Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere 10.000 TL. Fiyat Teklifi

Saçınız 10.000 Tl. eder mi? Niçin etmesin, eğer organik ve hatasız ise bu parayı verebilecek kuaför bulabilirsiniz. Kısa saç kullanmayı seviyorsanız ve saçlarınız uzadıysa bu düşünce tam size gore. Saçlarınız sıhhatli ve istenilen uzunluğa sahipse saç satmak sizin için bir gelir kaynağı olabilir. Sizde saçlarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Saç almak isteyenler muhtemelen işlem görmemiş saçlar tercih ederler. Bu yüzden saçınızı boyamamalı ve kimyasallardan uzak durmalısınız. Saçlarınız sıhhatli olmalıdır. Doğal olarak kuaförlerin ve güzellik merkezleri de her saçı satın almazlar. Bu yüzden saçlarınızın belli şartlara haiz olması gerekmektedir. Bunu bir ticari etkinlik haline getiren birçok kuaför ve perukçu bulunmaktadır. Bu içeriğimizde, İstanbul, Ankara, İzmir benzer biçimde yerlerde ki kuaför tutarları, perukçuların ilanları ve saçımı satmak istiyorum diyenler için yararlı bilgiler içeriyor.

saçımı-satmak-istiyorum

Saçınızı satarak ek gelir gelir elde etmeniz mümkün.

Satmak İstediğiniz Saçın Haiz Olması Ihtiyaç duyulan Özellikler

  1. Saçlarınızı belirli bir süre uzatmalı ve boya benzer biçimde kimyasallardan uzak tutmalısınız. İşlem görmüş saç tercih sebebi olmamaktadır.
  2. Sigara ve uyuşturucu kullanmak saç sağlığınızı negatif etkisinde bırakır. Saçlarınızın sıhhatli olması için bu biçim zararı olan maddeler kullanmaktan kaçının.
  3. Saçınızı almak istediklerinde istenilen uzunluk 45-65 santimetre olmaktadır. Bu yüzden saçlarınızı uzatmanız ve bu sırada yıpranmaması ve kırılmamasına itina göstermeniz gerekmektedir.
  4. Alışılmamış ve herkeste olmayan doğan renkler daima için kıymetli olmuştur. Bundan dolayı değişik bir saç rengine sahipseniz kazanacağınız ücret de yüksek olacaktır. Açık renk saçlar daha oldukça para eder.
  5. Saçlarınızın uçları kırık olmamalıdır.
  6. Eğer İstanbul Anadolu yada Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız, İstanbul’da Saç Satın Alan Yerler ile anlaşabilirsiniz.

Saçımı Ne Kadara Satabilirim?

Saçınızı satacağınız fiyat yukarıda saydığımız kriterlere gore değişecektir. Eğer istenilen kriterlere uygun bir saçınız var ise 300 TL – 1000 TL içinde size bir fiyat sunacaklardır. Ek olarak bazı kuaförler kilogram başına 1.000 TL. – 1.500 TL.‘ye varan ücretler ödemektedirler. Eğer açık renkli bir saça sahipseniz nadir görülen renklere daha oldukça para ödendiğinden kazancınız daha çok olacaktır. Fakat siyah saç herkeste bulunmuş olduğu için kazancınız daha azca olacaktır.

saç-satmak

nadir görülen renkler siyah renklere gore daha çok para eder.

Saç Sağlığı İçin Neler Yapılmalıdır?

Bazı saçlar oldukça güçsüzken bazıları da zaman içinde yanlış uygulamalardan zarar görerek sağlıksız bir hal alıyor. Bunun için bazı ip uçlarını sizlerle paylaşacağız. Eğer bu ip uçlarından faydalanırsanız saçlarınızı sattığınızda daha yüksek meblağlar kazanmanız mümkün olacaktır. Hareketsiz yaşam, sigara, alkol, stres, uykusuzluk ve ruhsal problemler siz bilincinde olmasanız da  saç sağlığınızı negatif etkilemektedir. Saç kökleriniz zarar görür ve dökülmeler meydana gelebilir. Ilk olarak saç kremi vb. türlü türlü kimyasal kullanmadan ilkin yaşadığımız yaşamı sorgulamamız gerekmektedir. Oldukça sıcak ve oldukça soğuğa maruz kalındığında da saçlarınız negatif etkilenmektedir. Bu yüzden saçları aşırı ısı ya da soğuğa maruz bırakmamak gerekmektedir. Uzun süre fön makinası tutmak ya da saç düzleştiricisi kullanmak da saçları kırmakta saç uçlarının fena görünmesine sebep olmaktadır.

saç-taramak

Saçlarınızı nazik bir halde taramalısınız.

Saçlarınızı tararken oldukça dişli taraklardan uzak durmanız gerekiyor. Saç kırılmalarını önlemek için saçlarınızı naif bir halde taramalı hatta tararken saç kremi kullanmalısınız. Uzmanlara gore ise saçları ıslakken taramak oldukça zararlıdır. Bundan dolayı kuru saçların elektriklenmesini önlemek için sizde tahta taraklar kullanmalısınız. Tahta tarak saçlarınızın elektriklenip kabarmasını önleyecektir. Saçları ile devamlı oynayan biriyseniz bu durum saç sağlığınızı asla ummadığınız bir yönden etkilemektedir. Saçlarınızı büktüğünüzde devamlı olarak saç kökleriniz uyarılmaktadır ve saçlarda yoğun bir halde yağlanma meydana  gelmektedir. Saçlarım oldukça acele yağlanıyor diyen biriyseniz devamlı olarak saçlarınızla oynamaya son vermelisiniz. Şu sebeple bu vaka uzun solukta saçlarınızın dökülmesine sebebiyet verecektir. Saç uçlarınızı belli aralıklarla kestirmeniz size yarar elde edecektir. Kırıkların gitmesi saçlarınıza daha sıhhatli bir görünüm kazandıracaktır.

Güncel Saç Alım Fiyat Listeleri adlı içeriğimiz de perukçuların ve kuaförlerin saçları rengine, bakım durumuna ve uzunluğuna gore belirledikleri tutarları inceleyebilirsiniz. En ucuz ve en yüksek fiyat arasından arzu ettiğiniz firmayı tercih edebilirsiniz.

Saç maşası ve saç spreyi benzer biçimde ürünler saçlarınızın kuruyarak oldukça acele kırılmasına niçin olur. Eğer saçlarınızı kurutmanız gerekiyorsa da fön makinası ile kurutmanız yararınıza olmayacaktır. Bu yüzden saçlarınızı havlu ile kurutun. Saçlarınızı günde iki defadan fazla taramayın ve bu işlemi alışkanlık haline getirmeyin. Saç sağlığınız için kaliteli taraklar kullanın. Biberiye, sedir ağacı yağı benzer biçimde yağlar saçınızın rutubet kazanmasına destek sunar. Ek olarak saçlarınızın sıhhatli bir halde uzamasını istiyorsanız badem yağı kullanmak da yararınıza olacaktır.

saç satmak

Saçlarınızın sıhhatli olması fiyatta en mühim etkendir.

Saçlarımı Nereye ve Iyi mi Satabilirim?

Günümüzde organik lafını oldukça fazla duyuyoruz. Artık saçına çıt çıt taktıranlar bile organik olsun diyerek kuaförlere tonlarca para döküyorlar. Ilk olarak saçınızı satmaya karar verdiyseniz size yakın kuaförlerle bizzat görüşerek pazarlık yapabilirsiniz. Eğer çevrenizde saç alımı icra eden kuaför yok ise web üstünden saç almayı talep eden kuaförlerle iletişime geçebilirsiniz. Onlara mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Mail’de saçlarınızın organik bulunduğunu, boyutunu yazıp bu detayları onlarla paylaşabilirsiniz. Ek olarak saçlarınızın fotoğraflarını çekip gönderebilirsiniz. Bu bir pazarlama tekniği olduğundan kontakt bilgilerinizi açık şekilde ifade etmelisiniz. Detayları doğru olarak ifade etmelisiniz. Bu işten kuaförler yüksek miktarlarda gelir elde etmektedir. Onlar kazanırken sizin de kazanmanız mümkün olmaktadır.  Kuaförlük okullarında da gerçek saça gereksinim duyulur. Hatta bazı fırçaların yapımında bile gerçek saç kullanılabilir. Bundan dolayı öteki kişilerin hemen hemen keşfetmediği sektörlerle yapacağınız anlaşmalar sizin için karlı olabilir. Şu sebeple saçınıza talip olacak kişiler yalnızca perukçular değildir. Size yüksek ücretler talep eden kişiler muhtemelen dolandırıcıdır. Bundan dolayı saygınlık etmemenizde yarar var. Tek bir yere bağlı kalmadan öteki kuaförlerle görüşerek size en cazip gelen tutarı talep eden kuaför ile anlaşabilirsiniz. Şu sebeple saç derhal uzayan bir şey değildir, oldukça uzama süreleri kişiden kişiye gore değişmektedir. İstenilen uzunluğa ulaşmanız aylar hatta seneler sürmektedir.

Size sunulan fiyat cazip gelmediyse piyasada web üstünden saç satışı icra eden bölgeler mevcuttur. Hatta meşhur alışveriş sitelerinde bile satış yapılması mümkündür.

n11-çıt-çıt

sizde bu biçim siteleri inceleyebilir saç piyasasını öğrenebilirsiniz.

N11.com’daki satılık çıt çıt saç modellerine ulaşmak için tıklayınız. Bu sayede piyasayı da öğrenmiş olmuş olursunuz. 10.000 Tl. fiyata satılan ve alıcı kabul eden saçları görebilirsiniz.

gittigidiyor.com’daki kahkül, postiş, çıt çıt satışlarına ulaşmak için tıklayınız.

Kahkül, postiş, çıt çıtın yanı sıra yarım ay şeklinde saçlar da mecvuttur. Hepsiburada.com’daki tutarları öğrenmek için bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Sizde saçlarınızı satmak istiyorsanız web üstünden duyuru veren perukçularla görüşebilir, ek gelir oluşturabilirsiniz. Sadece saçlarınızın belirtilen şartlara uygun olmasına itina gösterin. Boyutları kısa bularak kuaförler saçlarınızı geri de gönderebilirler. Bu amaçla bırakın saçlarınızı onlar kessin. Onlar tahlil etsin. Size ise yalnızca fiyat belirleme kısmı kalsın. Sadece ucuz fiyatlar sunan ve kişisel bilgilerinizi isteyen kişilerden uzak durmanız icap ettiğini bir kez daha hatırlatalım.


About admin

Check Also

Dolar Düştü Fiyatlar Neden Düşmüyor? 2020 Tahminleri

Ağustos ayında yükselen kur ile beraber dolarda yaşanmış olan artış fiyatlara da yansıdı. 7 lirayı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>