Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir?

Etsiz pişmemiş köfte denildiği süre benim aklıma doğrusu iki marka gelmektedir. Bunlardan bir tanesi Adıyamanlı pişmemiş köfteci Erkan usta bir diğeri de Tatlıses pişmemiş köftedir. Bu enfes lezzet piyasa da kendilerini gösteren ve lezzet, kalite yönünden en ön planda olan firmalardır. Son yılların %100 kâr marjı ile hatta %150 varan kâr dahi elde edebileceğiniz pişmemiş köfte sektörüne Tatlıses şirketi ile bayilik alarak girmek isteyenler için müracaat şartlarının neler bulunduğunu, franchise maliyet oranları dahil olmak suretiyle müracaat adreslerine kadar bu sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca firmanın şartları 2019 yılına bakılırsa güncellenmiştir.

Niçin Tatlıses Çiğköfte Bayiliği Almalısınız?

Tatlıses pişmemiş köfte bayiliği almanız için bir oldukça niçin yer almıştır. Bu sebeplerin başlangıcında ise kuşkusuz şirket isminin güvenirliği ve çekiciliği ön planda yer almıştır. Bunun haricinde ise; düşük maliyet oranları, taze ve katkısız ürün sunumları, eğitim ve tanıtım desteği, yönetmesi ve denetlenmesi kolay bir sisteme haiz olmasıdır. Bayilik alınacak olan bir firmada aranan tüm özellikler bizce Tatlıses firmasında fazlası ile mevcut. Bu nedenler bu şirket ile çalışmak için kafi bir niçin şeklinde gözükmektedir. Firmaya ilişkin öteki yan ürünleri de BURADAN inceleyebilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte Franchise Şartları Nedir?

Gelelim şimdi Tatlıses pişmemiş köfte bayiliği almak isteyenlerden aranan şartların neler olduğuna? Şirket tutulacak olan dükkan da bazı kriterleri aramaktadır. Aranan bu kriterlerin başlangıcında ise dükkanın insan sirkülasyonun şu demek oluyor ki kalabalık bir alanda su tesisatına haiz minimum 20 m2 olmasını istemektedir. Eğer bulunduğunuz il yada ilçede Tatlıses pişmemiş köfte bayiliği bulunuyorsa ona da minimum 2 km yakınlıkta bir alanda işletme tutulmalıdır. Talep edilen şartlara uygun dükkan tutulduktan sonrasında şirket tarafınca uzman bir ekip gelir ve ilk olarak bölgenizde bir ekspertiz emek harcaması yapar. Meydana getirilen bu emek harcama sonrası da ise lüzumlu şartları sağladığınız bilir şahıs tarafında da teyit edilirse sizin 3 senelik yada 5 senelik bir sözleşme imzalarlar.  Sözleşme imzalandıktan sonrasında girişimciden 5.000 TL + KDV isim hakkı bedeli talep edildikten sonrasında bir an ilkin lüzumlu dükkan dekorasyon ve ürün nakil işlemleri başlatılmaktadır.

500 Kilogram Bedelsiz Pişmeden Köfte Kampanyası

2019 senesine süratli bir giriş yapmak isteyen Tatlıses çiğköfte yeni bayisi olacak her iş ortaklarına tam 500 kilo pişmemiş köfteyi bedelsiz olarak ikram etmektedir. Ek olarak toplam maliyet bedeli 20.000 TL olan Tatlıses firmasına ilişkin pişmemiş köfte bayiliğinde sizlere bir oldukça gerekseme duyacağınız malzemelerde tamamen bedelsiz olacak verilmektedir.

Bayilik Şartları Video IfadeMüracaat kanalları Nedir?

Tatlıses pişmemiş köfte bayilik başvurusunu İnternet üstünden, elektronik posta yada telefon aracılığı ile yapabilirsiniz. Yönetici asistanı sayın Fatma ATASEVER hanın efendinin e-posta adresi: fatma.atasever@tatlisesgida.com dur.

Tel: 0-212-283-07-67 & Faks: 0-212-324-34-47 & Cep: 0-530-106-58-57

İletişim adresi ise; Seyran tepe mahallesi, İbrahim KARAOĞLANOĞLU caddesi Arzu sokak Numara:3 KAĞITHANE / İSTANBUL dur.

İnternet üstünden firmaya direkt müracaat yapmak isteyenler BURADA yer edinen formu doldurmaları gerekmektedir.

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>