Saç Satın Alan Yerler 500 TL (Perukçular-Kuaförler-Yerler)

Uzayan saçlarınız ile para kazanmak istemez misiniz? İstanbul dahil olmak suretiyle Türkiye’nin bir oldukça illinde kadın saçlarını ciddi sayılara satın alan perukçular mevcuttur. Hatta, Ankara ve İzmir şeklinde büyük şehirlerimizde kuaförlerin bir araya gelip oluşturmuş olduğu firmalar ile de saçlarınızı iyi fiyatlara pazarlayabilirsiniz. Santimine nazaran 2 TL den başlayıp 5 TL içinde oluşturulan rakamlar ile 500 TL kadar saçlarını satın alan bu bölgeler kayseri de dahil Bursa ilimiz de bayağı fazla bir halde mevcuttur. İşte siz uzayan saçlarını paraya çevirmek isteyenlere bahsettiğimiz tüm bu şirketlerin yazışma adres bilgiler ve telefon numaraları..

Saç Satmak Günah Mı ? Iyi mi Fiyatlandırma Yapılır?

İlk olarak merak edenler için şunu açıklık getirmek isterim. Saç satmak günah mı ? Süleymaniye Vakfı Prof. Dr. Abdülaziz Bayındır sizlerin de buradaki video‘da izleyeceğiniz şeklinde saç satma adına açık bir yasak yoktur diyor. Saçlarınızın kafi kadar uzadığı düşünüyor ve bundan da para kazanmak istiyorsanız siz ev hanımlarına kredi veren bankalara gitmelerinden ise tavsiyemiz kesinlik ile bu tarz şeyleri İstanbul ile Ankara ilimiz en başta olmak suretiyle Türkiye genelinde satın alan bölgelere göndererek gelir elde etmenizdir. Bay ve bayanların uzayan saçlarını satın alan yerlerin en başlangıcında kuşkusuz perukçular ile kuaför şeklinde bölgeler gelmektedir. Bu firmalar saçlarınızı satın alarak bay ile bayanların saçlarına çeşitli teknikler ile kaynak yaparak para kazanmaktadır. Özellik ile yaz sezonunda düğünlerde oldukça rağbet gören ilave saç takıları kuaförlerinde sektöre dahil olmasına vesile olmuştur. Saç alımlarında da firmalar bir oldukça kritere nazaran fiyatlandırma yapmak için değerlendirirler. Buna nazaran bir saçtan 300 TL de kazana bilirsiniz 2.500 TL de rahatlık ile gelir ele edebilirsiniz. Peki en iyi fiyatı almak için saçlarınız iyi mi olmalıdır?

En İyi Fiyat Eden Saç Özellikleri Hangileridir?

Santimetre başına 1 TL ile 10 TL kadar çıkan saç tutarları için bazı kriterler kuaförler tarafınca aranmaktadır. Perukçuların bile dikkate almış olduğu bu kriterler saçın bedelini belirleyici en mühim etkendir. İster filim artisti olun ister ise mütevazı bir yurttaş kuaförler sizin saçın kalitesine bakarlar, kimden alındığının hiçbir önemi yoktur. Bu niçin ile uzayan saçlarınızın iyi bir fiyat ile satmak istiyorsanız.

 1. Kesinlikle saçlarda boya olmaması gerekmektedir. Boyalı saçlar kuaförler tarafınca tercih edilmez. Bunun sebebi kaynak işleminin yapılamamasıdır.
 2. Saçların son aşama hijyenik olması aranmaktadır.
 3. Saçlarınızı satmadan ilkin ne olursa olsun kaliteli bir şampuan ve sonrasında saç bakım kremi ile yakamaya itina gösterin. Parlak ve dolgun saçlar her aman daha çok para yapmaktadır.
 4. Saçların sıhhatli olması da fiyatı belirleyen ek olarak bir etkendir. Buna nazaran saçların kesinlik ile kırıksız olması gerekmektedir.
 5. Minimum bulunan renkler olan özellik ile kızıl ve oldukça tercih edilen sarı saçlar size iyi bir para kazandıracaktır.
İstanbul Ankara Bursa Saç Alan Yerler

İstanbul Ankara Bursa Saç Alan Bölgeler

Saç Satın Alan Perukçulara Kuaförler İstanbul Anadolu, Avrupa Yakası

Saçlarınızı Türkiye genelinde yer edinen perukçu veye kuaför şeklinde firmalara oldukça rahat bir halde pazarlayabilirsiniz. Bunu şuan iki şekilde yapabilirsiniz.

 • İlk olarak size vereceğim mail adreslerine saçlarınızın resmini çekip atarak.
 • İkinci olarak ise yorumlara saçınızı satacağını belirtip, yazışma için bir telefon numarası bırakarak.

Saçlarınızı İstanbul, Ankara şeklinde iller dahil olmak suretiyle kargo ile satın alan firmaların yazışma adresleri;

 1. sacalisveris@gmail.com
 2. alikayihan5715@gmail.com
 3. Ali bey: sacalisveris@gmail. com email adresinden yada @sacalisveris Instagram
 4. Melih bey: 0-536-034-31-35
 5. Özgüller Şirketi:0-507-213-15-13 ( Kahramanmaraş )
 6. Firdevs hanım: 0-555-880-37-30
 7. Dere DEMİR’hanım Tüm Türkiye Genelinden Saç satın almaktadır. TEL:0-543-841-72-07 ( Kınasız ve boyasız olmak şartı aranmaktadır. )
 8. Toplumsal sayfa üstünden saç satın alan firmanın adresi https://www.facebook.com/paradisehakankuafor/

Bursa’da Saç Satın Alan Kuaför Adres Detayları

Bu mega 3 büyük şehrimizde kadın çocuk yada erişkin bireylerin saçlarını satın alan bir oldukça kuaförler vardır. Özellik ile belli bir uzunluğa gelmiş ( minimum 45 ile 50 santimetre ) boyasız her türlü renkteki saçlarınızı oldukça güzel fiyatlara sata bilirsiniz. Fiyatlar perukçulara ve mevsime nazaran değişim gösterdiği için sizlere net bir sayı söylememiz oldukça doğru olmayacaktır. Bu niçin ile lütfen sizlere ile adres ve telefon numaralarını paylaşmış olduğumuz Bursa’daki perukçulara ile iletişime geçiniz.

 • Hüseyin Peruk: Selimiye, Altıparmak Caddesi. No: 56, 16050 Osmangazi/ Tel: 0-532-673-94-75
 • Flash Asiye Peruk: Esentepe Mahallesi. Anı Sitesi. A Blok, Tuna Caddesi No: 116, 16050 Nilüfer / Tel: 0-224-220-70- 09
 • Nunu Peruk: İhsaniye, İhsaniye Agora Çarşısı, 2. Er Sk. 8-67, 16130 Nilüfer / 0-532-668-21-48
 • Bursa İmaj Peruk: Nalbantoğlu Mahallesi Mustafa Kemal Atatürk Caddesi Kurtul iş Hanı, 16010 Osmangazi / 0-535-245-53-31

İzmir Saç Alım Satım Icra eden Yerlerin Adresleri

Nerede ise her ilde olduğu şeklinde İzmir ilimizde’de bay ve kadın saç alımları mevcuttur. Uzayan saçlarınızı eğer kısaltmayı düşünüyorsanız bence paranızı çöpe atmayın. Gelin bu saçlarınızı sizlere vereceğim adreslere pazarlayın. Hele birde saçlarınızda boya olmayıp aranan renkler olan sarı ve kızıl ise güzel paralara saçlarınızı pazarlama yapabilirsiniz. İzmir’de peruk işleri ile uğraşan firmaların adres ve telefon numaraları ise şunlardır.

 • KONAK PERUK:  Adres: 904. Sk. No: 43, 35250 Konak/İzmir & Tel: 0-537-243-42-19
 • BİRTEK PERUKÇU: 1436. Sk. 3/B, 35220 Konak/İzmir & Tel: 0-232-464-32-51
 • Önder Peruk: Eşrefpaşa Cd. No:260/1, 35270 Konak/İzmir & Tel: 0-555-390-34-36

Ankara Kadın Saç Alım Icra eden Yerlerin Adresleri!

Ankaralı bayanlar sizlerde saçlarınızdan para kazanabilirsiniz. Bunun için saçlarını kestirmeden ilkin ilk olarak Ankara’daki perukçular ile bir irtibata geçmenizdir. Eğer beni dinleyip saçınızı kestirmeden ilkin bu adresler ile yazışma kurar iseniz böylece kestirmeyi düşündüğünüz saçlarınızdan oldukça daha güzel paralar kazana bilirsiniz. İşte Ankara’da önde gelen saç satın alan perukçuların adres detayları.

 • PERUK ANKARA: Kızılay, İzmir-1 Cad. Ülkealan Pasajı Necip bey apt 22/7, 06420 Ankara & Tel: 0-538-328-08-62
 • Matmazel Peruk: Kızılay Mahallesi İzmir 1 Caddesi, Ülke alan Pasajı 22/7, 06420 Çankaya & Tel: 0-312-418-60-70
 • Rönasans Peruk: Kızılay Mahallesi Menekşe-1 Sokak, Umut Apartmanı 6/2, 06440 Çankaya & Tel: 0-544-248-64-67

Lütfen bu yazışma bilgilerini verdiğimiz firmaları yetkilerini İnternet üstünden saç satan bölgeler ile karıştırmayınız.

bu iki mail adresindeki şirket yetkileri göndereceğiniz saç resimleri üstünden sizlere fiyat ne olursa olsun vereceklerdir.

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>