Tatil Kredisi Veren Bankalar (2020 Sıfır Faiz Desteği)

Tatile gidecek finansmanınız yoksa hayallerinizi ertelemeyin. Bankaların uygun faiz oranları ve vadeler ile verdikleri dinlence kredileri ile siz de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank, İş Bankası, Ziraat Bankası benzer biçimde bankalar dinlence kredisi vermektedir.

Yaz Tatili İçin Finansman

Bankalar yazları hususi kredi paketleri hazırlamaktadır. Bundan en oldukca yararlanacak olan yazın sıcaklardan bunalan ve kışın yorgunluğunu atmak isteyen tatilcilerdir. Tatile kredisi veren bankalar tam da tatilcilerin istediği benzer biçimde masrafsız ve kısa vadeli kredi paketlerini hazırlamaktadır. Bu bankalar tarafınca müşterilerine hususi olarak yazları hazırladıkları kredi paketleridir. Dinlence kredilerinin öteki kredi ürünlerinden farkı daha uygun faiz oranları ve vadelerde veriliyor olmasıdır. Yazları sıcaktan bunalan ve yoğun emek verme temposundan sonrasında dinlenmek isteyerek yurtiçi ve yurtdışı tatillerine gitmek isteyenlerin bankalardan aldıkları krediler son zamanlarda artış göstermiştir. Buna istinaden bankalar tarafınca sunulan dinlence kredileri alarak yazları tatile gitmek için gereksinim duyulan nakite erişiminin kolaylaştırılması için verilmektedir. Çoğu zaman 36 ay vadeli olarak verilen dinlence kredileri taksit ertelemeli olarak sunulması ile birçok alan kişi tarafınca tercih edilmektedir.

yaz-tatilinde-kredi-veren-bankalar

36 aya varan vadelerle bankalar dinlence ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak için birbirleri ile yarışıyor.

Averaj faizler

Dinlence için finansman vadelerini 12 ila 48 aya varan vadeler ile %1,15 ila 1,75 faiz oranları ile vermektedir. Bu kredileri çoğu zaman masrafsız olarak dosya tutarı  ve kredi tahsis tutarı olmadan verilmektedir. Sıralama olarak saymak gerekirse;

  • Vakıfbank,
  • Denizbank,
  • Fibabank,
  • Denizbank,
  • Qnb Finansbank
  • Akbank
  • Yapı kredi bankası

benzer biçimde bankalardır. Aşağıda bankaların faiz oranları ve vadeleri ile ilgili bilgilere yer verdik.

Vakıfbank Jolly Tur

Vakıfbank 3 ay ila 24 ay vadeli %1,55 faiz oranları ile dosya masrafsız ve gelir belgesiz olarak verdiği Jolly Tur dinlence kredisi ile 500 TL ile 3.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Müracaat yapmak için sms ile 5724’e kısa aylık gelirinizin ve kimlik numaranızı yazarak kısa bildiri atabilirsiniz. 30 gün içinde tatiliniz için lüzumlu olan finansmanı alabilir ve borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Banka tarafınca kredi başvurunuz kabul edildiğinde pos aleti ile dinlence tutarınızı ödeyebilirsiniz. 3000 TL’ nin altındaki kredilerde gelir belgesi gerekmezken, 3 bin TL ve üstü krediler için gelir belgesi ibraz edilmesi zorunludur. Kredi de faiz haricinde herhangi bir fazladan harcama bulunmamaktadır. Dosya harcaması yoktur. Üstelik yaşam sigortası yaptırmak da müşterinin insiyatifine kalmıştır. Kredi yalnız gerçek kişilere hususi olarak verilmektedir. Jolly Tur ile dinlence planı yapmak için tıklayınız.

jolly-tur

Jolly Tours ile Vakıfbank kredi vermeye devam ediyor.

Akbank

Akbank 3 ay taksit erteleme imkanı ile uygun faiz oranları ve ödeme koşullarıyla 36 aya varan vadeli dinlence kredisi vermektedir. Masrafsız olarak verilen krediye müracaat yapmak isteyenler bankaya giderken Nüfus cüzdanları ile gelir belgesini götürmeleri gereklidir. Bankanın taksit erteleme imkanını kullanan müşteriler için vade teknik olarak 33 ay olacaktır.

Akbank dinlence kredisi maliyet tablosu

Tabloda 10 bin TL’ lik bir dinlence kredisi için uygulanacak vade ve faiz oranları gösterilmektedir. Banka sizden 50 TL kredi tahsis tutarı, 138,20 TL sigorta bedeli talep etmektedir. Akbank’ ın dinlence kredisi faiz oranı %1,19′ dur. 12 ay vade ile 913 TL, 24 ay vade ile 495 TL, 36 ay vade ile 357 TL aylık taksit ödersiniz.

Yapı Kredi

Yapı kredi bankası 48 aya varan vadeler ile yurtiçi ve yurtdışı gezilerinde gereksinim duyulan finansmanı karşılamanız için uygun faiz oranları ve masrafsız olarak kredi vermektedir. Müracaat için banka şubelerine bizzat müracaat etmeli ve yanınızda gelir belgenizi, Kimlik kartınızı ve Son aya dair ödenmiş herhangi bir üstünüze kayıtlı faturanızı götürmelisiniz. SMS ile müracaat yapmak için Dinlence Kredisi Boşluk T.C. kimlik numarası boşluk Gelir Miktarını yazarak 4411‘ e göndermeniz kafi olmaktadır. İnternet üstünden müracaat yapmak için tıklayınız.

Fibabanka

Dinlence için gereksinim duyulan finansmana erişiminin sağlanması amacıyla dinlence kredisi veren Fibabanka 3.000 TL’ den 20.000 TL’ye kadar uygun faiz oranları kredi vermektedir. Bankaların vesilesiyle kredi kullanmak isteyenler her bankada mevcut olan dinlence kredilerinin ödeme planları ile kredi hesaplamalarını yaptıktan sonrasında kredi çekmelerini tavsiye ederiz.

tatil-kredisi

Fibabanka dinlence kredisi

Her banka da faiz oranları uygun olduğundan yüksek faiz ödememek için vadelerini kısa tutarak tekrar ki yaza kadar uzatmamaları mevzusunda öneride bulunalım 🙂 Her geçen yıl de ruhsal ve fizyolojik anlamda dinlenme ihtiyacı duyulduğundan kredi ödemelerinin bütçenizi sarsmadan kolaylıkla ödeyebilecek limitte almanızı tavsiye ederiz.

ING Bank

geziloji.net üstünden yapacağınız dinlence rezervasyonlarında İNG Bank’ tan kredi kullanabilirsiniz. Banka %15 indirimin yanında siz kıymetli müşterilerine 1 günlük de konaklama armağan etmektedir. Kampanya yurt içinde de yurt haricinde da geçerlidir. Müşteriler dinlence paketlerini alacakları zamandaki güncel banka faiz oranları üstünden ücretlendirilecektir.

Banklar tarafınca verilen gereksinim kredilerine de müracaat yapabilirsiniz. Ek olarak web üstünden talep edebileceğiniz krediler genel anlamda daha masrafsız olmaktadır. Siz de dinlence için lazım olan finansmanı bankaların verdiği dinlence kredilerinden karşılayabilirsiniz. Bankalar 2020 senesinde da müşterilerine dinlence kredileri adı altında finansman sağlamaya devam edecektir.


About admin

Check Also

En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2020

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren kredi kartları bizlere sağlamış olduğu kolaylıklar ile her geçen gün kullanımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>