Şekerbank KOBİ Kredisi Başvurusu (Esnaflar İçin Faiz Hesaplama)

Bireysel, tarımsal ve hayvansal kredilerinin yanı sıra KOBİ yada esnaf kefalet odasına kayıtlı tüm iş yeri sahiplerine kredi olanağı sunan Şekerbank KOBİ kredisi başvurusu hakkında bilmek istediğiniz harcama giderleri, kredi faiz oranları ve müracaat şartları sayfamızda yer almıştır. Şekerbank esnafım kredisi başvurusu yaparak, bankanın size sunmuş olduğu ayrıcalıklar ile bir fazlaca işleme ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız!

Şekerbank Esnaf ve KOBİ Destekleri Nedir?

Şekerbank esnaf ve KOBİ iş yerlerine oluşturmuş olduğu iki ayrı kategori ile hizmet sunmaktadır. Ticari alandaki faaliyetlerini tamamen rahatlatmak ve işletme sahibinin büyümesine destek vermek adına sunulan bu hizmetler ile bir fazlaca ayrıcalıkları gene katılımcısına sunmaktadır. Sizler için bankanın esnaf ve KOBİ paketlerini ayrıcalıkları ile beraber sayfamızda yer verdik.

Şekerbank KOBİ işletmelerine özel kredi imkanları sağlamaktadır

Şekerbank KOBİ işletmelerine hususi kredi imkanları sağlamaktadır

Şekerbank Esnaf Destek Paketinde Neler Mevcuttur?

Yalnız esnafa kredi imkanları sunmak ile kalmayan banka kendisi ile iş birliği içinde olan işletme sahiplerine de bir fazlaca ayrıcalıklar sunmaktadır. İşletmenin gereksinim duyan başta POS aleti ve uzaktan ödeme olanağı sunan mail order sistemi kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı elde eden mobil pos, ticari kredi kartları sunmaktadır. Şimdi isterseniz aslolan mevzumuz olan Şekerbank tarafınca esnafımıza sunulan kredi faiz oranları ve hesaplama tablosundan bahsedelim. Şekerbank da neredeyse her banka şeklinde esnaflık icra eden taksici, pastahane, lokanta, berber, takı shop yada giyim üstüne iş yeri sahibi asla fark etmez kredi olanağı sunan bankalar içinde yerini almaktadır. Banka işletmenin ticari faaliyetlerini de göz önünde bulundurarak 250 bin TL kadar kredi imkanını sunmaktadır. Sunmuş olduğu bu kredi olanağını ise esnafa hususi olarak ister 3 aylık isterse 6 yada 12 aylık kısaca senede bir geri ödeme imkanları ile ödeme kolaylığı ile vermektedir. Tam 6 ay kısaca 5 yıl ödeme vadesi sunan banka esnafın zor günlerinde de yanında olarak 4 ay kredi erteleme imkanı da gene ayrıcalıklı ile sunmaktadır. Bankanın esnafa hususi olarak oluşturmuş olduğu sayfaya BURADAN başvurabilirsiniz. Kredi faiz ve geri ödeme hesaplama tablosu ise BURADA yer almıştır.

Şekerbank KOBİ işletme kredisi hakkında tüm bilmek istedikleriniz

Esnafımız dan ayrı olarak daha büyük çapta ticari etkinlik gösteren KOBİ iş yeri sahiplerine de Şekerbank oluşturmuş olduğu kredi paketleri ile yanında yer almıştır.  Nakdi, Gayri, Eko ve proje finans adı altında destek veren banka işletme giderlerine hatta onarım tadilat masraflarınıza kadar kredi desteğini sunmaktadır.

Şekerbank KOBİ ‘ye hususi nakit krediler

KOBİ ‘ler için oluşturulan nakit krediler;

  • Borçlu cari hesap kredileri kısaca (B.C.H.)
  • Spot krediler (Daha fazlaca acil kredi ihtiyaçlarınız için düzenlemiştir)
  • Taksitli ticari krediler (Ticari taşıt ve gayri menkul alımlarınız için)
  • Dövize endeksli krediler (Dolar, Avro şeklinde kurlar üstünden endeksli olarak sunulan kredi imkanları)
  • Vergili döviz kredileri

Gayri Nakit kredi imkanları

  • İhale karşılığında alınması planlan mülkiyetler için krediler (Geçici, Kati, Ön ödeme güvence mektuplu olarak verilmektedir.)
  • Serbeste temalı güvence güvence mektupları (Gümrük, Bayilik, Mal alımı vs.)

EKO Kredi imkanları

İşletmenizin yenilebilir enerji istasyon kurulumlar, çatı yada pencereye kadar tüm tadilat harcamaları organik gaz dönüşüm işlemlerinden enerjiden tutum sağlamak adına yapacağınız yatırımlara ve hatta riski yapı (kentsel dönüşüm) adı altında işletmenin yıkılıp tekrardan imarına kadar kredi imkanı elde eden pakettir. EKO kredi hakkında detaylı informasyon BURADA yer almıştır.

Şekerbank esnaf kredisi faiz oranları

Isminde da anlaşılacağı şeklinde KOBİ ‘lerin proje haiz olan işletme masraflarının giderilmesi amacı ile kurulmuş bir destek paketidir. Orta veyahutta uzun vadeli kredi ihtiyacınız olan şeyleri bu destek paketi ile sağlayabilirsiniz. Detaylı informasyon BURADA yer almıştır.

  • MART 2020’da Şekerbank dahil olmak suretiyle bir fazlaca bankaya ilişkin KOBİ ve ESNAF kredisi faiz oranlarını nazaran bilmektesiniz. Şekerbank’ın şuan için mevcut esnaf kredisi faiz oranı tabloda %1.95 olarak yer almıştır. Buna nazaran ise 65.000 TL bir kredi kullanacak olan esnafımız 60 ay vade de aylık olarak 2.026,97 TL taksit öder.!

Şekerbank ‘ın devletimizde en uzun vadeli konut kredisi verdiğini biliyor muydunuz? Tam 360 ay vadeli kısaca 30 yıl geri ödemeli olarak sunulan Şekerbank konut kredisi hakkında detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz!

About admin

Check Also

Sıfır Faizli Esnaf Kredisi Sonuçları Açıklandı

2020 tarihinde tüm esnafa verilecek olan KOSGEB işletme faiz destekleri neticeleri nihayet açıklandı. Kazananlar sıralaması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>