Öğretmenlere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası (Yüzde 0.15 Düşük Faiz)

En mukaddes meslek asla şüphesiz ki öğretmenliktir. Bizleri kendimizi tanıdığımız yaştan alıp bir ana, baba benzer biçimde hayata hazırlayan en kıymetli varlıklarımız. Sizlere hususi bankalarında ayrıcalıkları bulunmaktadır. 60 ay vadeli olarak kullanacağınız gereksinim kredinizi %0.10 düşük faizler ile alabilirsiniz. Ek olarak 12 ayda 1 gelen 24 kasım öğretmenler günü hususi kredi kampanyaları ile de extra avantajlar ile nakit ihtiyacınız olan şeyi 30.000 TL kadar anında karşılaya bilirsiniz. Doğal olarak üst limit bankalara nazaran 60.000 liraya kadarda çıkmaktadır.!

Öğretmenler Gününe Hususi İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankalar para satmak adına bir fazlaca kredi kampanyası düzenlemektedir. Özellik ile çoğunluk oluşturan kitleleri hedef alan bankalar bu fırsatları öncelikli olarak o topluluklara sağlarlar. Elde etmiş oldukları bu imkanlar ile tıpkı Şekerbank’dan Emeklilere Özel Kredi Fırsatı ‘na benzeyen imkanlar ile öğretmenlere’de kredi fırsatları tanınırlar. Tanınan bu olanaklarda banka kredinin vadesine BDDK kanunlarına nazaran müdahale edemezse’de faizlerini düşüre bilmektedir. Düşük faizlerin yanı sıra bankalar öğretmenlere kredi verme adına uyguladıkları işlem harcamalarını’da en asgari seviyeye çekerler. Böylece, özellik ile ”Öğretmeler Gününe Hususi İhtiyaç kredisi” adı altında hem düşük faizli hemde işlem ücretsiz bir şekilde kredi olanaklarını oluşturmuş olurlar.

Öğretmen Kredisi Ziraat Bankası Fırsatları Nedir?

Ziraat bankası bilinmiş olduğu benzer biçimde Türkiye’de en düşük faizler ile kredi imkanı elde eden bir bankamızdır. Bir tek İhtiyaç için kullanılan krediler ile sınırı olan kalmayıp vasıta ve konut alımları için de gene Ziraat bankası düşük faizler ile kredi imkanı sağlamaktadır. Ziraat bankası tüm bankalardan düşük faizler ile kredi imkanının sağlamasının yanı sıra hususi günlerde extra düşük faizler ile gereksinim kredisi vermesi ile de bilinmektedir. Bu extra faiz ve işlem tutarı indirimlerini öğretmenlerimiz için her yıl 24 KASIM zamanı yada o tarihe ilişik olan hafta’da kampanya dahilinde başlatmaktadır. Ziraat bankasının siz öğretmenlerimize extra olarak elde etmiş olduğu düşük faizli gereksinim kredisi imkanlarından yararlana bilmeniz için bu zamanı/haftasını beklemeniz gerekmektedir. Eğer ”Öğretmenler Günü Kredisi” kampanyasını beklemeye sabrınız yok ise o süre sizlere Türkiye Halk Bankası fırsatlarını önermekteyiz.

Halkbank Öğretmenler Günü Hususi Kredi Kampanyası

Türkiye Halk Bankası bir tek öğretmenler günü ile sınırı olan kalmayıp senenin her ayı düşük faizli olarak gereksinim kredisi vermektedir. Bunu ”Kamuya Hususi” adı altında kredi paketi ile sağlamaktadır. Düzgüsel kredi faiz oranlarına ilaveten %0.10 daha düşük bir faizler ile öğretmenlere tanının bu fırsatlar ile maaşınızı bankadan almasanız dahi istifade edebilmekte siniz. Bir fazlaca bankaya nazaran aslına bakarsan düşük faizler ile gereksinim kredisi veren banka ilaveten birde öğretmenlerimize %0.10 daha düşük faiz uygulaması oldukça sizlere geri ödeme taksitleri için avantaj elde edecektir. Bankanın güncel kredi faiz oranları ise şu şekildedir.

  • Türkiye Halk Bankası düzgüsel MART ayı gereksinim kredisi faiz oranı %1.07’dir. Öğretmenlere ise bu kredinin faiz oranı maaşlarını bankadan almaları halinde %0.06 daha düşük olup %0.98 yörelerde olmaktadır.
HALKBANK Öğretmene Hususi Kredi
40.000 TL Hesaplama Tablosu
12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
3.593 TL 1.922 TL 1.369 TL 1.095 TL 933 TL
50.000 TL Hesaplama Tablosu
12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
4.491 TL 2.403 TL 1.711 TL 1.369 TL 1.166 TL

Güncel faiz oranları ile Türkiye Halk Bankası Kredi Hesaplama işlemini BURADAKİ HESAPLAMA MAKİNESİ üstünden yapabilirsiniz.

Öğretmenlere Hususi Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır? Şartları Nedir?

Değişen teknolojinin ilerlemesi ile beraber daha önceleri bir tek banka şubelerinden meydana getirilen kredi başvuruları artık şimdi nerede ise tüm teknolojik aletler ile yapıla bilmektedir.

  • Banka Kredi Başvurusu Sayfası
  • ATM
  • Telefon Bankacılığı (0-850-222-04-00)
  • İnternet Bankacılığı
  • SMS Atarak

Bunlar başvurular için en fazlaca tercih edilenlerdendir. İlk olarak kredi başvurularında sizlere önereceğim yöntem bankaya ilişik olan sitenin müracaat sayfasını değerlendirmenizdir. Bunu sizlere önerdiğim banka olan Türkiye Halk Bankası üstünden hayata geçirmeye karar verdi iseniz şu adımları sırayla sağlayınız.

  • İlk olarak kredi hesaplama sayfasına girelim. Girmiş olduğumuz hesaplama sayfasında ne olursa olsun ”Maaşını HALKBANK’tan Alanlara Hususi” ibaresini seçelim.

Hesaplamada kullanacağınız kredinin ödeme koşulları size uygun ise eğer başvurunuzu derhal cep telefonu ile SMS atarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaktır.

  • Cep telefonunuzun SMS alanına girerek. ”KAMU TC NUMARANIZ GELİR BİLGİNİZ KULLANMAK İSTEDİĞİNİZ KREDİ MİKTARI” sırayla olacak şekilde aralarında bir boşluk bırakarak girip 3452 numarasına mesajınızı gönderiniz.
    • ÖRNEK: KAMU 156156156156 4000 2000

About admin

Check Also

Motosiklet Kredisi Veren Bankalardan En İyi 7 Tanesi

Daha oldukca sıcak memleketlerimizde yaz kış denilmeden tercih edilen motosikletler, artık banka kredileri ile oldukca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>