Senetle Para Veren Yerler ve Acil Para Bulma Yöntemleri 2020

Senetle kredi veriyorum ilanlarına toplumsal medya ve öteki platformlarda sıkça rastlamaktayız. Kuyumcular, ikrazatçılar, tefeciler, vakıflar, ilaç finans, kurumlar içinde borç para veren kurumları sizler için araştırdık. Ilaç finans yada başka bir kurumdan nakit ihtiyacınız olan şeyi karşılamak istiyor iseniz, tüm şartları değerlendirmenizi ve yasal yolları denemenizi tavsiye etmekteyiz.

Borç Para Veren Bölgelere Başvurmadan Ilkin Çözümleme Yapın

Senetle para veren bölgelere başvurmadan ilkin ihtiyacınız olan parayı değişik yöntemlerle bulmayı denediniz mi? Eğer denemediyseniz denize düşen yılana sarılmış olur misali tefecilere ulaşmanızı istemiyoruz. Bu içeriğimiz de acil paraya gereksinim duyan yurttaşlarımıza en kolay para bulma şekillerinden bahsedeceğiz. BU YÖNTEMLER SAYESİNDE EN KISA SÜREDE NAKİT BULABİLİRSİNİZ. Telefoncular, kuyumcular, galeriler, ikrazatçı firmalar ve faktoringler, tüm gereksinim sahiplerine sorgusuz sualsiz para verenler, maaş bordrosu isteyenler, web üstünden müracaat yapılanlar bu içeriğimiz de yer almıştır.

Paraya İhtiyacı Olanlar İçin Nakit Bulma Şekilleri Nedir?

Bu işin yasal ve yasal olmayan yolları var. Biz size tefecilerden oldukça yasal yollarını anlatacağız. Zor durumda olan yurttaş için tavsiyelerde bulunmak kolay sadece nakit olmayınca ve insan dar gününde ise tüm kapılar yüzüne kapanıyor. Bu bağlamda finansal durumunuzu düzeltmeniz için şu yollara başvurmanız öneriliyor.

hemen para lazım

Acil Paraya İhtiyacı Olanlar İçin Çeşitli Yöntemler Mevcut!

Borç Para Iyi mi Bulunur?

 1. Senet Karşılığında Kredi Veren Kuruluşlar,
 2. KKB notunuz fena olsa da, kredi çekebileceğiniz bankalar (1.000 TL.’den 30.000 TL.’ye kadar)
 3. Gayrimenkul ipoteği ile nakit alabileceğiniz banka şubeleri, (Konut, Arsa, Bağ, Bahçe, Tarla, Otomobil)
 4. Elden senetle alışveriş yaparak nakit temini (Bozdurma telefon, Evkur vs.)
 5. Karşılıklı senedi olanlar için faktoring firmaları ve ikrazatçılar,
 6. Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin modeli ve bu şekilde kredi verenler,
 7. Elden taksitli satın icra eden sarraflar ve kuyumcular,
 8. Devlet Kurumları ve Toplumsal Yardımlaşma Vakıfları,
 9. KKB notunuzu yükseltmeye yarayacak yöntemler,
 10. Çek karlılığı iştirası kredileri

İkamet ettiğiniz şehre ve ihtiyacınız olan para miktarına nazaran yukarıda yazılı olan 10 maddeden herhangi birine müracaat yaparak kısa sürede nakit ihtiyacınız olan şeyi karşılayabilirsiniz.

Fena günlerinizde eşe dosta başvurmak yerine bazı bankalar ve firmalar kısa sürede nakit sağlamaktadırlar. Eğer İstanbul, İzmir yada Ankara’da ikamet ediyorsanız Dar Zamanda Acil Para Bulma Yöntemleri ve Tavsiyeler adlı içeriğimiz de kolaylıkla para bulabileceğiniz ve hiçbir yerde bulunmayan yöntemler yer almıştır.

Senetle Kredi Veren Bankalar Sıralaması

 1. Akbank,
 2. Ziraat Bankası (Senet karşılığı ön ödeme kredileri)
 3. İş Bankası
 4. TEB,
 5. Denizbank
 6. Odeabank

Bu bankaların tümü elinde faturalı ve karşılığı olan yurttaşlarımıza acil nakit sağlayabilirler. Halk içinde bu senet kırdırma olarakta adlandırılır. Vadesi gelmemiş bir kambiyo senediniz var ise ve imza sahibi sağlam bir şirket ise, herhangi bir banka şubesine veyahut faktoring (eski ikrazatçılar) firmalarına müracaat yaparak belirli oranlarda kesintiler ile kırdırabilirsiniz.

senetle kredi alabileceğim bankalar

Senetle Kredi Veren Bankalar Sıralaması

Ziraat Bankası gayri nakdi krediler kategorisinde kambiyo senetlerine nakit sağlamaktadır. Elbet bununda şartları ve gereklilikleri vardır. Ziraat Bankası Senet Kredisi şartları şunlardır;

 1. Senedin mevzuat hükümlerine nazaran doldurulmuş olması,
 2. Alışverişe ilişkin belgelerinin ve faturasının bulunması,
 3. Müracaat sahibinin çek ve senet portföyünün yerinde olması,
 4. Kıymetli evrakın gerçek ticari işlemler sonucunda oluşturulmuş olması,
 5. Daha ilkin senet hamilinin Ziraat Bankasında karşılıksız senet yada çekinin bulunmaması gereklidir.

Bu şartları taşıyan yurttaşlarımız bankadan spot isminde olan finans paketlerinden de yararlanabilirler.

İş Bankası İştirası Kredisi Vermektedir

Bankaya sunacağız çekin imza sahibi şirket problemsiz ise, yapılacak araştırma ve araştırma sonucunda İş bankasından iştirası finansmanından yararlanabilirsiniz. Müracaat yaptıktan sonrasında sunduğunuz kıymetli evraklar banka istihbaratında incelenmekte ve vadeye nazaran uygun bir faiz oranı belirlenmektedir. Bu işlem sonucundan birden fazla çekiniz olsa da, kredi çekebilirsiniz. İş Bankası faiz ve BSMV hesaplamasında senedi bankaya sunduğunuz tarihten itibaren senedin vadesinin sonuna kadar aradaki süre hesaplanıp, buna nazaran belirlenmektedir. Daha detaylı data için İş Bankası senetle nakdi finansman bölümünü inceleyebilirsiniz.

Tüm bankalara olan borçlarınız ödenmez duruma gelmiş ise, kredi kartı borçlarınız son haddinde ise, tekrardan yapılandırma ve sicil affından faydalanarak tüm borçları tek banka şubesinde birleştirmek suretiyle Borç Kapatma Kredisi kullanabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Var mı?

Düzgüsel şartlarda bankaların finansal kaynaklar bölümlerine kimliğinizle beraber şahsen müracaat yaptığınızda kredi teamülleri gereğince nakit temin edemezsiniz. BBDK kayıtlı tüm bankalar sizi kapıdan çevirecektir. Sadece birkaç yöntem var ki, bu yöntemler yardımıyla belirli meblağlar dahilinde nakit para çekebilirsiniz.

 1. Eksi bakiye kredili mevduat limitleri: Vadesiz hesabınıza bankanın sağlamış olduğu eksi bakiyedir. Averaj -5.000 TL.’ye kadar açılabilir. Hesabınızda asla para olmasa bile bu limiti kullanıp taksit, taksit ödeyebilirsiniz. Müracaat bölgeleri en yakın ATM cihazlarıdır.
 2. Kredi Kartı Limitleri: Gerek online, gerekse şahsen müracaat yardımıyla bankalara KKB notunuza bankadan size belirli meblağlarda kredi kartı verecektir. Doğal olarak kartın limiti tamamen sizin sicil notunuza bağlıdır. Bu kapsamda Vakıfbank, Ziraat ve Halk Bankasına müracaat yaparak kamu bankaların kart talep edebilirsiniz. Kartın averaj 2.000 Tl. limiti yardımıyla kısa vadeli olarak ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz.
 3. İnternet uygulamalarından online müracaat yapın: Kredi notunuz muntazam olmasına karşın maaş bordronuz olmadığı için nakit alamıyorsanız ne olursa olsun bankaların Android ve IOS uygulamalarından anında müracaat yapın. Birkaç dakika içinde paranız hesabınıza yatsın. Bunun için ilkin bankaya gidip bireysel mevduat hesabı açtırın. Bu hesaba web şifresi alın ve etken hale getirin. Hemen sonra nakit ihtiyaçlarım – bireysel başvurular kısmına giriş yapın ve talebinizi iletin. Maaş bordrosu, kimlik fotokopisi vs. istenmeden kısa süreler içinde talebiniz değerlendirmeye alınacaktır. Büyük olasılıkla krediniz derhal onaylanacak ve size bu mevzuda data mesajı gelecektir. Sonrasında mobil uygulamadan sözleşmeleri online olarak okuyarak imzalayacaksınız. Kayıtlı e-posta adresinize banka tarafınca ödeme planı, Informasyon formu ve sözleşme gönderilecektir. Bilgileri buradan inceleyebilirsiniz. Bu şekilde meydana getirilen başvurularla Akbank 30 bin Tl.’ye kadar direk kredi, Enpara, CEPTETEB, Vakıfbank ve öteki bankalar ise belirledikleri limitler dahilinde finansman sağlamaktadırlar.
 4. NKredi yöntemini kullanın: Eğer hakikaten siciliniz bozuksa ve yukarıda anlatılan yöntemlere başvurmanıza karşın talepleriniz reddedilmiş ise, Aktifbank tarafınca sağlanan Nkredi’ye başvurabilirsiniz. Aktifbank sizin kredi notunuzun seviyesine bakmadan nakit imkanı sağlamaktadır. Bu sayfadan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 5. Bazı platformlarda belirtildiği benzer biçimde emekli yurttaşlarımız PTT şubelerine gidip sicili bozuk olsa bile maaşını haciz ettirip kredi çekmesi mümkün değildir.
Elden Taksitli Senetle Alışveriş

Elden Senetle Alışverişi Tercih Edebilirsiniz!

İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredileri (Konut, Tarla, Bağ, Bahçe, Otomobil)

Bankalara borçlanız olsa da, kredi siciliniz yerinde olmasa da, bu yöntem yardımıyla ipotekli kredi çekebilirsiniz. Müracaat için kendinize ilişik bir arsa, tarla, emlak, konut yada otomobilinizin olması gerekmektedir. Her ne kadar bankalar göç eder ipoteklerine sıcak bakmasa da, bu şartlarla nakit elde eden bankalarda mevcuttur. Denizbank, Yapıkredi, Ziraat, Halkbank, Odeabank, Aktifbank, PTT Bank, Halkbank, Vakıflar Bankası, Burgan Bank, HSBC, Güvence şubelerine müracaat yapabilirsin. Bu şekilde sağlanan finansmanın şartları şöyledir.

 1. 4 yıl vade yapılmaktadır. 48 aydan daha uzun vadeli çekemezsiniz.
 2. 3’er ay ara ile ödeme imkanı sağlanabilmektedir. 3 ayda bir kez taksit ödersiniz.
 3. Yaşam sigortası yapılması mecburidir. Kaçarı yok!
 4. Alacağınız kredi limiti gayrimenkulün yada değerinin %80’ini geçemez. Mesela 200.000 TL. eksper kıymeti olan bir eviniz var ise, banka size 200 x 0,80 = 160.000 TL. kredi çıkartabilir. Bunun fazlasını veremez.
 5. Konutun yada tarlanın kıymeti eksper tarafınca hesaplanır ve eksper tutarı de tarafınızdan alınır.
 6. Birçok banka ipotekli finansmana sıcak bakmasa da, nerede ise tüm bankalardan alınabilmektedir.
 7. Senetle Bozdurma Kapalı Kutu Cep Telefonu alım ve satımı öteki bir alternatiftir.

Elden Taksitli Senetle Alışveriş Yapmak (Bilgisayar, Mobil Cihazlar yada Beyaz Eşyalar)

Kredi kartı yaşamımıza girmeden ilkin bu tür ürünler esasen elden taksitle alınmakta idi. Sadece kartlar yaşamımıza girdikten sonrasında başlangıçta hepimiz tertipli kullansa da ilerleyen dönemlerde limitsiz harcamalar yardımıyla maalesef limitler doldu ve artık bazı firmaların taksitli alışverişlerine kaldık diyebiliriz. Limitleri dolan kartlar için bazı firmalar ise alışveriş kredisi veren limitler açtılar. O şekilde ki yüksek meblağlı bir alışverişte taksit istemeniz durumunda, kartınız da yok ise şirket sizi anlaşmalı banka temsilcisine yönlendirmekte ve dakikalar içinde formunuzun doldurulmakta ve krediniz verilmektedir. Sadece bu yöntemin sizin için geçerli bulunduğunu söyleyemem. Şu sebeple esasen ihtiyacımız olan şey nakit para değil mi? İnternetten yada real ortamdan elden taksitle alışveriş yapabileceğiniz firmalara bir göz atalım.

elden taksitle kredi veren yerler

Kredi Hesaplamanızı İyi Yapın!

Ev-kur Şubeleri; Türkiye’de taksitle, elden senetle alışverişin lideri haline gelen Ev-kur vatanımızda onlarca şirketi ile hizmetlerine devam ediyor. Cep telefonu, tablet, bilgisayar, elektronik cihazlar, ev tekstili, çeyiz ürünleri, motosiklet ve bisiklet benzer biçimde ürün çeşitleri ile de bir tek para sağlamak için değil, her evin ihtiyacını gidermek için faaliyetlerini sürüdürüyor. Size en yakın ev-kur mağazasını ziyaret ederek, elden taksitle cep telefonu almanız mümkündür. Bugün satın alacağınız bir iphone x marka cep telefonunu anında paraya çevirirseniz (kırdırma yöntemi yardımıyla) elinize 5.000 TL. civarında para geçecektir. Ev-kur bu alışveriş neticesinde size peşinatsız 24 ay taksit yapabilmektedir.

Teknosa, Arçelik, Bosch, Beko; Bu firmalar da ise ev-kur benzer biçimde alıveriş esasına dayalı olarak hizmet veriler. Bazıları PTT anlaşmalı olarak anında finansman sağlarlar. Mesela Bosch şubelerinden alacağınız bir ürün için kredi kartsız taksit talep ettiğinizde derhal işlemleriniz yapılır ve tarafınıza PTT şubelerinden taksitleri ödenen nakit taksitlendirme yapılır. Aldığınız ürünün ödemesi Bosch şubelerine değil PTT Bank’a yapılır. Arçelik ve Beko şubelerinden ise elden taksitle her türlü beyaz eşyayı almak mümkündür. Sadece fiyatlara vade farkı eklenmekte ve kart ile taksitli alışverişinizden daha çok ödemek zorunda kalacağınızı belirtmek isteriz.

Eğer ihtiyacınız oldukça acilse ve oldukça kısa zamanda nakit bulmanız gerekiyorsa 5 temel önerinin yer almış olduğu senetle para veren yerler en oldukça maddi olanağın sağlandığı kaynaktır.

Mutluevim Şubeleri; 2 yıl vade ile beyaz eşya almak isterseniz Mutluevim şubelerine müracaat yapabilirsiniz. Mutlu Evim şirketi artık senetle otomobil satışı da yapmaktadır. Doğal olarak firmanın bazı şartları mevcuttur. Bu şartlar daha ilkin herhangi bir borç sebebiyle icralık davanızın bulunmaması, kredi notunuzun oldukça düşük olmaması, sigortalı olarak bir işyerinde çalışıyor olmanız gerekmektedir. Eğer bu şartları taşıyor iseniz, Mutlu Evim şubelerinden senet karşılığında cep telefonu, bilgisayar yada otomobil alabilirsiniz. Mesela 2002 model C200 Mercedes Benz marka otomobil, 3 yıl vadeli ve aylık 7.200 TL. taksitle satışa sunulmuştur. Niçin bir mercedes sahibi olmayasınız?

 • 2010 model grande punto aylık 4.575 TL.,
 • 2016 model fiat doblo 7.200 TL,
 • Dizel Renault Clio marka vasıta 4.800 TL. elden taksitle mutlu evim şubelerinde satılmaktadır.

Sisteme üye ol, sipariş ver, istihbaratınız incelensin ve sonuçlansın, İstanbul’da ikamet ediyorsanız 2 ve 4 işgünü, öteki illerimize en fazla 6 iş günü içinde ürününüz teslim edilmektedir. Daha çok data almak için firmanın web sitesini http://www.mutluevim.com.tr/mutlu-evim-senetli-alisveris-sistemi adresinden inceleyebilirsiniz.

Yiğit Alışveriş Şirketi: İstanbul, Elazığ, Eskişehir, Samsun, Adana, Kahramanmaraş, Malatya, illerimize senetle satış icra eden firmaya toplumsal medya facebook sayfası üstünden de yazışma sağlamanız mümkündür. Şirket elden taksitle alıveriş imkanı sağlamış olduğu benzer biçimde bazı ürünlerinde hususi kampanyalar düzenlemektedir. Korkmaz üronleri, Hotpoint-ariston, Schafer, Samsung, Mobilya, Düğün paketi benzer biçimde kampanyaları halen aktiftir.

Taksitle senetli alışveriş imkanı

Elden Taksitle Alışveriş Yapılabilen Mağazalar

MİNİ ÖDE Şirketi: Bilgisayar, cep telefonu, led tv, kamera ve fotoğraf makinesi, elektrikli ev aletleri, oyun konsolları ve ps4 ürünlerinin satışını icra eden şirket internetten müracaat almış olduğu benzer biçimde cep telefonlarında 24 aya kadar taksitlendirme yapabilmektedir.

Bu firmalar haricinde; İKS Alıveriş merkezi, Göktaşlar, Çetinler benzer biçimde firmalarda elden taksit imkanı sağlarlar. En uygun firmayı ürünleri  ve taksit seçeneklerini inceleyerek karar vermenizi tavsiye ederiz.

Faturalı Hat Üstüne Cep Telefonu Alarak Paraya Çevirmek

Eğer senelerdir faturasını ödediğiniz Turkcell, Vodafone yada Türk Telekom faturalı hattınız var ise, bu hat üstüne faturaya taksitle cep telefonu satın alabilirsiniz. Yapmanız ihtiyaç duyulan turkcell, vodafone yada turk telekom (avea) şubelerine kimliğinizle beraber şahsen başvurmanızdır. Satın alan temsilcisi ile beraber satın almak istediğiniz cep telefonuna karar verdikten sonrasında müracaat işlemleriniz yapılır ve kısa sürede telefonunuz tarafınıza teslim edilir. IphoneX, samsung S serisinin son ürünlerinin tutarları yüksek olduğunuzdan hakkınızı bu yönde kullanmanız önerilir. Daha sonrasında ise satın aldığınız faturalı cep telefonunu kutusunu açmadan ister bir yakınınıza, ister letgo uygulaması üstünden, isterseniz ikinci el ürünler alıp satan bir cep telefoncuya giderek anında nakit paraya çevirebilirsiniz. Mobil operatörler tarafınca faturaya telefon satışı yapıldığı benzer biçimde, evkur yada öteki mağazalardan aldığınız taksitli telefonları da bu şekilde nakit paraya çevirebilirsiniz.

Bozdurma Cep Telefonu Satın Alıp Paraya Çevirin

Başkasının üstüne alınıp ikinci el reyonlarında bozdurma diye satılan cihazları görmüşsünüzdür. İşte bu cihazlar elden taksitli alışveriş elde eden firmalardan, beyaz eşya firmalarından, mobil hat üstüne faturalı telefon satanlardan sıfır olarak alınıp anında paraya çevrilmiş ürünlerdir. İşleyiş şöyledir;

Yurttaş sıfır telefon satan firmaya müracaat yapar ve taksitle satın almış olduğu için 1.000 TL. fiyatı olan telefonu 48 ay vadeli olarak 2.000 TL’ye satın alır.

Cihazın kutusunu açmadan derhal bir telefoncuya gider. Telefoncu gelen cihazın aslolan piyasa kıymeti 1.000 Tl. civarında olduğundan açılmamış kutu olması sebebiyle en fazla 700-800 Tl. ye satın alır.

Senetle Satış Yapan Bozdurma Telefoncular

Bozdurma Cep Telefonu Yöntemi

Yurttaş 2.000 TL. borçlanmasına karşın eline 700 TL. para geçmiş olur ki, elindeki paranın 2 misline yakın borcu vardır. 2.000  TL. – 700 TL. düşüldüğünde 1.300 TL. zarar eder. Bu en yüksek faiz sunan bankanın faizinden daha yüksektir. Sadece bu yurttaş;

1.000 TL.’ye satılan telefonu 1.200 TL.’ye satın almış olsa ve gene 700 TL.’ye satmış olsa 1200 – 700 = 500 TL. zarar etmiş olacaktır. Bu zarar ise 24 ay taksitli olarak değerlendirildiğinde, makul görülebilecektir.

Bu bilgilere nazaran elden taksitle telefon satın alırken yapmamız ihtiyaç duyulan cihazın piyasa fiyatını araştırmak ve vade farkı ile ne kadar zarar ettiğimizi bilmektir. Zira telefoncuya gittiğinizde sizin kaç paraya aldığınızı önemsemez.

Mühim bir detay ise piyasada Türkiye garantili ve ihracatçı garantili cihazların tutarları birbirinden farklıdır. Bu iki cihazın içinde %30 oranında fiyat farkı olabilir. Telefoncular sizin Türkiye Garantili cihazınızı ithalatçı garantili aygıt fiyatına almak isteyebilirler. Satış esnasında da bu hususa dikkat etmenizi tavsiye ederiz. (Türkiye garantili olmayan cihazlar yetki servislerin bakım ve garantilerinin dışındadır.) İzmir, Eskişehir, Adana, Bursa, Ankara, İstanbul, Antalya, Edirne, Kars, Van, Diyarbakır benzer biçimde illerimizin tümünde bozdurma telefon alan ve satan firmalar bulabilirsiniz.

Senet Karşılığı Para Veren Faktoring Firmaları (Eski İkrazatçılar)

Inanırım ki, ikrazat firmaları hakkında hiçbir araştırma yapmayan yurttaş, halen ikrazatçıları kredi verdiğini öne sürebilir. Sadece Türkiye’de ki ikrazatçılar seneler ilkin kapanmış oldu ve BBDK bu firmalara vakit vererek faktoring firmalarına dönüşmelerini sağlamış oldu. Halen internette ismine rastlayabileceğiniz Erol, Cemil yada Mustafa ikrazatçılar artık yoklar. Bunun yerine faktoringler var. Bu firmalar bir yönetmelik çerçevesinde yasal olarak etkinlik gösterirler ve elinde senedi olan vatandaşa anında para imkanı sağlarlar. Şuan vatanımızda yasal kayıtlı bulunan 60 tane şirket mevcut. Bu firmaları yukarıda ki bağlantıdan inceleyerek tefecilerden ayırabilirsiniz.  Eğer kurumsal olarak faktoring’e başvurmak isterseniz aşağıda yer almakta olan belgeleri de hazırlamanız gerekiyor.

faktoring senetle kredi

BDDK deneti ile etkinlik gösteren faktoring firmalara başvurabilirsiniz.

Kişi firmaları için lüzumlu evraklar;

 1. İmza beyannameleri,
 2. Vergi levhası
 3. Kimlik fotokopisi
 4. Tüzel firmalar bunlara ilaveten tecim sicil gazetelerini ve ortaklara dahil belgeleri de vermelidir.

Tüm firmalar ise aşağıda ki belgeleri senetle kredi çekmek için hazırlaması gerekiyor;

 1. Müracaat sahibi ile faktoring içinde imzalanan sözleşme örneği,
 2. Müşterinin kabul edildiğine dair beyan formu,
 3. Müracaat sahibinin eşinin borçlanmayı kabul ettiğine dair rıza belgesi,
 4. Kefillerin beyanları,
 5. Müşterinin aydınlatılmasına ilişkin hazırlanan evraklar ve sözleşmenin ekleri

Yukarıda görüldüğü benzer biçimde bir çekin yada senetin bozdurulup faktoringten para alınması için birçok koşul mevcut. Bunların hepsini yerine getirmekte oldukça vakit alıyor. Doğal olarak yinede müracaat yapabilirsiniz.

Kredinizi Biz Çekelim Taksitlerini Siz Ödeyin Sistemi

Yukarıda yer almakta olan firmalar ve yöntemler size yarar sağlamamış ise, bir yakınınızın sizin adınıza kredi çekmesi iyi bir alternatiftir. Doğal olarak bu şekilde bir yakınınız var ise.. Eğer sizin adınıza kefil olabilecek yada kredi çekecek bir yakınınız yok ise, bu kez bazı firmaları araştırmanız gerekebilir. Bu firmalar sizin adınıza bankaya müracaat yaparak kendi adına kredi çekmektedir. Bu yüzden kredinizi biz çekelim, taksitleriniz siz ödeyin sistemi adı verilmektedir. Sadece bu sistemde de faiz oranları yüksek olduğu benzer biçimde tefeciliğe vatan sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Şu sebeple şirket size para vermek için para satmaktadır. Doğrusu 50.000 TL. kredi çektiğinizde banka averaj aylık 1.000 TL. taksit ödenmesi gerekirken şirket sizden her ay 1.500 TL. taksit talep edebilir. Bu taksiti ödemediğiniz taktirde ise tahsili için yasal olmayan yollara müracaat yapabilir. Bu sebeple asla bi işlere bulaşmadan mobil uygulamalardan maaş bordrosuz kredi verebilen bankalara başvurmanızı tavsiye ederiz.

acil kredi temini

Sizin yerinize kredi çekelim mi?

Ilaç finans senetli kredi

Feysbuk üstünde ilaç finans isminde bir sayfa tarafınca senetle kredi verildiğinden bahsedilmektedir. Şirket;

 • Emekliye,
 • Avukatlık olanlara,
 • İcralık olanlara,
 • Hacizlik dahi olsa

kredinizi onaylatıyoruz bildirinde bulunmuştur. Şirket ve sağlamış olduğu şartlar hakkında bilgimiz olmamakla birlikte, şahısların yasal temsilcileri aracılığı ile bir araştırma yapabileceklerini önermekteyiz.

Senet Karşılığı Altın ve Gümüş Satan Kuyumcular

İnternetten alıveriş kredisi yada kredi kartınızla taksitli altın alabileceğiniz bir oldukça sarraf ve kuyumcu mevcuttur. Bu kişiler karta yada alışveriş taksiti yaptıkları için herhangi bir sorun yaşamadan günlük altın kurları ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Sadece siz 5 tane adana burması bilezik için semtinizde bulunan kuyumcuya başvurduğunuzda, elden taksit yapması oldukça zor olsa gerek. Şu sebeple sizin satın aldığınız bu altınları geri ödeyebileceğinizi resmi olarak kanıtlama etmeniz gerekir. Bu şekilde bir olanağınız da yok ise, işiniz zor. Sadece senelerdir alışveriş yaptığınız ve aranızda bir itimat ilişkisi olan kuyumculardan elden taksitle altın almak mümkün olabilir. İnternet üstünden https://www.facebook.com/senetlekredialtin/  feysbuk sayfasını takip edebilirsiniz.

senetle altın nasıl alınır?

Senet Karşılığı Altın ve Gümüş Satan Kuyumcular

Kredi Notunuzu Düzeltin ve Bankalara Başvurun!

Sizi bu yollar sürükleyen aslolan problemin bankalara olan eski borçlarınız bulunduğunu düşündüğünüzde aslen yapmanız ihtiyaç duyulan en doğru şey, bankalara olan borçlarınızı kapatmanızdır. Zira KKB puanlamanız düzelirse, her bankadan istediğiniz oranda gereksinim, işyeri, kobi, konut yada öteki finans imkanlarından kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Maliye Bakanlığı her yıl bankalara borcu olan yurttaş için kredi kartı yada kredi sicil affı düzenlemesi yapıyor. Bu düzenleme yardımıyla eski borçlarınızı 4 yıl vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz. Hatta bazı bankalar bu düzenlemeler sonrasında Borç Kapatma Kredileri vermektedir. Bankaya olan borcunuz hesaplanır ve ne kadar paraya ihtiyacınız var ise o parada bu miktarın üstüne eklenmiş olur. Bunun sonrasında tek bankaya tek borç ödeme şeklinde borcunuzu bitirip ekonomik refaha kavuşabilirsiniz. Maddeler halinde kredi sicilinizi düzeltme yöntemlerini saymak gerekirse kredi notu sorgulama işlemi yaptıktan sonrasında;

senetle altın satışı

Kredi Notunuzu Yükseltme Şekilleri

 1. Borcunuz olan bankayı tespit edin ve ne kadar bulunduğunu hesaplatın.
 2. Bankanızda geri ödeme planınızı oluşturun ve ilave kredide talep edin.
 3. Kredi sicil affı mevzuatını okuyun ve atıfta bulunarak başvurunuzu gerçekleştirin.
 4. Sizi icralık ve avukatlık duruma düşürme ihtimali olan borçlarını ödemede öncelik gösterin.


About admin

Check Also

En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2020

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren kredi kartları bizlere sağlamış olduğu kolaylıklar ile her geçen gün kullanımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>