Sicili Bozuk Ev Hanımlarına Senetsiz Kredi İmkanı

Şekerbank, Denizbank, INGBank, Aktifbank, Ziraat, Vakıfbank, Halkbank benzer biçimde bankalar yardımıyla ev hanımlarına kredi başvurusu işlemleri devam etmektedir. Çalışmayan, maaş bordrosu olmayan ve sigortasız bayanlara kredi desteği elde eden bazı bankalar yardımıyla besin, giyim, kozmetik benzer biçimde ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Eğer kullandığınız herhangi bir kredi kartınız yoksa, belirli limitlerde kredi kartı alabilirsiniz. Bu içeriğimiz de Devlet kredisi haricinde hususi bankaların kredi başvurularını kaleme aldık.

Bankalar kredi talebinde bulunan kişilerden gelir belgesi, maaş bordrosu benzer biçimde aylık net geliri belgeleyen evraklar istemektedir. Bir çok banka artık gelir belgesi olmadan kredi başvurusunda bulunanlara kredi vermektedir. Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalara müracaat yaparak ev hanımları her türlü nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kredi çekebilmektedir. Ev hanımları yeni iş kurmaktan kendi işini yapmak için, evde iş yapmaktan her türlü finansman gereksinimleri için kredi çekebilirler.

Sicili bozuk ev hanımlarına kredi veren bankalar bulunmaktadır.

Sicili bozuk ev hanımlarına kredi veren bankalar bulunmaktadır.

Ev hanımlarına gelir belgesiz kredi veren bankalar; Ziraat bankası, Türkiye Iktisat bankası, İşbankası, Güvence bankası, QNB Finansbank, Denizbank, HSBC, Ing bank Citibank’tır. Bankalara müracaat yaparak kredi çekmek isteyen ev hanımlarından bu bankalara gelir belgesi olmadan bireysel krediler vermektedir.

Ev hanımları almak istedikleri bireysel kredilerin başvurularını bankaların web şubelerinden, telefon bankacılığı kanalıyla, Sms ile bankaların kısa bildiri kanalıyla ve banka şubelerinden alan kişi yetkililerinin yardımlarıyla kredi başvurusu yapabilirler.

Denizbank

Ev hanımlarına kredi imkanı tanıyan Denizbank Ev hanımları için hususi hazırladığı  Ev hanımı Paketiyle çeşitli imkanlar sunarak Hususi Altın günleri ve Ev hanımlarına Mevduat biriken  Hesap benzer biçimde ayrıcalıklar sunan bankaya kredi müracaat yapmak isteyenler en yakın Deniz şubelerine giderek yapabilirler.

Şekerbank

Ev hanımlarına aile bütçesini sarsmadan kredi veren Şekerbank bayanlar için  Ev bayanı gerekseme kredisi paketiyle  faiz oranı ve 12 ay vadeli gerekseme kredi vermektedir. Ev hanımlarına kredi imkanı elde eden banka ev hanımlarından sigorta zorunluğu şartını da kaldırarak evde geçimini elde eden ve durağan(durgun) bir geliri olan ev hanımlarına bireysel gerekseme kredisi imkanı sağlıyor.

Ev hanımlarının eşlerinin maaş durumuna gore kredi kullandıran bankalar 24 aya kadar taksit imkanları ile bireysel kredileri istenilen kredi limitine kadar kullandırmaktadır. Kira geliri olan yada üstüne kayıtlı herhangi bir tapu belgesi karşılığında kredi veren bankalara yapacağınız kredi başvuruları ile ev hanımlarına hususi olarak hazırlanan kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

KOSGEB ev hanımlarına iş projesi karşılığında 2020 senesinde da 150 bin lira destek sağlıyor.

İş hayatında bayanların ayakta durabilmesini sağlamak adına, yukarıda ki bankalarda beraber devlet kurumları da desteklerini sürdürmektedirler.

Akbank tarafınca çalışmayan ve sigortasız ev hanımlarına 20 bin liraya kadar Akbank direk kredi imkanı sağlanmaktadır. Bunun için yalnız bankada bir hesabınızın bulunması, kredi sicil notunuzun kafi olması ve Akbank direkt uygulamasını indirerek müracaat yapmanız yeterlidir. Akbank ev hanımı kredisi için tıklayın!

Eğer kredi notunuz da sorun yok ise ve gelir belgeniz var ise;

  • Akbank,
  • Denizbank,
  • Şekerbank,
  • İş Bankası,
  • TEB,
  • INGBank,
  • Odeabank,
  • Halkbank benzer biçimde bankalara derhal müracaat yapabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olan Bayanlara Kredi

Nkredi adlı sistemde, banka kredi notunuza, kara listede olup olmadığınıza bakmıyor. Eğer çalışmayan ev hanımı iseniz, gelir belgeniz yok ise yada evinizde çalışıyor iseniz Aktifbank tarafınca sağlanan bu olanak yardımıyla sanal tefecilerin eline düşmeden yasal yollarla tüm bayanlara finansman imkanından faydalanabilirsiniz.

Ek olarak web üstünden yapılacak olan kredi başvurularında da gelir belgesi aranmadığından dolayı bu bankaların kredilerine başvurabilirsiniz. Cepteteb, En para, Onedio, Nkolay kredi benzer biçimde kredi seçeneklerine başvurarak gelir belgesi ibraz etmenize gerek kalmadan kredi alabilirsiniz.

Girişimci olup kendi işlerini oluşturmak isteyen bayanlara Kosgeb tarafınca finansal destek sağlanmaktadır. 2020 senesinde bir iş planı hazırlayarak Kosgeb’ e başvurmanız durumunda eğer başvurunuz kabul edilirse, 100 bin TL kredi ve 50 bin TL geri ödemesiz bağışlama imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kosgeb’ in hanımefendi girişimcileri erkeklere gore daha çok oranlarda desteklediğinin altını çizmek isterim. 2020 senesinde Kosgeb tarafınca bu destek sunar değişik başlıklar altında ve değişen tutarlarda verilecektir. Kosgeb 2020 desteklerini görmek için tıklayınız.

Ek olarak bir herhangi bir gayrimenkul olarak taşınmazınız ya da kira geliriniz var ise bunu bankaya sunarak kredi çekebilirsiniz. Kredi çekemeyecek durumda olan banka müşterileri için ipotekli gerekseme kredileri geliştirilmiştir. Bu taşınmazlar yardımı ile kredi çekmek daha kolay olmaktadır. Bu tarz şeyleri bankaya güvence göstererek ve satılamaz şerhi konularak daha yüksek meblağlarda kredi çekilebilmektedir.

Banka şubesine gitmeye, sıra beklemeye ve müracaat için evrak yapmaya gerek kalmadan anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


About admin

Check Also

En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2020

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren kredi kartları bizlere sağlamış olduğu kolaylıklar ile her geçen gün kullanımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>