Sanal Para Bitcoin BTC Nasıl Alınır Satılır?

Artık dünya sanal para BTC bitcoin birimini kabul etti. Vallahi siz ister edin ister ise etmeyin fakat bir oldukça alım satım işlemi artık sanal para BTC üstünden yapılıyor. Üstelik hemde yalnız 1 dakika içinde hesap açıyorsunuz. Anında ise BTC satın alıyorsunuz, anında derhal biriktirdiğiniz bitcoinleri bozabiliyorsunuz. Peki bunlar toplamda 2 dakikada iyi mi yapıyor. ?Hafta sonu dahil 7/24 saat güvenilir ve süratli kripto para olarak da malum BTC iyi mi alınır, satılır video ile de ek olarak anlattım.

En Süratli BTC Iyi mi Alınır?

Sanal para olarak’da malum BTC en süratli şekilde almak istiyorsanız kesinlikle doğru bir borsadan BTC hesap cüzdanını oluşturmanız gerekmektedir. Bunu doğru borsada yapmanız oldukça önemlidir. Zira alım ve satım işlemlerini daha süratli bir halde yapa bilmeniz için oluşturacağınız BTC cüzdanının kullanıcı dostu bir yapıya haiz olması gerekmektedir. Benim sizlere kendimin’de kullanmış olduğu tavsiye edeceğim BTC borsası PARİBU ‘dur. PARİBU hafta sonları dahil olmak suretiyle sizlere en süratli bir halde BTC alıp satmanıza hatta TL çevirmiş olduğunuz BTC lerinizi bozmaya olanak sağlamaktadır. Üstelik BTC cüzdanına göndeceğiniz havale işlemleri ile banka anlaşmanız olmasa dahi ücret ödemezsiniz.!

BTC Hesap Cüzdanı (Bitcoin) Iyi mi Oluşturulur?

Parasız olarak BTC almak ve süratli bir halde sanal kripto para bitcoin satmak için bir cüzdan oluşturmalıyız. PARİBU hesabı oluşturarak tüm bu saydığımız işlemleri hafta sonu cumartesi / pazar dahi gerçekleştire biliriz. Şimdi tüm bu saydığım işlemleri gerçekleştirmek için PARİBU hesabı ilk olarak oluşturmalıyız. Hafta sonu, mesai saatleri haricinde işlem yapmak için ise Akbank İnternet bankacılığına haiz olmanız yeterlidir. Ek olarak eğer ki Akbank’dan bir mevduat hesap açarsanız daha ilkin vermiş olduğum müjdeli haber ile Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi ‘de kullana bilirsiniz. Şimdi gelelim PARİBU hesabını iyi mi yalnız 2 dakika içinde oluştura bileceğiz.

 1. İlk olarak tablet, cep telefonu yada bilgisayarlarımız ile buradaki PARİBU HESAP OLUŞTURMA FORMU ‘na giriş yapalım.
 2. Karşımıza çıkan formu doğru ve eksiksiz bir halde dolduralım. (isim, email, cep telefonu vs)
 3. Sözleşme metinlerini okuduğunuza dahil işaretlemeleri yapalım ve ”HESABI OLUŞTU ” diyelim
 4. Şimdi cep telefonumuza gelen onay kodunu girelim
 5. Şimdi ise forma yazdığımız e-posta adresimize gelen onay linkini tıklıyalım. E-posta adresindeki onay linki etken olabilmesi için kimi zaman cep telefonunuz ile PARİBU adresine giriş yapmanız gerektirme edebilmektedir. Lütfen gelen mesajı dikkatli bir halde okuyalım.

Artık PARİBU hesabınız tam anlamı ile aktiftir. Kolaylık ile BTC alabilir ve pazarlayabilirsiniz.

Bitcoin (BTC) Iyi mi Satın Alınır?

Şimdi gelin 2 dakikada iyi mi BTC alınır bundan bahsedelim. Bunu günün her saati yapabilmek için Akbank İnternet bankacılığına sahi olmanız gerekmektedir. Ek olarak işlemlere başlamadan ilkin kendinize ilişkin bir BTC cüzdan numarası oluşturmanız gerekir. BTC cüzdan numarası Türk liraların’da olduğu şeklinde IBAN numarası görevini görmektedir. Kendinize ilişkin BTC cüzdan numarasını oluşturmanız sadede 20 sn sürmektedir. Bitcon kısaca BTC satın almandan ilkin iyi mi cüzdan numarası oluşturulur, gelin aşağıdaki adımları takip ederek sağlayalım.

 1. PARİBU hesabınıza giriş yapınız.
 2. Yatırım işlemlerinden BTC geliniz. ( Resimdeki şeklinde )

  BTC Cüzdan adresi oluşturma

  BTC Cüzdan adresi oluşturma

 3. Hemen sonra ” Yeni Adres Oluştur ” deyiniz.

Anında BTC cüzdan hesap numaranız oluşacaktır.! Şimdi artık bir BTC hesap numaranız etken olduğuna bakılırsa derhal BTC alabiliriz. Bu işlemi yapa bilmek için ise bir TL hesabı oluşturmamız lazım. Aslına bakarsak PARİBU ‘nun TL hesabı belli sadece size hususi bir ”TRANSFER AÇIKLAMA” kodunun oluşturulması gerekilmektedir. Bunu yapmak için gene aynı sayfadan bu kez ” TL” sekmesine gitmemiz gerekmektedir.

PARİBU bitcoin alma satma işlemi

PARİBU bitcoin alma satma işlemi

TL sekmesine gittiğimiz zaman biz HAVALE – EFT yapacağımız için ilgili kutucuğu işaretlememiz gerekir. Eğer işlerinizi Papara ile yapacaksınız bu kez Papara kutucuğunu’da işaretleye bilirsiniz. İşaretlemeyi yaptıktan sonrasında gene ” YENİ HESAP OLUŞTUR ” dememiz ile bilikte firmaya ilişkin IBAN numarası ve size hususi ” TRANSFER AÇIKLAMA ” kodu oluşacaktır. Bu hesaplarda oluştuktan sonrasında artık BTC satın alabiliriz. BTC satın alabilmek için 5 TL üstünden istediğiniz kadar hesabınıza havale yapabilirsiniz. Eğer Akbank hesabınız var ise BTC almak için ilk olarak yapmanız ihtiyaç duyulan.

 • PARİBU hesabınıza ilişkin IBAN numarasına para göndermenizdir.

Lütfen oluşturmuş olduğunuz PARİBU ”TL” IBAN numarasına para havale ederken ”TRANSFER AÇIKLAMASI KODU” ne ise onu yazınız.! Şimdi parayı PARİBU hesabımıza gönderilim. Ortalama olarak 5 ile 10 dakika içinde PARİBU hesabımıza TL düştüğünü göreceğiz. Bunu ileti olarak aldığımız şeklinde PARİBU hesabının sağ üst köşesinde’de görebiliriz.

Paramız bu hesaba düştükten sonrasında ise şimdi 10 sn içinde BTC almak için tek yapmamız ihtiyaç duyulan şey ya ekranın sağ tarafınca MERKET ‘den eğer tüm paramız ile alacak isek BTC miktarının tarafındaki + tıklayıp sonrasında BTC AL demeliyiz. Anında BTC satın alma işlemi yapmış olmuş olursunuz.

BTC satın alma işleminin yapılması

BTC satın alma işleminin yapılması

BTC  (Bitcoin) Iyi mi Satılır?

PARİBU üstünden derhal BTC sata bilirsiniz. Bozma işlemini gene kolaylık ile ”MARKET” aracılığı ile yapa bilirsiniz. Market sekmesine geldiğiniz’de bu kez BTC sat demelisiniz. Bunu gene aynı BTC al işleminin tersi şeklinde yapabilirsiniz. BTC sat dedikten sonrasında ise ” Çekim İşlemleri ” Sekmesine gelmiş olarak

Bozdurulan BTC nasıl TL olarak çekilir

Bozdurulan BTC iyi mi TL olarak çekilir

işaretlediğim bölgelere çekmek istediğiniz miktar ile IBAN numaranızı girmeniz kafi olacaktır.

About admin

Check Also

Kaldıraçlı işlem nasıl yapılmaktadır? Önemli 3 başlık

Forexe yatırım yapmak isteyen kişileri en oldukca cazip eden özellik olan kaldıraç, yatırımınıza 1:10, 1:100, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>