gelmiş Akbank, Güvence bankası benzer biçimde finansmanlardan kredi kullanacağını düşünüyor iseniz güvenilir olun ki yanılıyorsunuz. Banka müdürünün inisiyatifin ‘de dahil bu ve bunun benzer biçimde tanınmış bankalardan bireysel bir kredi kullanamazsınız. Sadece, 0 nota kredi verebilme ihtimali olan bankalar yalnız Türkiye pazarına yeni girmiş yada girmeye çalışan finansmanlar dır. Biliyorum, bir çoğunun adını dahi kim bilir duymadınız fakat bu bankalardan itimat ortamı içinde kredi kullana bilirsiniz. Bahsi geçen bu bankaların çoğunun bulunduğunuz ilçe ‘de hatta şehriniz ‘de dahi şubesi olmaya bilir.! Fakat artık günümüzde İnternet üstünden sağlanan bir mobil bankacılık sistemi var. Rahatlık ile bu sistem üstünden başvurunuzu Türkiye’nin her neresinde olur iseniz olun gerçekleştire bilirsiniz. Peki, mobil İnternet bankacılığı üstünden hangi bankalar kredi notunuz 0 olsa bile sizlere kredi verme şansı sunmaktadır.

 1. BURGANBANK
 2. ICBC
 3. Citibank
 4. Arap Türk Bankası
 5. Fibabanka
 6. Alternatif bank

Bunların başlangıcında gelmektedir. Türkiye Bankalar Birliği TBB sıralamasında ‘de yer edinen bu bankalar içinde ben sizlere ICBC bankasını önermekteyim.!

ICBC Bankasından Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi İmkanı

2020 içinde Türkiye’ye genelinde tam 44 şubesi olan banka kredi faiz oranları ile de oldukça iddialı bir finansmandır.  Çin sermayesi ile kuruluşmuş olan bu bankadan İnternet üstünden kredi başvurusunu itimat ortamında gerçekleştire bilirsiniz. Kredi notunuz 0 dahi olsa bu bankaya bir müracaat yapmadan karamsarlığa düşmemenizi tavsiye ederim. Kredi kartı dahi sizlere sağlayacak olan bankanın kredi müracaat işlemleri 50.000 TL kadar sizlere nakit olanağı sağlamaktadır. Aşağıdaki tablo üstünden ister kredi, isterseniz de kredi kartı başvurusunu derhal gerçekleştire bilirsiniz.

Kredi Başvurusu Forum
Kredi Kartı Başvurusu Forum

Müracaat işlemlerinizin tamamlana bilmesi için ilgili formu doldurmanız kafi olacaktır.!

Kredi Notu Düşük Olan Emekliye Kredi Veren Firmalar

Devletimizde 13 milyona yakın emekli vatandaşımızın olduğu bilinmektedir. Bunların bir kısmı BAĞ-KUR ile EMEKLİ SANDIĞI mensuplarıdır. Emeklilerimiz kara listede dahi olsa onlara bir müjdeli haberimiz var.! Sizlere tam 60.000 liraya kadar kredi imkanını elde eden bir şirket var. Kredi notunuz 0 dahi olsa sizlere vereceğimiz telefon numarası yada adrese giderek 60 ay vadeli olarak bireysel gerekseme kredinizi alabilirsiniz. Bu imkandan yararlanmak için ise sizden istediğimiz tek koşul ise yalnız emekli maaşınızı almış olduğunuz banka ile herhangi bir probleminizin olmamasıdır. Eğer minimum 6 ay süre ile emekli maaşınızı aldığınız banka ile bir probleminiz yoksa ise aşağıdaki numara yada adrese bizzat giderek gerekseme kredinizi çıkarttırabilir siniz.

 • DT Danışmanlık Finansman Şirketi:  Eskişehir ‘de yer edinen bu firmanın açık adresi ise; İstiklal Mah, Konuk Sok, Ak Çinler İş Merkezi, Numara: 6 / 8 Zemin Kat – ODUNPAZARI
 • Telefon:  Samet ÇETİN ‘nin Cep telefon numarası ise: 0-552-223-63-33 ‘dur. Bu arkadaşı tanıyorum ayrıca

Bu numaradan yada adres üstünden ilgili arkadaşımız ile irtibata geçip, dediğimiz benzer biçimde 60.000 liraya kadar kredinizi onay aldırabilirsiniz.

Kredi notum 0 diyenler üzülmeyin

Kredi notum 0 diyenler üzülmeyin

Bankalardan Kredi Çekemeyenlere Kredi Veren Firmalar

Şimdi gelelim kredi notunuz 0 olmasına rağmen size bahsettiğimiz bankadan kredi hala alamıyor iseniz ne yapacağınıza. Bu bahsedeceğimiz yol ile her ne kadarda oldukca fazla bir oranda nakit paraya kavuşamasanız da iki şahıs ( eşiniz ile beraber ) olarak müracaat ederseniz 10.000 liraya kadar 12 ay vadeli olarak kredi alabilirsiniz. Bunun içinde ise faturalı olarak;

 1. İnternet paketinizin olması
 2. Durağan(durgun) hat sahibi olmanız
 3. Herhangi bir GSM operatörüne ilişkin hatta haiz olmanız

yeterlidir. Daha ilkin Faturalı hatta kredi veren 3 operatör güvenilir mi? çalışmasını sizler için ses kayıtları ile yapmış olup teyit etmiştim. Burada dikkat edilecek şey kesinlik ile doğru bir şirket ile iletişime geçmenizdir. Yoksa içeriğimiz ‘de yer almış olduğu benzer biçimde meydana getirilen uygulama hem yasal hemde güvenilirdir. İsterseniz bu işlem içinde emeklilere finansman hizmeti elde eden DT Finansman ile de bağlantı kurabilirsiniz.!

About admin

Check Also

Kaç Kredi Notu Puanına Ne Kadar Kredi Çıkar?

İhtiyaç dahil olmak suretiyle tüm kredilerin çıkmasında belirleyici en mühim unsur asla şüphesiz ki kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>