Kredi Notu Sorgulama Ücretleri Belli Oldu (En Ucuz)

Artan enflasyona ne yazık ki findeks kredi notu sorgulamaları yeni düştü. Oldukca fazla bir zam görmese de 2020 senesinde belirlenen cep telefonları ile SMS göndererek öğrenilen kredi notları dahil olmak suretiyle tüm sorgulama işlemleri için ücretler belli oldu. KKB kredi notunu öğrenmek isteyenler bu ücretleri ödemeyi gözden çıkarmaları gerekiyor. Düzenlenen yeni tarife ile işte tüm ticari ve bireysel ” Findek Kredi Notu Sorgulama Paket Bedelleri. ”

Tek seferlik KKB sorgulama tutarı ne kadar ?

Bankalardan bir tek kredi değil kredi kartı dahil alabilmeniz için mutlak ehemmiyet taşışan KKB notunuzu isterseniz detaylı olarak görmek için 9.50 TL + KDV 11.21 TL karşılığında anında öğrenebilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız ihtiyaç duyulan BURADA yer edinen siteye giriş yapmanızdır. Giriş sonrasında karşınıza çıkan ekranda T.C. kimlik numaranızı ve yazışma için cep telefon numaranızı girmeniz ve arkasından ”DEVAM” butonuna basmanız gerekmektedir. Karşınıza gene bir ekran çıkacaktır. Çıkan bu ekranda isim ve soy isminizi, elektronik posta adresinizi ve doğum tarihinizi girmeniz, sözleşmeyi okudum kutucuğunu tıklayarak gene devam demeniz kafi olacaktır. Videolu olarak ifade aşağıda yer verilmiştir.

Bireysel Olarak Findeks Risk Raporu Alma VideoBireysel ve Ticari Kredi Notu Sorgulama Ücretleri 2020

Findeks çoklu olarak sorgulama yapmak isteyenler için ayrı ayrı sorgu sayılarına gore paketler üretmiştir. Bu paketleri ise ” BİREYSEL ” ve ” TİCARİ ” olarak pazarlamaktadır. Paketler masa üstü yada leptop bilgisayarlar ile çalışacak şekilde dizayn lanmıştır. Daha oldukca kredi ve kredi kartı veren finansal kuruluşlar elden senet ile yada veresiye mal veren beyaz eşya sektörü, halı yada kilim satıcıları yada mobilya mağazaları benzer biçimde dükkanlar bu ürünleri kullanmaktadırlar.

Bireysel sorgulama paketleri 2 tane sorgulama 45 TL den başlayıp 180 TL kadar çıkar iken ticari olarak satılan kredi notu sorgulama paketleri 2020 yılı için 80.00 TL + KDV den başlayıp 315.25 TL kadar çıkmaktadır.

  • Bireysel olarak 2020 kredi sorgulama paketleri BURADA yer verilmiştir.
  • Ticari olarak yer edinen tüm 2020 KKB sorgulama paketleri ise BURADA yer verilmiştir.

Güvence Mektubu Sorgulama Tutarı

Özellik ile her türlü ticari faaliyetlerde uğraşanların sıklığı ile karşılaşmış olduğu en büyük problemlerden bir tanesi de kuşkusuz karşılıksız olarak çıkan çekler tir. Çek karşılığında her hangi bir ürün vermek yada almak istiyorsanız bunun da Findeks üstünden sorgulama işlemlerini sağlayabilirsiniz. 2020 yılına ilişkin çek sorgulama paketleri ise gene sorgulama sayılarına gore fiyatlandırılmaktadır. Buna gore;

  • 1 ile 50 çek raporu sorgulama işlemi yapmak için 230 + KDV TL

çek raporunun sorgulanmasının yanı sıra gene arzu ederseniz güvence mektubu da sorgulayabilirsiniz. Daha oldukca bayilik veren firmalar tarafınca talep edilen güvence mektubu bildiğiniz benzer biçimde karşı tarafa ürün vermek için banka tarafınca güvence altına alınan paradır. 100 ile 1000 tane güvence mektubu sorgulama ücretleri gene paketine gore değişim göstermektedir.

  • 12 ay içinde 100 tane güvence mektubu sorgulama işlemi yapmak için 315.25 TL

KKB çek ve güvence mektubu sorgulama işlemlerini hakkında detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz.

About admin

Check Also

Kaç Kredi Notu Puanına Ne Kadar Kredi Çıkar?

İhtiyaç dahil olmak suretiyle tüm kredilerin çıkmasında belirleyici en mühim unsur asla şüphesiz ki kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>