Nestle Pure Life Su Bayiliği Nasıl Alınır? İşte Aranan Şartlar!

Yalnız vatanımızda değil dünya pazarında su alanında söz sahibi olan Nestle Pure Su şartları elde eden yatırımcılara bayilik imkanı sunmaktadır. 2001 yılından beri Türkiye genelinde su bayilikleri ile hizmet sunan Nestle bir fazlaca ürün kategorisine haiz bir markadır. Güvenilir markalar arasından yer edinen Nestle Pure su bayilik başvurusu için kontakt numaralarını aşağıda bulabilirsiniz.

Nestle Pure Su bayilik başvurusu şartları nedir?

Nestle pet ve damacana su bayiliği olarak iki alanda yatırımcılara ürün sunmaktadır. Devletimizde bir fazlaca markette, büfede rahatlık ile görebileceğiniz Nestle Pru Lise su bayiliğini alabilmeniz için şirket tarafınca istenilen şartları sağlamanız gerekmektedir. Nestle evlere damacana su dağıtımı yapmak isteyenler den ilk koşul olarak kapalı kasa dağıtım aracı talep etmektedir. Eğer bulunduğunuz muhitte Nestle bayiliği daha ilkin alınmadı ise geri kalan şartlar fazlaca daha kolaydır. Alan kişi takip sisteminin kurulması için masa üstü yada diz üstü bir bilgisayar ile öteki şartları elde etmiş olmuş olursunuz.

Netsle Pure Su bayilik başvurusu iyi mi yapılır

0,33 L çocuklar için üretilen Pet şişe ile 19 L evlere damacana suya kadar ebatlar sunan Nestle Pure Su bayilik başvurularını burada yer edinen kontakt formu üstünden anında ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Onun haricinde satın alan hizmetleri numarasından da arzu etmeniz durumda Nestle su ile bağlantı kurabilirsiniz. Alan kişi hizmet numarası: 444-08-44 dür.

Nestle Genel Müdürlük ve Üretim Tesis kontakt detayları

Bir fazlaca firmanın da yer almış olduğu benzer biçimde Nestle Genel Müdürlük binası da İstanbul ilimizde yer almıştır. Firmanın açık adresi ve telefon numarası aşağıdaki gibidir.

Adres: Saray Mahallesi Tabip Adnan Büyükdeniz Caddesi Numara: 2 Akkom Ofis Park, 3.Blok Kat:10 Ümraniye/İST

Tel: 0-216-636-69-00 – Faks: 0-216-636-69-10

Nestle su üretim tesisi ise Bursa’nın Kestel ilçesinde yer almıştır. Üretim tesisin adresi ve kontakt detayları ise;

Adres: Yeni Mahalle Uludağ Caddesi Numara: 216  Kestel/Bursa

Tel: 0-224-280-55-00  – Faks: 0-224-280-55-10

Su bayiliği alacak olan yatırımcı yada girişimcilere tavsiyeler

Eğer bir dağıtım aracına haiz iseniz sermayesiz işlerin başlangıcında gelen su bayiliği oldukça yatırımcısının yüzünü güldüren bir sektördür. Özellik ile yaz aylarından artan satış sayıları yatırımcının kar marjını yükseltmektedir. Su bayiliğini bir fazlaca şirket ( Tük dağıtım, Naturel gaz montaj vb. ) ek gelir olarak da görmektedir. Kesinlik ile ölmeyecek meslekler arasından yer edinen su dağıtım istasyonları, yapınak, iş merkezleri yada hanları, firmalar benzer biçimde toplu yaşam alanlarınında bağlanması ile beraber yüksek kazanç getirisi olacak bir sektördür. Bu sektörde doğru ve güvenilir su markasının seçilmesi oldukça önemlidir. Su markalarının bazıları maden suyu, soğuk çay, limonata benzer biçimde ilave ürünlerde üretmekte ve bayilerine dağıtım şansı vermektedir. Şirket seçiminde bu kriterleri de göz önünde bulundurmanız sizin menfaatinize olacaktır. Ana para problemi çekenler için KOSGEB kurmuş olduğu programlar üstünden bağışlama yada faizsiz kredi imkanları sunmaktadır. Sitemizde KOSGEB destekleri ile ilgili bir fazlaca yardım sayfası yer almıştır.

İlk kez ticari hayata atılacak olanlar için sitemizde daha ilkin belediyelerin, sanat odalarının, SGK nın kısacası açmış olduğunuz işletmenin cinsine bakılırsa tüm resmi kurumlara verilmesi ihtiyaç duyulan evrakları özetleyen bir yazımızı burada bulabilirsiniz. Dağıtım aracı olarak ticari bir araca haiz değilseniz, sizlere önereceğimiz kapalı kasa kamyonetleri ise burada bulabilirsiniz. Her bütçeye bakılırsa yer edinen dağıtım araçlarından her hangi bir marka ve model genel anlamda firmalar tarafınca istenilmemektedir. Alınacak olan aracın kapalı olması yeterlidir. Eğer aldığınız ticari vasıta kapalı değilse bile bulunduğunuz il  yada ilçelerde tente kaplaması yaptırabilirsiniz.

Nestle Pure Life Su Tanıtım Videosu

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>