Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (GÜVENİLİR 22 ŞİRKET)

Kredi çekemeyenlerin imdadına yetişen firmalar 2020 senesinde Bursa, Kayseri ve Konya dahil olmak suretiyle tam olarak 22 tane oldu. Kendi  kredi notlarının düşük olması dan dolayı kredi çıkmayanların yerine kredinizi biz çekelim fakat taksitlerini siz ödeyin vizyonu ile işleyen firmalar 36 ay vadeli olarak peşin komisyonlu olarak sizlere nakit sağlamaktadırlar. En düşük 5.000 liradan başlayıp müracaat sahibinin vaadine gore 30.000 liraya kadar kredi çıkaran bu şirketlere müracaat yapmak için bir tek 1 biçim doldurmanız kafi olmaktadır.

Kredinizi Biz Çekelim Taksitlerini Siz Ödeyin Kampanyası

Sicili bozuk olan vatandaşlar bankalardan maalesef her hangi bir kredi yada kredi kartı alamamaktadır. Eğer sizlere ilk önerimiz bankalar ile fazlaca fazla sorunuzu yok ise en güvence yol kredi notunuzu yükseltmektedir. Daha ilkin sizler için yazdığımız Findeks kredi notu nasıl yükseltilir puanım kaç olmalıdır makalesinde lüzumlu adımları uygulayarak yasal yoldan bankalardan kredi kullanabilirsiniz. Sizlere sertlik ile bu yöntemi önermekteyiz. Dostlar sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar diye bir şey günümüz de yoktur! Kara listeye banka takibine düşmüş kişilere kredi imkanı sunan vatanımızda bir tefeciler diğeri de Kredinizi biz çekelim siz ödeyin adı altında hizmet sunan danışmanlık firmaları bulunmaktadır. Daha fazlaca İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa şeklinde büyük şehirlerde bu hizmeti sunan firmalar İnternet aleminde de çeşitli siteler ile sicili bozuk bankalar tarafınca yasal takibe düşmüş zor durumda esnaf yada bireylere kredi imkanı sunmaktadır.

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin danışmanlık firmaları ne denli güvenlidir?

Kara listede olup, kredi notu düşük, sicili bozuklar için hizmet sunan biz kredinizi çekelim siz ödeyin danışmanlık firmaların ne kadar güvenilir olduğu tartışılmaktadır. Zor durumda olup tek çareniz bu firmalar ile çalışmak ise sizlere önerimiz İnternet’ten firmaya müracaat da bulunmayınız. İnternet üstünden hizmet veren bu tür firmalar genel anlamda sizlere kapıda ödemeli PTT aracılığı ile bir kargo göndermekte ve belli bir meblağ (600 TL civarında dosya parası)  kredinizin çıkarılması için talep etmektedir. Peşin komisyonlu olarak müracaat yapanlardan bir fazlaca mağdur olmuş bir fazlaca vatandaşımız vardır, lütfen yazının yorumlarını okuyun! Yok yinede Biz kredinizi çekelim siz ödeyin danışmanlık firmalarını denemeye emin iseniz o vakit kesinlikle şirket ile karşı karşıya görüşünüz. Şirket muhtemelen kredi notu yüksel bir kişi tarafınca çekilmiş olan krediyi size senet ile verecektir. Bir nevi kayıtlı tefecilik de diyebiliriz.

İstanbul, Bursa, Konya Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaların Güvenilirliği

Daha ilkin iş yapmış ve kaydınız bulunuyorsa yüklü miktarlarda para temin edebilirsiniz. İlk kere biz kredinizi çekelim siz ödeyin firmaları ile iş yapacaksanız eğer karşınızdaki kişiyi tatminkar cevaplar vermeniz gerekmektedir. Doğal olarak karşınızdaki şirket yetkilisi de size itimat sağlamak için doyum edici cevaplar vermesi gerekmektedir. Bankalardaki şeklinde elinizde ipotek kıymeti olan mal yada mülk bulunuyorsa karşınız da bulunan şirket yetkilisini ikna etmeniz birazcık daha kolay olacaktır.

Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin

Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin

Biz kredinizi çekelim siz ödeyin mevzusu hakkında bir fazlaca dolandırıcılıklar mevcuttur. Mevzu hakkında mesele yaşayanlar için her hangi bir yasal sorumluluğumuz yoktur. Kara listeye düşmüş bankalar tarafınca yasal takipte olan kişiler için yaşadığımız kişisel tecrübelere dayanarak bu yazı yazılmıştır. Öteki siteler şeklinde atıp tutmadık 😉

Ankara Kredinizi Biz Çekelim Firmaların Ödeme Tablosu

Ankara ilimizin Mamak dahil olmak suretiyle tüm ilçelerinden birden fazla kredinizi sizin yerinize çekmek için etkinlik içinde olan firmalar vardır. Peşin yaya peşinatsız olarak belli bir komisyon oranı ödeyerek bu hizmetten sayfamızda ye alan adreslere yazışma kurarak yararlana bilirsiniz. Komisyon oranları şirketlere gore değişim göstere bilmektedir. Bazı firmalar komisyon miktarını %6 olarak ele alırken bir bir çok ne yazık ki %10 dana aşağıda kredi çıkarma işlemlerine başlamazlar. Dosya harcaması ödemeden bu firmalar çoğunluk ile sizlere aşağıda tanıtımını yapmış olduğumuz banka üstünden kredi çıkartırlar.

Bu bankamız 60 aya kadar finansman elde eden FİBABANKA’dan başkası değildir. Banka 12 aya %0.98 faiz uygularken 24 ay için %1.05 ve 36 ile 60 arasındaki tüm vadelere aylık %1.19 faiz uygulamaktadır.

Müracaat Meydana getirilen Miktar  Kredi Vadesi Aylık Taksit Ödemesi
10.000 TL 15 Ay 731,10 TL
20.000 TL 30 Ay 804,73 TL
30.000 TL 45 Ay 908,24 TL
40.000 TL 60 Ay 997,03 TL

Başvurunuzu kendiniz komisyonsuz olarak yapmak istiyorsanız eğer, buradaki formu T.C kimlik numaranız ile doldurmanız yeterlidir.

Faturalı hatta kredi almayı niçin düşünmüyorsunuz?

Süratli bir halde krediye kavuşmanın son yıllarda en gözdesi olan Vodafone, Avea yada Turkcell faturalı hatlardan geçmektedir. Bak bu yöntem ile alınan krediyi biz tasnif ediyoruz işte. Eğer bir de başvurusunu bizim dediğimiz şeklinde yapmış olursanız, asla boş yere kredinizi biz çekelim taksitlerini ise siz ödeyin şirketleri ile muhatap olmak zorunda kalmazsınız. Daha önceleri faturalı hatlara kredi veren 3 operatör güvenilir mi  yazımızda da yer vermiş olduğumuz şeklinde eğer 6 aylık bir faturalı hatta sahipseniz anında minimum 2.000 lira en fazla ise 15.000 liraya kadar 12 aya varan geri ödeme imkanları ile kredi kullana bilirsiniz. Bunu güvenli bir halde yapmanız için tek yapmanız ihtiyaç duyulan faturalı hatta haiz olduğunuz operatörün bayisine giderek aygıt üstünden kredi kullanmak istediğinizi belirtmektir. Hiçbir danışmanlık firmalarına müracaat yapmadan direkt 24 saat içinde kredinizi alabilirsiniz.!

Adres: İstiklal Mahallesi Konuk Sokak Ak Çinler İş Merkezi ‘tir. Firmanın kapı Numarası ise: 6 / 8 Zemin Kat ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR

İlgili Kişinin Telefon Numarası: Samet ÇETİN: 0-552-223-63-33

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>