Loris Parfüm Bayilik Alma Şartları Ve Maliyetleri

Bay ve bayana yönelik tam 400 çeşit parfüm esansına haiz olan Loris parfüm bayilik almak isteyenlere uygun imkanlar sunmaktadır. Bayilerine bir tek parfüm temin etmek ile kalmayan Loris, değişik kozmetik ürünlerini de iş ortaklarına sağlamaktadır. Büyük ve köklü bir gurup olan Loris ailesinde sizde yer almak istiyorsanız, şirket tarafınca talep edilen şartları sağlamanız gerekmektedir. Sayfamızda sizler için açık parfüm bayiliği alma maliyetleri ve lüzumlu belgeleri detaylı bir şekilde belirttik.

Loris parfüm bayiliği almak için izlenmesi ihtiyaç duyulan yol nasıldır?

Marka haline gelmiş ve üretime dayalı imalat meydana getiren bir fazlaca şirket ürünlerini ülke pazarına daha yaygın bir halde sunabilmek adına girişimcilere ve yatırımcılara bayilikler sunarak iş imkanı sunmaktadır. Son yıllarda bilhassa işlek caddelerde yada sokaklarda görmeye alıştığımız açık parfüm firmaları yatırımcısının yüzünü güldürmektedir. Büyük bir kazanç pastası haline gelen açık parfümeri ve kozmetik sektörü uygun tutarları yardımıyla bir fazlaca kesime hitap etmektedir. 3 bin TL benzer biçimde fazlaca düşük maliyet oranları ile kurabileceğiniz parfümeri ve kozmetik dükkanınız ile yüksek paralara kazanabilirsiniz. Tüm bu saydıklarımızı gerçekleştirebilmeniz için ise kesinlikle marka haline gelmiş bir firmanın bayiliğini de almanız gerekmektedir. Loris parfümde yatırımcısının yüzünü güldüren firmaların başlangıcında yer verilmiştir. Bir fazlaca kalite standartlarına uygun üretime haiz olan şirket sıhhat bakanlı onaylı kozmetik ürünler üretmektedir. İlk olarak sizlere Loris parfüm bayilik alma şartlarını belirtilen sonrasında açık parfümeri kurma maliyetlerini averaj olarak ele aşacağız.

Loris parfüm alma şartları nedir?

Loris firmasından ilk olarak izlenmesi ihtiyaç duyulan yol naturel olarak müracaat işleminin gerçekleştirilmesidir. Firmaya bayilik başvurularınızı 3 şekilde sağlayabilirsiniz. Bu seçeneklerden en kolay ve süratli sitenin resmi İnternet sitesi üstünden burada yer edinen formu doldurmanız dır. Kişisel ve sektörsel bilgilerin girilmesi gerektirme edilen biçim sonucunda bırakmış olduğunuz kontakt numarasından yetkili arkadaşımız sizin ile bağlantı kurarak aşağıdaki aşağıdaki detayları isteyecektir.

  • Kurulmasını düşündüğünüz parfümeri dükkanı hakkında bilgiler. ( Burda firmanın istediği işlek cadde yada iş hanlarında parfümerinin kurulmasıdır )
  • Kurulması planlanan Loris parfümeri il ve ilçedeki nüfus dağılımı
  • Tutulması kabul edilen dükkanın m2 ( minimum 10 m2 )
  • Yatırım için planladığınız meblağ ( minimum 10 bin TL )

Loris parfümeri dükkanı açılması ve ürün pazarlama hakkında

Yukarıda da belirttiğimiz benzer biçimde kurulması kabul edilen açık parfüm dükkanı hangi il yada ilçede yer alırsa alsın kesinlikle halkın yoğun olarak bulunmuş olduğu alanlarda yer alması gerekmektedir. Bu tüm kozmetik ürün gurubunda satış yapmak isteyen yatırımcılar için geçerlidir. İllaki işlek ve ana caddeler üstünde işletme kurmanıza gerek kalmamıştır. Yol boylarında yer edinen alış veriş merkezleri yada il yada ilçelerde yer edinen iş hanlarında da parfümeri işletmenizi kurabilirsiniz.

Loris parfümeri kurulaması için maliyet cetveli

Duş jeli, oda ve vasıta kokuları, roll-on ve kolonya benzer biçimde varlıklı içeriğe haiz olan Loris parfümeri kurulması için averaj olarak 10 bin TL benzer biçimde bir rakamı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Bu giderlerin yarısı dükkan içi ve dışı restorasyonuna giderken öteki yarısı da alacağınız ürünlere gidecektir. ( Maliyet cetvelinde dükkan için elektrik, naturel gaz, su, telefon açılma harcamaları ile maliye, belediye için meydana getirilen harcamalar ve harçlar dahil değildir. ) Giderler;

  • Averaj olarak 2 bin TL dış tabela
  • 3 Bin TL kadar iç raf, dolap ve restorasyon
  • 5 bin TL kadar da ürün paketi

için gerekmektedir. Doğal olarak bu maliyet oranları tutulacak dükkanın ebatlarına ve alınacak olan ürün sayı, içeriğine gore değişim göstermektedir.

Loris parfümeri kurulması için lüzumlu evraklar ve belgeler

İlk olarak iş yerini kuran vatandaşın SGK lı yada Bağ-kura kayıtlı olması gerekmektedir. Bunun haricinde gene çalışan mensubunda gene kesinlikle SGK ya kayıtlı olması istenilmektedir. Aksi taktirde kaçak işçi çalıştırmak dan dolayı maliye – vergi dairesi tarafınca cezai işleme doğal olarak tutulursunuz. İş yeri kurulduktan sonrasında belediyeden ruhsat vergi dairesinde de vergi numarası alınması gerekmektedir. Sıhhi müesseseler içinde yer edinen kozmetik iş yeri açmak için lüzumlu evraklar ve belgeler detaylı bir şekilde burada yer verilmiştir.

Loris parfüm tanıtım videosu

Loris parfüm kontakt adres ve telefon numaraları

Binlerce aromadan imalat edilen varlıklı koku seçeneğine haiz Loris parfüm her tene uygun kokuyu üretmede önder konumda yer verilmiştir. Tamamen insan sağlığına uygun içerikler ile üretim meydana getiren tesisin kontakt detayları aşağıdaki gibidir.

Adres: Sultan Orhan Mahallesi, 1181/1 Sokak Numara: 5 GEBZE / KOCAELİ

Tel: 444-8-345

Elektronik Posta: info@lorisparfum.com

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>