Kurban Bayramı Kredisi En Düşük Faiz Oranı (2020 GÜNCEL)

Bayram dönemlerinde banklar da müşterilerinin finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile kredi kampanyaları düzenlemektedir. En düşük faiz oranları ile kredi çekmek isteyen yurttaş için 3 ay erteleme, 60 ay vade, düşük faiz, internetten müracaat, aylık düşük ödeme, dosya ve sigorta harcaması desteği benzer biçimde promosyonlar devam ediyor. İster tatile gidin, ister okul ve öteki ihtiyaçlarınız için kullanın, cep telefonu satın alın, otomobilinizi değiştirin her türlü harcamanız için düşük faiz oranları sunan bankalara başvurun.

ramazan-bayramı

Bayram kredisi kampanyaları başladı.

2020 Kurban Bayramı Ne vakit?

 • 30 Temmuz Perşembe Bayram Arifesi
 • 31 Temmuz Cuma günü Kurban Bayramı’ nın 1. günü,
 • 1 Ağustos Cumartesi günü Kurban Bayramı’ nın 2.günü,
 • 2 Ağustos Pazar günü Kurban Bayramı’ nın 3.gün,
 • 3 Ağustos Pazartesi günü Kurban Bayramının 4. ve son günü

Hemen hemen 2020 kurban bayramı için bir tatile ilişkin informasyon verilmiş değil.

Bayramda paraya ihtiyacı olmasına karşın sicili bozuk olması sebebiyle kredi çekemeyen yurttaş, elden taksitle ve senetle bozdurma cep telefonu almayı tercih ediyor. Tamamen yasal olan Senetle Cep Telefonu Satan Firmalara müracaat yaparak alacağınız aleti nakit paraya çevirebilirsiniz.

Kurban Bayramında Kredi Veren Bankalar

 • Denizbank,
 • İş Bankası,
 • Vakıflar Bankası,
 • Türkiye Iktisat Bankası,
 • T.C. Ziraat Bankası,
 • Halk Bankası,
 • Güvence Bankası,
 • Denizbank,
 • Odeabank,
 • Qnb Finansbank (35.000 TL. VE ÜSTÜ İÇİN ŞUBEYE BAŞVURMALISINIZ.)

İhtiyaç kredisini Bayram kredisi kampanyaları ile çekmenizin avantajları şunlardır.

Bayram Kredileri Niçin Avantajlı?

 1. Kampanya olduğundan daha düşük faiz ödersiniz.
 2. Bayrama hususi erteleme fırsatından yararlanabilirsiniz.
 3. Kampanya dahilinde dosya harcaması ödemezsiniz.
 4. Bayram kredisi veren bankaların kampanyalarını karşılaştırabilir, en düşük faizi tespit edebilirsiniz.

Yılbaşı ve hususi günlerde verilen bu krediler bankaların mevduat toplam durumlarına bakılırsa hesaplanmakta faiz oranları ve vadeleri buna bakılırsa belirlenmektedir.

Kurban Bayramı Kredisinin Faizleri Niçin Daha Düşük?

Bayram öncesinde mevduata %12- 14 arasından faiz veren bir banka, toplamış olduğu mevduatı, averaj %17- %18 içinde bir faiz ile müşterilerine dağıtmaktadır. Bankanın faiz kazancı parası olan kişiden bayram öncesi vadeli olarak almış olduğu parayı, gereksinim duyan kişilere faiz ile vermesi ve ikinci müşteriden almış olduğu faizin bir bölümünü vadeye parasını yatıran mevduat sahibine vermesinden ibarettir. Kurban bayramı, Ramazan bayramı, bilhassa de yılbaşı öncesinde dinlence sebebiyle müşterilerin ellerinde ki parayı bayram süresince vade faizinde değerlendirmek istemeleri ve bankaların düşük kar marjı gözeterek ellerinde ki parayı sürümden kazanç taktiği benzer biçimde piyasaya sürmeleri sebebiyle bayram kredisi faiz oranları bu kadar düşmektedir.

İkinci bir niçin ise bayram kredisi veren bankalar içinde yaşanmış olan rekabet sebebiyle faiz toplama yarışı kızışmaktadır. Bu yüzden bayram kredilerinin faizleri düşüktür.

Akbank Kampanyası

Akbank tarafınca kurban bayramı kredisi veren Akbank bu yıl gene düşük bir faiz oranı yakalayarak müşterilerinin tüm gereksinimlerini karşılamayı umut ediyor.  Bayram kredisi çekmek için lüzumlu evraklar ise şunlardır;

Akbank bayram kredileri

 • Kimlik belgesi (web başvurularında aranmaz)
 • İmza aşamasında elektrik, telefon yada doğalgaz faturalarından biri,
 • Maaş müşterisi olmayanların gelir belgesi, (Akbank Direkt’te istenmemektedir.)


Bayram Gelmeden Krediniz Güvence’de!

En uygun  faiz oranından başlamış olan Kurban Bayramı Kredisi ile Güvence bayramdan ilkin ki tüm gereksinimler için finansman kapılarını aralıyor. İsterseniz bu bayramı dinlence yöresinde geçirin, ister oldukca istediğiniz otomobili, evi yada evinizin gereksinim duyan mobilya takımını satın alın, borçlarını kapatmak için yapılandırma kredisi kullanın, Güvence’ye gelin, Kurban Bayramında karlı çıkın.

Şubeye gitme derdi yok! Cepten müracaat yapın,  paranız derhal hesabınıza aktarılsın.

Güvence Bankası Faiz Oranları aşağıda ki tablo da yer verilmiştir. Güvence Bayram Kredisine web sayfasından derhal müracaat yapmak için tıklayın!

Ziraat Bankası

Devlet bankası Ziraat, Kurban Bayramı için hemen hemen bir kredi paketi açıklamamıştır. Girişimcilere 5 yıl vadeli kıymet, Çalışanın Artısı, Maaşını Ziraatten alanlara ve Oyak mensuplarına düzenlemiş olduğu kampanyalar ile destek veren Ziraat bankası bu bayram da, düşük faiz oranı ile gerekseme kredisi vermeye devam edecek. Ziraat kampanyalar sayfasından kredinin ayrıntıları ve müracaat şartlarını takip edebilirsiniz.

INGBank

Müracaat işlemleri 3 adımdan ibaret olan ve 5 dakika içinde anında hesabınıza yatan INGBank bayram kredisi paketi sizlerle, Kefil yok, belge yok, maaş bordrosu talebi yok, evrak yok.

İş Bankası

2020 senesinde da İş Bankası geleneksel bayram kredi kampanyası olarak kredi vereceği umut ediliyor. Bu yıl iş bankası faizleri en uygun seviyeye indirdi.  3 ay ve 4 yıl içinde vade yapılabiliyor.

İnternetten, ATM Cihazlarından, Alo İş Bankası 08507240724 telefondan, mobil uygulamalardan ve tüm banka şubelerinden bayramı kredisine başvurabilirsiniz.

İş Bankası Kurban Bayramı Kredi Başvurusu  linkine tıklayarak müracaat yapabilirsiniz.

Banka ek olarak maaşını İş Bankasına taşıyan emekliler için de bir kampanya düzenledi. Maaşını İş Bankasına aldıran emeklilere en uygun faiz oranı ile bayram kredisi verecek. Cebinizden anında müracaat için;

Nakit yaz Tc yaz Kredi Miktarını yaz Aylık Geliri yaz 4402’ye sms gönder anında onay gelsin.

2020 Bayram kredisi hesaplama;

 • INGBank 60 aya kadar 0,99 kredinin durumuna bakılırsa değişim gösterir.
 • TEB CEPTETEB %0,98
 • QNB Finansbank %0,99
 • Güvence BBVA Kurban Bayramı kredisi faizi çekilecek tutara bakılırsa;  %1,09- 1,54 aralığındadır
 • Halkbank 10 Bin TL. 5 yıl vadeli kurban bayramı kredisi aylık 246,17 TL. taksitle verilmekte olup, faiz oranı %1,15’dır.
 • İş Bankası 3.000 TL. 1 yıl vadeli kredinin aylık taksidi 271.76 TL. olup, faiz oranı 1,09’dir.
 • Şekerbank 3.000 TL. 36 ay vadeli 5 1,79 faiz oranları ile sunulan bayram kredisi aylık taksit ödemesi 118,81 TL. olup, 15 TL. dosya harcaması alınmaktadır.
 • Vakıfbank’ın 60 aya kadar vadeli taksitli gerekseme kredisinin aylık faiz oranı %1,12’dur.
 • Ziraat Bankasından 5 yıl vadeli, ayda bir ödemeli 10 bin lira kurban bayramı kredisi çekerseniz aylık faiz oranı %1,12’dir. Bu krediyi çeken yurttaş aylık 244  TL. ödeme yapar. Doğal olarak bu hesap net olarak banka şubesinde ortaya çıkar. Bu hesaplama ön informasyon amaçlıdır.
 • QNB Finansbank şubelerinden 2020 yılı kurban bayramında gereksinimlerini gidermek için kredi başvurusu meydana getirecek vatandaşların ilk olarak web sitesinden müracaat yapabileceklerini bilmelerini ve çekecekleri para miktarına bakılırsa hesaplama yapmalarını önermekteyiz. Resmi web sayfasından meydana getirilen hesaplamaya bakılırsa 60 ay vadeli 10 bin lira kredi çeken bir vatandaşın ödeyeceği aylık taksit miktarı 234,46 TL. olup, aylık faiz %0,99’dür. Bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

OCAK 2020 İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZLERİ
BANKA ADI FAİZ ORANI MASRAF
Akbank %1,49 52,50 TL.
Denizbank %1,59 10,5 TL.
Güvence BBVA %1,54 belirtilmedi.
Halkbank %1,15 52,50 TL.
INGBank (Ekredi) %0,99 75 TL.
İş Bankası %1,09 15,75 TL.
Şekerbank (SMS) %1,79 15 TL.
TEB %0,98 MASRAFSIZ
Vakıfbank %1,12 %0,5 harcama
Yapı ve Kredi Bankası %1,19 %0,5
Ziraat Bankası %1,12 BELİRSİZ
Qnb Finansbank %0,99 BELİRSİZ

Oranlar web ortamından alınmış olup, en doğru ve güncel hesaplama bankalarda yapılabilir. Bankaların dönem dönem başlatmış oldukları kampanyalar ile finansman ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Ek olarak gerekseme kredileri yolu ile de acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri giderebilirsiniz.


About admin

Check Also

En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2020

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren kredi kartları bizlere sağlamış olduğu kolaylıklar ile her geçen gün kullanımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>