Sırma Su Bayiliği Nasıl Alınır? Başvuru Şartları Nelerdir?

Damacana su üretimi ile yetinmeyen Sırma Grup bir fazlaca değişik ürün ile tüketiciye sunulmaktadır. Sırma su bayiliği alarak bir tek evlere damacana su dağıtımı yapmak ile kalmayıp varlıklı içinde ne olduğu yardımıyla işletmelere, marketlere, iş yerlerine, toplu açılış meydana getirilen salonlara, düğün yada yiyecek salonlarına meyveli yada bir tek maden suyundan tutunda limonata, soğuk çaya kadar bir fazlaca ürün pazarlayabilirsiniz. Tüm bu imkanlar dan yararlanmak isteyenler girişimciler için Sırma su bayilik şartlarının neler bulunduğunu, başvurusunu iyi mi yapılması icap ettiğini sizlere aşağıdaki başlıklarda detaylı bir şekilde yer verdik.

Sırma su bayiliği avantajları nedir?

sırma su baliği şartları

Kıymetli girişimciler, Sırma Grup ile emek harcayarak bir tek damacana su pazarlaması yapmak ile yetinmeyip bir fazlaca varlıklı ürün yelpazesinden istifade ederek kazanç sağlayabilirsiniz. Maden su olarak 200 ml cam şişede elma, limon, vişne, kavun ve çilek aromaları sunan, toplu açılışlarda seçkin misafirlere hitaben Exclusive serisi ile cam şişe su sunumu yapabilen ( yandaki fotoda yer edinen 330 yada 750 ML ) 0,33 – 0,5 – 1,5 – 5 -10 -19 Lt şeklinde varlıklı su ebatları ile marketlere, otellere, iş merkezlerine, büfelere kadar hitap eden bir şirket ile emek verme imkanı bulabilirsiniz.

Burdur/Eynazlı kazasından organik kaynaktan çıkarılan sular 40 ayrı kontrol ünitesinden işlem görülerek tüketiciye sunulmaktadır. Tüm kalite belgelerine haiz olan Sırma Grup ile çalışmak yaptığınız yatırımları boşa çıkarmayacaktır. Öteki bir fazlaca su firmalarına oranla Sırma su bayiliği varlıklı içinde ne olduğu dolayısı ile fazlaca daha avantajlıdır.

Sırma su bayilik başvurusu şartları nedir?

Sırma su bayilik başvurusu yapmadan ilkin ilk olarak bulunduğunuz ilçede yada semtte sırma su bayisinin olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. Zira Sırma Grup aynı semtte ve ya ilçede birden fazla bayilik maalesef vermemektedir. (Aşırı yoğun nüfusun yer almış olduğu bölgeler hariç) Buradan bulunduğunuz muhitte Sırma Su bayiliğin olup olmadığını denetim edebilirsiniz. Bunun haricinde Sırma Grup bayilik vereceği girişimci yada yatırımcıdan alacağı ürün kategorisine gore depo yada dükkan talebinde bulunmaktadır. Dükkan haricinde gene Sırma Grup dağıtım aracı ve kafi personel talep de etmektedir. Son olarak ticari etkinlik göstermeyenlerden banka güvence mektubu da talep edilebilmektedir.

Dağıtım aracını bu kategoride yer edinen araçlardan seçebilirsiniz.

Sırma su bayilik başvurusu iyi mi yapılır?

Müracaat işlemlerini üç şekilde sağlayabilirsiniz, bunlardan biri burada yer edinen yazışma formunu doldurularak meydana getirilen başvurular, bir diğeri aşağıda yer edinen yazışma telefon numaraları aracılığı ile meydana getirilen başvurular son olanı da şahsen olarak gene aşağıda ki adrese meydana getirilen başvurular iledir. İnsan kaynaklarına yapacağınız başvurularda şirket tarafınca istenilen şartları en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz.

Sırma su genel müdürlük telefon ve adres detayları

Adres: Ufak Bakkal Köy Mahallesi Vedat Günyol Caddesi Defne Sokak Numara : 3  Ataşehir / İstanbul

Google yol tarifi almak için lütfen burayı tıklayınız..

Telefon: 0-216-544-27-00 – Faks: 0-216-340-58-79

Müracaat işlemleriniz onaylanmasından sonrasında işletmenizin kurulması için bazı belgelere gerekseme duyacaksınız. Bu belgeler Belediye, SGK ve bağlı olduğunuz meslek odaları ile ilgili resmi evraklar dır. Kurulan işletmeye gore değişim gösteren lüzumlu belgeleri burada bulabilirsiniz. Son olarak sitemizde daha ilkin siz su bayiliği almak isteyen girişimci yada yatırımcılarımız için sektörün kar marjını + aylık geliri + lüzumlu olan sermayeyi + gereksinim duyulan personel sayısı ve kriterlerini burada paylaşmıştık. Makalemizi okuyarak lüzumlu bilgiyi alabilirsiniz.

Sırma su tanıtım videosu

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>