Özel İngilizce Kursu 2020 Fiyatları

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa illerimizde yabancı dil ağırlıklı kurs veren birçok merkez yabancı dil öğrenmek ve seviyelerini ilerletmek isteyenlere hususi dersler vermektedir. Almanca, İngilizce ağırlıklı olarak ders veren kursların tutarları da oldukça cep yakmaktadır. Uzun dönem ve kur gerektiren dersler için oldukça yüklü bir ödeme yapmayı gözden çıkarmak gerekmektedir.

Birçok ilimizde temsilcisi bulunan İngilizce kursu veren British time, Amerikan kültür, London scholl benzer biçimde hepimiz tarafınca malum ve tercih edilen İngilizce kursların tutarları 2020 senesinde tekrardan düzenlendi. Kurs fiyatlarında baz alınacak olan fiyatlar dil kursuna giden bir kişinin haftalık ne kadar çoğunlukla kursa gideceği ve seviyesine bakılırsa belirlendiğinden, her yerde kurs tutarları sınıfa ve seviyeye bakılırsa değişilik göstermektedir. Hususi teklifler ve fiyatlar sunan İngilizce kursların 2020 fiyatlarını sizler için derledik.

2020 senesinde İngilizce Kurs Tutarları Ne Kadar Oldu?

İngilizce öğrenmek isteyenler yurtiçinde ve yurdışında çeşitli kurslara katılarak uzun solukta kalıcı bir dil öğrenmenin yolunu arıyor.  Yurt içinde dil öğrenmenin bedeli daima yurt dışına bakılırsa daha azca olmaktadır. Bu yüzden yurt haricinde fazla para ödemek yerine yurtiçinde kaliteli eğitim veren kurslar tercih edilmektedir. Bildiğiniz benzer biçimde yurt haricinde dil eğitimi almak oldukça daha pahalı ve maliyetlidir. Aynı ülkede bile olsanız değişik kursların konaklama, eğitim süresi ve vadesi ve kur tutarları değişim gösterecek ve fiyatlar değişecektir. Tutarları belirleyen en mühim etken eğitimin süresi olup öğrencilerden eğitimin vadelerine ve seviyelerine bakılırsa daima değişik fiyat çıkarılmaktadır.

2020 senesinde kurs fiyatlarını öğrenmek isteyenler için program grubu;

Yurtdışında İngilizce Kursu Maliyeti

İngilizce öğrenmek isteyenler için yurtdışı daima daha cazip gelmekte fakat kurs tutarları da kişileri oldukça etkilemektedir. Uygun fiyatlarda kurs arayışına girenler yurdışında eğitim almak için araştırmalarına eğitimin süresi konaklama maliyetini, tayyare bileti maliyetini, kayıt ücretini ve vize bedelini de  hesaba katarak araştırma yapmalıdır. Uzun vadelerde eğitim görmek isteyenler daima daha yüksek fiyatlar ödeyeceklerdir. Her ne kadar uzun soluklu eğitimlerin maliyeti yüksek olsa da averaj bir fiyat üstünden yurtdışı İngilizce kursları oldukça daha avantajlı olmaktadır.

Ülkemize yakınlığı sebebiyle Malta daima yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyenler tarafınca daha oldukça tercih edilen kurslar içinde yer almıştır. Yüksek eğitim standartları, ekonomik dil okulu tutarları, geniş dil okulu seçenekleri ve uygun iklimi ile yurtdışında İngilizce eğitimi düşünenler için hem kaliteli hemde oldukça ekonomik olması sebebiyle oldukça cazip. Malta kurs maliyeti fiyat olarak da İngiltere’de eğitim almak isteyenlere bakılırsa daha ekonomiktir.  İngilizce eğitimini uygun fiyatlardan almak isteyenler için yazları konaklama maliyetleri birazcık yükselse de genel ortama olarak tutarları oldukça  makul düzeylerde.

Malta İngilizce Kursu fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

Ek olarak İngiltere’ de yabancı dil öğrenmek isteyenler İngiltere’ de dil kursu bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

İngiltere’de Brighton dil okul fiyatı aşağıdaki tablodaki gibidir.

Brighton dil okul fiyatı 2020

İrlanda Dil okulları 2020 hususi İngilizce kursu fiyatlarını görüntülemek için tıklayınız.

Yurtiçinde İngilizce Kurs Tutarları 2020

Ergonomik yaparak İngilizce konuşma becerisi kazanmak isteyenler daima yurtdışında eğitim almayı daha cazip görseler de konaklama, tayyare bedeli, vakit faktörü benzer biçimde birçok unsur yurtiçinde eğitim almayı daha ekonomik hale getirmektedir. Yurtiçindeki ingilizce kurslarının tutarları her yıl olduğu benzer biçimde 2020 senesinde da tekrardan düzenlenmiştir. Ucuz maliyetlerle ingilizce kursuna giderek boş vakit ve para harcamak yerine kaliteli eğitim veren kurumların kurslarına giderek daha kalıcı ve ergonomik bir dil öğrenmeyi tercih etmenizi tavsiye ederiz. Hem vakit hem de para açısından zarara uğramak istemiyorsanız kaliteli bir kurumdan ders almanız yararınıza olacaktır. Klasik İngilizce kursları yüksek bir bütçe istiyor. Sizde Ülkemizdeki 4 büyük şehirden birinde İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara yaşıyor ve İngilizce Kursların fiyatlarını merak ediyorsanız tüm İngilizce kurslarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilirsiniz.

Ankara İngilizce Kursları Tutarları 2020

 • Perfect English kurs tutarları 2+1 600 saat 3 düzey yalnız 1980 TL’ dir. 10 aylık taksitle ayda 198 TL ödeyerek ingilizce öğrenin. 1 düzey 660 TL ye denk gelecek şekilde hazırlanan 2+1 kampanyasının yanında 3+1 kampanyasının fiyatı da 4950 TL yerine 5 düzey yalnız 2970 TL’ dir. 15 taksitle aylık 198 TL ödeyerek ingilizce öğrenmek mümkün. 1+1 280 saat kursun fiyatı ise  1980 TL yerine 495 TL’ dir. 4 taksitle aylık 250′ ye denk gelmektedir. Hazırlık atlama ingilizce kurs fiyatı ise 990 TL’ den süregelen fiyatlarladır. IELTS İngilizce Kursun fiyatı ise 2000 TL yerine 1600 TL’ dir. Lise İngilizce Kursu ise 120 saat 990 TL’ den süregelen fiyatlarla sizlerle. Hususi ders tutarı ise 100 TL yerine yalnız 70 TL’dir. PTE-GMAT İngilizce Kurs fiyatı 2000 TL yerine 1600 TL’dir. YDS ön hazırlık İngilizce kurs fiyatı 120 saat 1250 TL ‘dir. 6 ayda 199 TL taksitlerle ödeyebilirsiniz.

 • Tad Batıkent 312 255 1 TAD üstünde tutarları öğrenmeniz mümkündür.
 • Prestige English tarafınca verilen eğitimlerin tutarları dönemsel olarak uygulanan kampanya dönemlerinde ve seçilmiş olan eğitim programlarına bakılırsa değişmektedir. İlk ve ortaöğretim programlarında erken kayıt periyodu her senenin Mart-Nisan ayında adım atar. Güncel tutarları öğrenmek için Prestige English  ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Alfa Akademi 2020 yılı kurs fiyatı için tıklayınız.
 • Active English 2020 yılı kurs fiyatı için tıklayınız.
 • Wall Street English kurs fiyatı için tıklayınız.
 • Çağrı Dil Okulu bağlantı üstünden yazışma bilgilerine ve kurs fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
 • İcon Dil bağlantı üstünden kurs fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

İstanbul İngilizce Kursları Tutarları 2020

 • Just English linkinden ve kurs fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
 • English Time % 100 öğrenme garantisi, 48 şube, 600 eğitmen 940 bin mezun talebesi bulunan kurumun 2020 güncel kurs fiyatlar kişiye hususi çıkarıldığından fiyatlar için  kurumu ziyaret edebilirsiniz.
 • Amerikan Kültür 2+1 yurtdışı eğitim konaklama, eğitim, toplumsal aktiviteler herşey dahil 400 Euro
 • British English Yetişkinlere hususi aylık 325 TL taksitlerle. Çocuk İngilizce kurslarında kayıtlarda % 40 indirim imkanı, Üniversite öğrencileri için ingilizce kursu aylık 250 TL taksitlerle 2020 kampanyaları sizlerle.
 • Amerikan life kavacık 2020 senesinde 1 kur 750 TL’ dir. Erken kayıtlarda % 40 indirim fırsatları sunuluyor.

Bursa İngilizce Kursları Tutarları 2020

 • Just English ‘ e kayıt olan her insana 2020 senesinde ABD’ da  dil eğitimi armağan veriliyor. Kişiye hususi fiyatlar ile kurs veren kurumla iletişime geçerek 2020 kurs fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
 • English Time % 100 öğrenme garantisi, 48 şube, 600 eğitmen 940 bin mezun talebesi bulunan kurumun 2020 güncel kurs fiyatlar kişiye hususi çıkarıldığından fiyatlar için  kurumu ziyaret edebilirsiniz.
 • Amerikan Kültür % 10 erken kayıt indirimi ve 29 Şubat 2020 geçmişine kadar 1 kur sizden 1 kur bizlerden kampanyası devam ediyor.
 • Adadil İngilizce Üniversite öğrencilerine %30 indirim ve aylık taksitlerle  ve kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunuluyor.

İzmir İngilizce Kursları Tutarları 2020

 • English Time % 100 öğrenme garantisi, 48 şube, 600 eğitmen 940 bin mezun talebesi bulunan kurumun 2020 güncel kurs fiyatlar kişiye hususi çıkarıldığından fiyatlar için  kurumu ziyaret edebilirsiniz.
 • Just English Dil Okulları 15 Şubat 2020 geçmişine kadar yoğunlaştırılmış YDS kursu aylık 109 TL’den süregelen taksitlerle sunuluyor.
 • Wall Street English İzmir ING Bankasıyla peşin fiyatına 18 ay taksitlerle ödeme kolaylığı sunan WSE kişiye bakılırsa ödeme tutarı belirliyor.
 • Oydem Ortadoğulular Yabancı Dil Eğitim Merkezi bağlantıları üstünden yazışma bilgilerine ve kurs fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Hususi İngilizce Dersi Tutarları 2020

Hususi İngilizce kurslarına katılmayı pahalı ve maliyetli gören ve bütçeleri uygun olmayanlar ise saat tutarına (100 tl 150 TL aralığında) doğal olarak olarak hususi ders veren eğitimli kişilerden birebir karşı karşıya saat başı tutara doğal olarak olarak hususi ders alabilirler.

Hususi İngilizce Dersi Almak İstiyorum diyenler için;

En uygun fiyatlarla Yabancı dil hususi ders veren  kişilere sahibinden üstünden de ulaşabilirsiniz.