Sıfır Faizli Konut Projeleri Türkiye Geneli

Emlak GYO tarafınca başlatılan faizsiz kredi ev kampanyası başvuruları tek tek yoğunlukla devam ediyor. Ev satın almak isteyen vatandaşların ilgisi ile karşılaşan Türkiye genelinde ki, birçok şirket müteahhit ve ev yapım şirketi, kampanyaya dahil olarak faizsiz ev kredisi olanağı sağlamak istemekteler. 240 ay 20 yıl ve 60 ayda sıfır faizli proje her geçen gün çığ şeklinde büyümeye başladı. Bazı illerimizde bulunan firmalarda projeye dahil olmak istiyorlar.  Türkiye Genelinde Faizsiz Kredi ile Satılan Evler ne kadar fazlaca olursa vatandaşımın yaralanma oranı o denli yüksek olacağından finansdestegi.com olarak tüm firmaları, Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Adana, Konya, Kayseri, Eskişehir şeklinde büyük şehirlerimizde yer edinen işletmeleri de, Emlak GYO’nun faizsiz konut kredisi kampanyasına çağrı ediyoruz.

0 faizli konut projeleri

KONUT SATIŞLARINDA ARTIŞ FAİZ VE FİYATLARDA DÜŞÜŞ!

Projenin başladığı günden bu yana, binlerce vatandaşımız faizsiz ev alabilmek için bağlantı bürolarına koştu. 50 binden fazla ev, uygun faizli konut kredisi ile vatandaşa dağıtılacak. Kampanyaya Türkiye genelinde birçok ilimizde dahil olmak istiyor.  105 projeden oluşan Emlak GYO sıfır faizli konut kredisi kampanyasına  GYODER üyelerinin Gebze, Bursa, Ankara, Nevşehir, Konya, Denizli  illerimizde ürettiği evlerin bir kısmı da dahil edildi.

GYODER ve Emlak GYO tarafınca uygulanan proje dahilinde GYODER tarafından sıfır faizle satılan evler listesini inceleyebilirsiniz.

Türkiye genelinde yukarıda yazılı olan illerimiz haricinde Bolu, Kayseri, Gaziantep, Konya, Samsun şeklinde illerimizde hizmet veren inşaat firmaları da projelere dahil olmak için girişimlere başladı. Eğer bu firmaların başvuruları kabul edilip devam ederse, Türkiye’de birçok ilde sıfır faizli konut kredisi ve 240 ay 20 yıla varan uzun vadeli konut kredisi ile birçok vatandaşımız ev sahibi olacak.

Sıfır Faizli Konut Projeleri Türkiye Geneli

Projeye dahil olmak isteyen firmalar, 240 ay vadeli konut projesine dahil olarak yapımı tamamlanan konutları Türkiye’de tüm illerimizde satışa sunmak istiyorlar. Şirket yöneticileri tarafınca kamu ve hususi bankalar ile görüşmeler yapıldığı öğrenildi. 240 ay vadeli konut kredisi yardımıyla birçok vatandaşımız ev sahibi olduğu şeklinde,

  • Türkiye’de ilk kez 20 yıl vadede en düşük faizli konut kredisi verildi,
  • 5 yıl süre ile faizsiz ev kredisi hiçbir banka ve finans kuruluşunun ödeyemeyeceği bir miktar,
  • Kampanya haricinde ki ev fiyatlarında rekabet sebebiyle %10 oranlarında düşüş umut ediliyor,
  • Ülkemizin tüm illerinde faizsiz konut kredisi veren firmalar ve bankaların anlaşmalarının süreceği değerlendiriliyor.
  • Bazı yurttaşlarımız tarafınca Emlak GYO faizsiz ev projesinin Yurtdışında oturan vatandaşlarımızı da kapsayacak şekilde icra edilmesi talep ediliyor.

EMLAK GYO FAİZSİZ KREDİ İLE SATILAN EVLER VE İLLERE GÖRE PROJELER

KONYA MERAM Temaşehir Konya Projesi dahilinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 evler mevcut olup projenin detaylarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

temaşehir

Niğde Merkez Meram Konutları; Proje de 2+1, 3+1, 3+1 Dubleks ve 4+1 evler bulunmakta olup, En düşük fiyat 328 bin liradan başlayıp, en yüksek fiyat ise 559 bin liradır. Ödeme planı inceleyebilirsiniz.

ankara faizsiz konut kredisi evlerin tutarları

Ankara Çankaya’da Koordinat Çayyolu Projesi ile de başvurular alınmaya devam ederken, Ankara’lı vatandaşımızın projeye ilgili olduğu ve öteki firmalardan da sıfır faiz kampanyasının yapılmasını talep ettikleri öğrenildi. ANKARA KOORDİNAT YOLU PROJESİ VE FİYATLARI AŞAĞIDADIR.;

İstanbul Sarıyer Faizsiz Kredi ile Ev Projeleri; Sarıyer semtimizde Köy Zekeriyaköy ve Maslak 1453 İstanbul projeleri başlatıldı ve Maslak projesinin tamamlandığı bildirildi. Sarıyer semtinden ev almak isteyen yurttaş Zekeriya Köy bölgesinde ki Emlak GYO konutlarına müracaat yapabilir.

Körfezkent Projesine İzmit ve Kocaeli’den Yoğun ilgi gösteriliyor. Körfezkent emlak 4 konutları tabiat ile yaşamın beraber yaşandığı müthiş ortamlar olarak satışa sunuluyor. Kocaeli’nin Gebze ilçesinde ise Gebze Emlak Konutları 3 projesi ile katılım elde eden Emlak GYO, konutları ev almak isteyen vatandaşın beğenisine sunuyor.

Ek olarak Emlak GYO haricinde birçok inşaat şirketi da bu projeye destek oluyor Tüm GYODER üyelerinin projeye destek sağlamış olduğu belirtiliyor. Proje dahilindeki konutlar Türkiye’ nin pek fazlaca ilinde mevcut.

SIFIR FAİZLİ KONUT KREDİSİ İLE EV SAHİBİ OLUN!

Vatanımızda, yukarıda sayılan illerimiz için firmaların anlaşmaya varmaları halinde konut yatırımcılarının karlı alımlar yapacağı değerlendiriliyor. Sizde şehrinizde Devlet desteğiyle en uygun konut kredisi projelerine başvurabilir, faizsiz ev kredisi çekerek evinizi alabilirsiniz. Internet sitemizden öteki konut projelerini de inceleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl içinde Döviz kurunun yükselmesi sebebi ile beraber enflasyon ile topyekün savaşım programı dahilinde faiz oranlarında indirime gidildiği söylenmektedir. Oysa daha evvel vadeleri yüksek olduğundan mortgage kredilerinin faiz oranları düşüktü. Bu yüzden yurttaş kira öder şeklinde ev sahibi oluyordu. Sadece faizlerin yükselmesi ile geri ödeme tutarları da oldukça terfi etti. Bir ev fiyatına çekilen kredi ile iki ev hatta üç ev alınabilecek günlerde olduğumuz şu zamanda kredi çekmenin o kadar da mantıklı bir fiil olmadığını belirtmekte yarar var.

2020 senesinde bankalar tarafınca anlaşmalı olunan inşaat firmalarından yapılacak olan konut alımlarında yüzde 0,98 faiz oranı uygulanacaktır. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası şeklinde bankalar ile anlaşmalı olan inşaat firmalarını inceleyerek konut alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası tarafınca, müşterilerine 2020 senesinde yeni bir konut kredisi imkanı sunulacak. Banka ile anlaşmalı olunan inşaat şirketlerinden yapacağınız konut alımlarında 0,98 ile 1,78 içinde değişen faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Böylece bankaya borcu olan inşaat firmaları borçlarını ödemiş , hem de konut stoku erimiş olacaktır. Verilecek olan bu kredilerin üst limitleri 500 bin TL olarak belirlenmiştir. Krediler ile ilgili detaylı bilgiyi Ziraat Bankası ve Halkbank şubelerinden öğrenebilirsiniz.


About admin

Check Also

Konut Kredisini En Düşük Faizli Yapılandıran Bankalar

Konut kredisi almak isteyenlere müjde. 2020 senesinde konut kredisi faizleri düşmüştür. Ek olarak konut kredisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>