Telefon Numarası Bulma ve Sorgulama Programı (Android ve IOS)

Eğer cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki yöntemlere öğrenebilirsiniz. Bu yöntemlerin en kolayı Feysbuk ve Instagram benzer biçimde toplumsal medya hesaplarından numarasını bilmediğiniz kişinin cep telefonu numarasını bulmaktır. Mobil hatlar üstünden meydana getirilen aramaların kayıtları Türk Telekom, Turkcell, Vodafone operatörlerinden sizi kim aramış, Telefon Numarası Bulma Sorgulama Programı var mı? tüm bilgileri içeriğimizden bulabilirsiniz.

Telefon Numarası Sorgulama

Resmi Gazete’nin yayımlamış olduğu 6698 sayılı kanuna göre başkasının bilgilerini izinsiz alarak kullanmak, isimden telefon numarası bulmak, telefon numarasından isim bulmak benzer biçimde kanuna uymayan, kaçak uygulamalar uygulanırsa gereğinin yapılmasını teminen yetkili kurumlara başvuruda bulunulabilir.

İsim ve Adresten Telefon Numarası Bulma

İsim ve Adresten Telefon Numarası Bulma

İsim ve Adresten Telefon Numarası Bulma

Türk Telekom’un geliştirmiş olduğu program yardımıyla cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını bulmak için bir tek nerede yaşadığını ve adını soyadını bilmeniz gereklidir. Buraya tıklayarak parasız bir halde numarasını bulabilirsiniz. Bu programa cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin kayıtlı olması gerekmektedir. Beyaz sayfalar bölümünde ev telefonu numaralarını, sarı sayfalar bölümünde ise iş yada kurum numaralarını öğrenebilirsiniz. Eğer sizi bulmaya çabalayan biri var ise en önce sizin bu servise kayıtlı olmanız şarttır. 444 1 444‘ ü arayarak yada Türk Telekom ofis ve bayilerinde numaranızı bu servise kayıt ettirebilirsiniz. Mobil hat sahiplerinin ve Türk Telekom hat sahiplerinin isimlerinden telefon numaralarına ulaşmak artık oldukca kolay. Arayacağınız kişinin telefon numarasını kısa süre içinde bulmak istiyorsanız kolaylıkla ücretsiz bir şekilde değişik servis sağlayıcılara bağlı olan numaralara ulaşabilirsiniz.

118 60’ın yapmış olduğu site yardımıyla 5 tl’ye telefon numarasından isim bulabiliyorsunuz. Buraya tıklayarak sorgulayabilirsiniz.

118 ile Süregelen Numaralardan Cep Telefonu ve Ev Telefonu Numarası Bulma

118 ile başlamış olan tüm servisler ücretlidir. Şu demek oluyor ki sizlere bu yöntemi önermiyoruz. Bu yöntem yardımıyla belirli bir ücret karşılığı cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını öğrenebilirsiniz. En popüler 118 servisi 118 80′ dir. Esasen televizyonlarda bu servisin reklamı yapıldığından dolayı çoğumuz bu servisi biliyoruz.  118 80′ i aradığınız vakit 60 saniye konuşmanız durumunda 248 kuruş bakiyenizden öğrenim edilir. Ücret ile isimden telefon numarasını bulmak artık kolay hale getirildi. Devletimizde hep televizyonlarda 118 80 vb. reklamların yapıldığına tanık olmuşsunuzdur. Fakat uygulama öyleki güzel ki adını verdiğiniz kişinin telefon numarasına, eğer izin verdiyse kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Tüm operatörlerden dakika da durağan(durgun) fiyat olarak 248 kuruş ödeyerek devletimizde yaşayanlar içinde Kıbrıs ve yurt dışındaki kişilerin telefon numaralarına da ulaşabilirsiniz.

118 Numara Servisi ücretleri

118 80 Bilinmeyen Numaralar Servisidir!

Ücretlendirme periyodu 60 saniye ve ücret 2.48 TL. olan servisler;

 • Türk Telekom ev telefonu
 • Türk Telekom mobil
 • Turkcell
 • Superonline
 • Millenicom
 • Vodafone
 • Türk Telekom ADSL
 • Vodafone
 • İşnet


Operatörlerin Bilinmeyen Numaralar Servisi ücretleri

 • Türk Telekom 11811 Ücret 1 TL.
 • Turkcell 11832 1.25 TL.
 • Vodafone 11842 Ücret : 1,25 TL.

Android ve İOS Marketlerde Bulunan Programlar

Android ve İos marketlerde bulunan programlar yardımıyla numara öğrenebilirsiniz. Fakat bu programlar kanunen yasal değildir. Bu yüzden cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını öğrenirken bu yöntemi sizlere tavsiye etmiyoruz. Bu sebeple bu programlar çalışmıyor ya da çalışanlar ücretli oluyor. Bu programları indirmek için aşağıdaki bağlantılardan yardım alabilirsiniz. Bu tür programlar sizin telefon numaranızı, şifrelerinizi, toplumsal hesaplarınızı v.b birçok bilginizi çalabilme ihtimali oldukça yüksek.

IOS marketteki programları inceleyin.

Android marketten program indirmek için tıklayın!

Toplumsal Medyadan Telefon Numarası Bulma

Toplumsal medya hesaplarından cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını öğrenebilirsiniz. Cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını öğrenmek için kişiye ilişik toplumsal medya hesaplarını denetim edebilirsiniz. Bir çok insan Facebook, Twitter yada Instagram hesabı açarken telefon numaralarını gizlemeyi unuturlar. Bu sayede cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını öğrenebilirsiniz.

Feysbuk Twitter İnstagram

GetContact

Son zamanlarda oldukca popüler olan GetContact olan program Android ve İos marketlerden kaldırıldı. Hepimiz bu programa kayıt olurken feysbuk bilgilerini, telefon numaralarını ve hatta şifrelerini verdiler. Esasen program kullanılırken kapanacağı belliydi. Bu sebeple kendi hesabınızı kapatmak epey zordu.

Getcontact

KvKK’ya gelen ihbarlar değerlendiriliyor. Bu sebeple toplumsal medyadan veriyi alıp bu tarz şeyleri paylaşan, adı bilindiğinde telefon numarasına, telefon numarası bilindiğinde ad bilgisine ulaşılabiliyor. Bu yüzden KvKK bunun içinde tedbirini almış bulunmakta. Gelecek zamanda bu şekilde çıkacak uygulamalara güvenilmemesi icap ettiğini bir kez daha öğrenmiş olduk.

GetContact Nedir?

GetContact cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını öğrenmek için başlatılan bir uygulamadır. Uygulamaya üye olmak için telefon numaranız, toplumsal medya hesap bilgileriniz ve şifreleriniz gereklidir. Rehberinizi alan bu uygulamalar, güvenlik açısından asla tavsiye edilmiyor, kullanıcılar bunun benzer biçimde uygulamaları daima kullanıyorlar. GetContact, diğerlerinin telefon rehberine sizi iyi mi bir isimle kaydettiklerini gösteren bir program. Her kullanıcı uygulamayı kurduğunda, rehber erişimine de bununla beraber izin veriyor. Rehber erişimine izin verildiği vakit rehberdeki tüm numaralar GetContact’a kaydediliyor.

Eğer arayan kişinin numarası gizli saklı ise Gizli numaradan arayanı öğrenme servislerine bir göz atın!

Arayan şahsın adı biliyorsanız bir tek numarasına ihtiyacınız var ise, isimden numara sorgulama işlemi yapın.


About admin

Check Also

Kontrolsüz Kavşaklarda İlk Geçiş Hakkı Kimin? Yaya?

Geçiş hakkı üstünlüğü tüm zamanlarda münakaşa mevzusu olmuştur. Pek fazlaca sürücü ilk geçiş hakkının kimde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>