Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredileri Başladı

Bankaların çoğunluk ile kurban bayramı sonrasında başlatmış olduğu şimdi al 6 ay sonrasında kredi taksitlerini ödeme imkanı sağlamış olduğu gerekseme kredileri için başvuruları resmen başlamış durumdadır. 60 ay vadeli olarak 35.000 TL kadar üst nakit başvurusu olanağı elde eden şimdi çek 3 ay yada 6 ay sonrasında ödemeye başla imkanlarını sizlere sunan tüm bankaları sizler için yer verdik.

Kredini Şimdi Alıyorsun 2021’de Ödemeye Başlıyorsun

Tüm bankalar satın alan potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve yıl sonu için belirlemiş oldukları hedefleri tutturmak adına çeşitli kredi paketleri hazırlamaktadır. Düzenlenen bu kampanyalar da çeşitli adlar ön planda tutulsa da tüketici genel olarak kredinin faiz oranı ile geri ödeme koşullarını dikkate almaktadır. Şimdi çek 3 6 ay ertelemeli yada bir yıl sonrasında öde benzer biçimde adlar ile tüketicilere sunulan imkanlar oldukça yoğun ilgi gördüğünü rahatlık ile söyleyebiliriz. 2020 senesinin son aylarına gelmesi ile beraber bu yoğun talebi karşılamak için ilk adımı bu kez Akbank attı. Tam 35.000 TL üst limit ile ister müşterisi olun ister olmayın her kese sunmuş olduğu şimdi al 2021 ‘de öde gerekseme kredisi kampanyasında faiz oranları oldukça cazip. Ek olarak bu kampanyadan yararlanacak olan kendi müşterileri içinde ne kefil nede herhangi bir belge talep etmektedir. Banka şubesine dahil gitmeden başvurunuzu oturduğunuz yerden yapabileceğiniz şimdi al sonrasında öde gerekseme kredisi kampanyasının başvuruları ve faiz oranları şu şekildedir.

Şimdi Al 2021 Senesinde Taksitlerini Öde Kampanyası!

Akbank tarafınca başlatılan şimdi al 2020 de ödemeye başla gerekseme kredilerinde başvurular 25.000 TL kadarını olanı İnternet üstünden BURADAKİ BAŞVURU sayfasından yapılmaktadır. İsteyen hepimiz bu sayfaya giriş yaparak sağ tarafta yer edinen ”Ne Kadar Kredi Kullanabileceğini Öğren” formunu doldurarak ön başvurularını sağlayabilirler. Formu doldurduktan sonrasında size ne kadar krediye gerekseme olduğunuz sorulacak ve kaç ay vade ile geri ödemek istediğinizin belirtilmesi istenilecek tir. Bu alanı da ihtiyacınıza nazaran doldurup sonrasında ”BAŞVUR” demeniz ile beraber sisteme girmiş olduğunuz cep telefonuna bir bildiri gelecektir. Gelen mesajda KKB Kredi notu değerine nazaran ne kadar krediyi almaya hak kazandığınız belirtilecektir.

Banka Müşterisi İseniz Tahsilat İçin Şubeye Gitmenize Gerek Yok

Eğer Akbank ‘dan mevduat hesabınız var ise kredi tahsilatını yapmak için şubeye gitmenize asla gerek yok. Ek olarak gene banka kredisini onaylanan müşterileri için hiçbir gelir belgesi dahil olmak suretiyle herhangi bir belge istememektedir. Yalnız bankanın eğer müşterisi değil iseniz o süre aşağıdaki belgeleri tanzim etmeniz gerekecektir.

  1. Hanenize giren aylık geliri ispatlayan maaş belgesi
  2. İşçi olarak çalışanlardan SGK hizmet dökümü
  3. Adres bilgilerini göstermek için ödenmiş her hangi bir satmaca
  4. Ne olursa olsun üstünde T.C. kimlik numaranızın olduğu nüfus cüzdanı yada yeterlik

getirmesi gerekmektedir. Ek olarak banka eğer talep ederse ilaveten belgelerde isteyebilir.

Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli Akbank İhtiyaç Kredileri

Şimdi Al 6 Ay Sonrasında Ödemeli Akbank İhtiyaç Kredileri

Şimdi Al 6 Ay Sonradan Ödemeli Kredi Hesaplaması

Bir oldukça banka kredinizi şimdi kullandırıp 6 ay sonrasında ödeme imkanı sağlamaktadır. Aslına bakılır ise bankaların genelinde şimdi al 3 ay sonrasında kredi taksitlerini ödemeye başla imkanı bulunmaktadır. Burada tüketicilerin yalnız dikkat etmesi ihtiyaç duyulan oldukça mühim bir husus  bulunmaktadır. Buda şimdi alıp 6 ay sonrasında taksitini ödeyeceğiniz kredinin ilk taksiti öteki taksitler benzer biçimde aynı oranda mı olacak? yoksa ilk taksit ödemeniz belirlenen taksit sayısı ile 6 ile çarpılıp mı başlatılacak? Lütfen Akbank, Ziraat yada herhangi bir banka üstünden şimdi al 6 ay sonrasında ödemeli kredi kullanacaksanız bunu kesinlikle mesele! Eğer ki olması gerektiği benzer biçimde olur ve kredinizi şimdi kullanıp taksit ödemelerini 6 ay sonrasında başlayacaksanız sizin için aşağıda seçmiş olduğum bankanın faiz oranları ile ödeme takviminiz belirlenir.

MART ayı için kredinizi şimdi alıp 6 ay sonrasında ödeme imkanı elde eden YAPI KREDİ bankasının faiz oranı 60 ay için 1.49 oranındadır.

YAPI KREDİ Bankası 60 Ay Vadeli Kredi Hesaplama
Miktar Aylık Ödeme Toplam Maliyet
10.000 TL 273,11 TL 16.386,19 TL
20.000 TL 546,21 TL 32.772,71 TL
30.000 TL 819,32 TL 49.158,75 TL
40.000 TL 1.092,42 TL 65.545,26 TL
50.000 TL 1.365,53 TL 81.931,21 TL
60.000 TL 1.638,63 TL 98.317,88 TL

YAPI KREDİ bankasının elde etmiş olduğu bu imkanlar üstünden 2 adımda kredi kullanmak için BU formu doldurmanız kafi olacaktır.

About admin

Check Also

PTT Engelli Kredisi Veriyor Mu? (5 Bankadan Müjde)

Müjde, PTT yapmış olduğu 2020 senesinde 5 banka ile her kesime kredi vermektedir. Özellik ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>