Saç Satın Alan Kuaförlerin Alım Fiyatları 2020 (5 bin TL.)

Saç satın alan bölgeler ve kuaförler satın aldıklarını peruk, çıt çıt saç, postiş, şeklinde ürünlere dönüştürerek satışa sunarlar. Bu bilgiyi daha öncede görmüş sadece kuaförlerin mevcut olup olmadığını düşünmüş olabilirsiniz. Bayanlar için iyi bir iş fikri olmasa da, senelerdir uzattığı ve gözü şeklinde bakmış olduğu saçını satarak para kazanmak isteyen bayanlar için İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası, Mersin, Kayseri, Diyarbakır, Sarıyer, İzmir, Adana, Bursa, Kocaeli ve Ankara illerimizde bulunan kuaförler yardımıyla sizde perukçular ile anlaşarak bir miktar para kazanabilirsiniz. Saçların uzamasının seneler sürdüğü hesap edildiğinde, uzun soluklu bir gelir deposu olacağı söylenemez. Satmış olduğunuz kimi zaman dizi setlerinde, kimi zaman hususi elbiselerde kullanıldığı şeklinde daha fazlaca PERUK yapımı ve imalatında mühim bir yerdedir. Doğal olarak kuaförlerin satın almış olduğu saçların bazı kriterleri olduğu şeklinde her ürün de İYİ PARA ETTİĞİ söylenemez.  Kayseri’de, Adana’da, Mersin, Perukçular çarşısında bulunan bölgeler yardımıyla minik bir ana para tutarında para kazanabilirsiniz.

Mersin, İzmir, Bursa ve tüm illerimizde bulunan perukçuları görebilmek için haritalar üstünden saç satın alan kuaförler aramasını gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Zira bu arama sonrasında Konumunuza en yakın kuaför ve perukçulara görebilirsiniz.

Peruk İmalat Malzemesi

Satmış olduğunuz ürünler genel anlamda peruk imalatında kullanılır. Peruk imalatı icra eden esnaf organik ve senelerdir özenle korunan daha çok para ödeyecektir. Bundan dolayı bu ürünler organik olması sebebiyle daha çok paraya satışa sunulabilmektedir. İnternette ki satış sitelerinde satışa sunulan saçlarınızın tutarları hakkında size ön informasyon vermek istiyoruz.

Çıt çıt adında olan organik gerçek fiyatı 65-70 santimetre olup ağırlığı 130 gram civarı gelmektedir. Satış fiyatı : 280 TL.

Bu saçlara her türlü perma ve boya işlemi uygulanabilmektedir.  Eğer plastik ve suni ürünlerden üretilmiş olsaydı, ısıtılma sonucunda yanması söz mevzusu olurdu. Eğer yoğunluğu artış gösterirse buna bakılırsa gramaj ve fiyatta artmaktadır.

Saç Satın Alan Kuaförler ve Tutarları

Saçlarınız ne kadar organik ve sık ise kuaförler o denli paha biçecektir.

Satın alım esnasında renk tonu firmalara bildirilmekte ve bunun sonucunda şirket tarafınca en uygun saç tonu belirlenip satılmaktadır. Kısaca saçınız ne renk olursa olsun doğru kuaför yada perukçu bulduğunuzda istediğiniz fiyata pazarlayabilirsiniz.

SATIN ALINAN GERÇEK SAÇ PERUK FİYATLARI

Yukarıda 65-70 santimetre uzunlukta ki çıt çıt saçın fiyatını gördünüz. Şimdide size gerçek peruktan anlatmak istiyoruz. Gittigidiyor şeklinde sitelerde gerçek peruk renk ve boylarına bakılırsa satışa sunulmaktadır. Bu ürünler birebir ihtiyacı olanlar tarafınca peruk olarak kullanılmaktadır. İnternette şu özelliğe haiz  olan ürünler popülerdir;

 1. Üst kısmının deri görünümlü olması,
 2. Toptan makine ilamatı yerine el işçiliği ile hazırlanmış olması,
 3. Boyama, perma ve benzeri işlemlere uygun olması 3 mühim peruk kriteridir.

Bu özelliğe haiz bir peruk internette averaj 2.000 TL. civarında satılmaktadır. Eğer saçlarınız 45 santimetre.’den kısa ise satın alınmayabilir. Bundan dolayı 45 santimetre. uzunluğunda bir saç kesildiği süre averaj 10 santimetre. daha kısalmaktadır. Bu yüzden 45 santimetre.’nin altına kuaförler para vermezler. İnternetten fiyat veren kuaförlerin ne kadar gerçek ve güvenilir olduğu da ayrı bir mevzudur. En fazlaca para eden gerçek saçların peruk imalatı sonrasında satışa sunuldukları kategoriler şunlardır.

 • At kuyruğu modellemesi,
 • Yarım ay modeli,
 • Bob peruk,
 • Çıt çıt setleri,
 • Kahkül ve perçem modeli,
 • Dalgalı perçemsiz peruk modeli,
 • Düz modeller,
 • Geniş maşalı medikal ürün olan peruklar,
 • Yanları perçemli olan modeller

SİZİN SAÇINIZ BU PERUKLARIN ÜRETİLMESİ İÇİN YETERLİ UZUNLUK VE TEMİZLİKTE Mİ?

Saç Alış Satış Tutarları Ne Kadar?

Yukarıda anlatılan saç kriterlerine bakılırsa saç alış satış tutarları belirlenmektedir. Kaliteli saçlar iyi para ederken, fena durumda ki saçların tutarları daha düşüktür. Devamlı gittiğiniz kuaförünüz sizin saçınızı bilmiş olduğu için piyasanın üstünde fiyat verebilecektir. Saç satış tutarları averaj 200 TL.’den başlamakta ve 5.000 TL.’ye kadar alıcı bulabilmektedir. Mesela beline kadar uzun olan, yıpranmamış, kırığı olmayan, boyasız uzun bir saçın fiyatı 5.000 TL’ye kadar alıcı bulabilmektedir. Saçımı satmak istiyorum diyorsanız ilk olarak çevrenizde bu işi icra eden kişilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Bundan dolayı internette yada bilmediğiniz bölgelerde bulunan kuaför yada perukçularda saçınızı düşük fiyata almayı düşünebilirler.

saçımı satmak isterim

Güncel Alım Tutarları (Averaj)

30 santimetre. uzunluğunda siyah saç 400 TL. (sadeliğine bakılırsa)

70 santimetre sarı saç fiyatı 2.000 TL.

40 santimetre boyalı sarı saç 700 TL.

bu fiyatlara alıcı kabul eden aşağıda yer almakta olan web sitelerinde müşterilerle buluşacak.


Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere Tavsiyeler!

Eğer kararınız kesinse ilkin aynanın karşısına geçip son halini inceleyin. Uzunluklarını ölçün. Naturel renklerine yakın olmaları sağlayın. Herhangi bir kimyasal ürün kullanmayın ve kullanıyorsanız da buna son verin. Saçınızın yukarıda yer edinen fiyatlara bakılırsa averaj kıymetini tespit edin ve kuaföre ve perukçulara başvurunuzu gerçekleştirin. Adana, Konya, Antalya ve benzer büyük şehirlerde birçok kuaför satın almaya hazırdır. İnternet ortamında, feysbuk’ta kim olduğu bilinmeyen kişilerden uzak durun. Talepte bulunan kişinin kurumsal bir şirket olmasına hususi gösterin. Toplama adında olan dipleri ve uçları aynı renk olmayan birçok bir araya getirilmesi ile oluşturulan toplama verilen fiyatlar ile uçları ve kökleri ters istiflenen NON-REMY fiyatına organik olanları satmayın. Eğer saçınızı web sitelerine koyarak satmak istiyor iseniz, görselde yüzünüzü gizlemenizi tavsiye ederiz. Bundan dolayı satışı için gönderdiğiniz fotoğrafınızın istemediğiniz yerlerde kullanılmasını istemiyor iseniz, ön yüzden çektiğiniz fotoğraflarda kesinlikle yüzünüzü gizleyiniz.  Gene letgo şeklinde programlarla satışa sunacaksanız bu yöntemi uygulayınız.

saç satın alan perukçular

İzmir Kuaförleri

 • Kuaför Deniz Yıldızı,
 • Hair Yılmaz Dento
 • İzmir Yıldız Elite Hanımefendi Kuaförü

tarafınca satın alındığı söylenmektedir. Bu firmalar ile kontakt sağlayarak bir fiyat alabilirsiniz. İzmir firmarına fotoğraf çekerken arkadan, taraftan ve önden 3 tane fotoğrafla başvurmanız gereklidir. Yukarıda da anlattığımız suretiyle bu fotoğrafları çekerken yüzünüzü kesinlikle gizlemelisiniz. Narlıdere, Alsancak, Karşıyaka ve Gaziemir ilçelerinde onlarca kuaför bulabilirsiniz. İzmir’de satış icra eden perukçular;

İzmir Konak Peruk : 

Önder Peruk: Konak Mahallesi, Eşrefpaşa Caddesi No: 260 EŞREFPAŞA Taksi Durağı Yanı, Özdağ Kuyumculuk Üstü, Konak

Bornova dünyası: Kazımdirik Mahallesi, Kazımdirik Mah. 206 sok Bornova

Ankara’da Hizmet Veren Perukçular Hangileridir?

Matmazel peruk; Çankaya, 2, Kızılay Mahallesi, İzmir-1 Caddesi Ülkealan Pasajı Necip bey apt 22/7 Ankara

Rönesans Peruka: Kızılay Mahallesi, Menekşe-1 Sk. Umut Apt. 6/2, 06440 Çankaya

Ankara Kuaförler

Ankara Peruk : 

Prenses Peruk : Kızılay Mahallesi, İzmir 1 Cad. İzmir Apt. No:20/18 Kat:5, Çankaya

Tunalı Peruk : Barbaros Mahallesi, 58, Barbaros Mahallesi Çankaya Tunalı Hilmi Caddesi Çelikler İş Merkezi 91, Çankaya

İstanbul’da Perukçuları

Şehit Muhtar Mahallesi, Tarlabaşı Bulv. No:78, 34435 Beyoğlu/İstanbul – Avrupa

Eminem peruk: Şirinevler Mahallesi, Eski Londra Asf Cd No:6 D:no 224, Bahçelievler

Bahçelievler Gül peruk: 

Daha detaylı informasyon için İstanbul’da Saç Satın Alan Kuaförler adlı haberimizden adresleri ve telefonları alabilirsiniz.

Bölme peruk: 

Kadıköy Sultans: 

Yukarıda ki iş yerlerinde alışı meydana getirilen peruklar satılmaktadır. Sizde derhal Türkiye genelinde Kuaförler Perukçular ve Fiyat Listelerini inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Boyalı Saçlar Satılır mı?

Daha öncesinde siyah olan saçını sarıya çevirmek için üst üste 3-5 kez boyatan, ön tarafının rengini değişik arka tarafın ve perçem rengini değişik icra eden bayanların saçları ve üst üste kuaförde yada kendi imkanları ile perma şeklinde değişik modelden modele geçiş yapanların saçları yıpranmış vaziyettedir. Hatta saçlar bu işlemler sonucunda incelir. İncelen saç peruk üretiminde değersizdir. Bu sebeple minimum boyanan, minimum işlem meydana getirilen saç değerlidir. Ek olarak saçın uzun olması, sık olması da lüzumlu kriterlerdendir.

 1. Saçınız uzun olmalıdır. Beline kadar adıyla tabir edilen saçlara paha biçilemez. Minimum 45 santimetre. olması gerekmektedir.
 2. Saçlarda kırık olması ve yanma olması yıpranmasının işaretidir ve kıymeti düşüktür.
 3. Saçın gramajı mevzusu uzunluğu ve kalınlığı ile alakalıdır. Her ne kadar kalınlar para etmese de, fiyat düşürmek için inceler de gramaja vururlar. Bu hususa dikkat etmelisiniz.
 4. Boyalı olan saçlar kolay kolay kuaförler tarafınca satın alınmaz. Bundan dolayı ilerde yeni bir boyamaya uygun değildir. Bu sebeple fazlaca para etmezler
 5. Kalınca telli ve ince telli saçların tutarları birbirinden farklıdır. Kalınca telli olanlar üretilecek peruklarda aynı içeriğe haiz olacağından genel anlamda ince olan peruklar ipeksi bir yumuşaklığa haiz olmalarından dolayı daha fazlaca para eder. Bu sebeple eğer saçınız ince telli ve zarif görünümlü ise daha fazlaca para edecektir.
 6. Saçın son olarak ne süre kesildiği de mühim bir kriterdir. Uzun senelerdir bir tek uçları kesilen saçlar birazcık daha sağlıksızdır.
 7. Saçınızın orjinal rengi satın alan bölgeler tarafınca ilk bakılacak husustur. Oldukca tercih edilen ve sevilen sarı saçlar popülerken siyah saçlar daha azca alınmaktadır.
 8. Perma yapılmamış, boyanmamış, röfle işlemi uygulanmayan ve kimyasal olmayan saçlar birinci kalitedir. Sadece en mühim noktalardan biride kesim sonrasında saçların hepsinin aynı yöne istiflenmiş olması gerekmektedir. Değişik yöne istiflenen saçların kıymeti düşmektedir.


About admin

Check Also

Dolar Düştü Fiyatlar Neden Düşmüyor? 2020 Tahminleri

Ağustos ayında yükselen kur ile beraber dolarda yaşanmış olan artış fiyatlara da yansıdı. 7 lirayı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>