Telefon Satın Almak İçin Kredi Veren Banka Şubeleri (GELİR BELGESİZ KEFİLSİZ)

Telefon alımlarında taksit imkanları ortadan kaldırıldığı için bir oldukca telefon şirketleri bankalar ile antak kalma sağlayarak müşterilerine kredi imkanı sağlamalarını istemiştir. Evvelde kredi kartı ile telefon almak mümkünken şimdi kredi kartı ile telefon almaya kalktığınızda taksit imkanı olmadan alabileceksiniz. Bu durumda bir oldukca alan kişi bankalara kredi başvurusunda bulunurken avantajlı kredi imkanlarından yararlanmakta mümkün olmaktadır. Hızla gelişen teknolojinin ilerlemesi ile her gün bir yeni model ve bir üst model üretilmektedir. Hal bu şekilde olunca telefonda ve teknolojik aletlerde fiyat oranı artış göstermektedir.

telefon-kredisi-veren-bankalar

Telefon alırken taksitlendirme imkanının yanı sıra bankalar da değişik kredi imkanları ile telefon almanızı sağlayabilmektedir.

Bir oldukca banka telefon kredisi imkanı sunarken bazı bankalarda gereksinim kredisi dahilinde bu imkanları sizlere sunmaktadır. Telefon kredisi veren bankalar bir oldukca telefon şirketleri ve teknolojik aletlerin satışını icra eden firmalarla antak kalma sağlayarak bu imkanları müşterilerinin kucağına vermektedir. Telefon kredisi veren bankalar Ing bank ve Odeo bank olarak yer alırken öteki bankalarda müşterilerine gereksinim kredisi ile bu imkanı sunmaktadırlar.

Ing Bank

Teknosa ile antak kalma elde eden Ing bank, taksitle telefon sahibi olmak için müşterilerine imkanlar yaratmaktadır. Tekno kredi imkanı elde eden banka müşterilerinin bu krediden yararlanmasını sağlarken bununla beraber harcama ve komisyon tutarı almamaktadır. Kredi imkanları almış olduğunuz telefon markasına nazaran değişim gösterecektir. Banka kredi imkanı verirken en düşük limit olarak 500 lira en yüksek limit olarak ise 15.000 Türk lirası bulunduğunu belirtmiştir. Kredi başvurusu için bankanın şubelerine gitmeye gerek kalmadan sms ile yada teknosa mağazalarına ve web sitesi üstünden müracaat yapabilirsiniz.

Sms ile Müracaat

Tekno krediye sms ile müracaat yapmak için telefonlarınızın bildiri bölümlerine girerek T.C kimlik numaralarınızı yazdıktan sonrasında müracaat yaparak Teknosa’dan alınmış olan ürünün kodunu aralarında birer boşluk bırakarak yazılması üstüne 2229‘a gönderebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonrasında ürününüzü alabilir ve taksit tutarlarını Ing bank şubelerine, İnternet üstünden ve ATM’lerden yapabilirsiniz.

Telefon kredisi veren bankalar ve şartları

Teknosadan alacağınız ürünlerde de kredi kullanabilirsiniz.

Odeabank

Odeabank telefon kredisi almak için başvuruda bulunan vatandaşlar bankanın Vatan bilgisayar ile anlaşmalı bulunduğunu bilerek telefon kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vatan bilgisayarda bulunan a’dan z’ye her türlü teknolojik ürünün alımı için kredi başvurusunda buluna bilirsiniz ve taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bu durumda Odeabank yardımıyla vatan bilgisayardan taksitli telefon alabilir ve hayalini kurmuş olduğunuz telefonun sahibi olabilirsiniz. Başvuruları Banka şubelerine gitmeden yapabilirsiniz. Doğrusu sms ile meydana getirilen T.C kimlik numaranızı telefonunuzun bildiri kısmına yazabilir ve 8444’e bildiri yazabilirsiniz. Kredi başvurunuzun pozitif yada negatif olduğu 5 dk içinde size gönderilecektir.

İhtiyaç kredisine başvuruda bulunmuş olduğunuzda size krediye ne için gereksinim duyduğunuz sorulacaktır. Bu sual size yöneltiğinde telefon kredisi için kabul edebilirsiniz ve bu isteğe nazaran kredi limiti belirlenir vadesi, faiz oranları ve harcama bedelleri belirlenir bunun üstüne kredi imkanı sağlanır. Krediniz onaylandıktan sonrasında telefonunuzu alabilir ve her ay tertipli olarak taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

  • Akbank
  • Vakıfbank
  • Güvence bankası
  • Yapıkredi
  • Finans bank

benzer biçimde birçok banka size gereksinim kredisi imkanı elde edecektir. Bu sayede gereksinim duymuş olduğunuz kredi imkanı size sağlanır ve hayalini kurmuş olduğunuz telefona taksitli bir halde haiz olabilirsiniz. Ek olarak GSM operatörlerinin kampanyalarını da takip etmeyi unutmayınız. Şundan dolayı bu firmalardan telefon almanız dahilinde taksitler halinde ödemeleriniz faturanıza ve tarifenize yansıtılacaktır. Tarifeye ek cep telefonu isminde içeriğimizden detaylı data alarak Turkcell, Vodafone, Türk Telekom benzer biçimde GSM operatörlerinden cep telefonu alabilirsiniz.

Aktifbank

N kolay kredi ile teknolojik ürün alımlarında gereksinim duyduğunuz kredi Etken Bank tarafınca müşterilerine sunulmaktadır.  Kredi alt limiti 500 TL, üst limiti ise 30 bin TL’ dir. Kredi vadesi 48 aydır. Vade farkı ödemeden kredinizi kullanabilirsiniz. Ek olarak bankanın anlaşmalı olduğu mağazalardan yapacağınız alışverişlerinizde sms bankacılığı aracılığı ile kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Taksit yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 3050‘ ye göndermeniz müracaat için kafi olmaktadır.

Aktifbank

Telefon almak için Aktifbank’ ın kredilerine de başvurabilirsiniz.

Eğer başvurunuz incelendikten sonrasında kredi vermek için netice pozitif olursa gelen mesajı anlaşmalı bayiliğe göstermeniz kafi olacaktır. Sözleşme derhal hazırlanacak ve yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey sözleşmeyi imzalamak olacaktır. Almak istediğiniz ürünü seçerek ödemenizi krediniz üstünden yapabilirsiniz. Geri ödemelerinizi PTT şubelerine ya da PTT matiklere giderek yapabilirsiniz.

Ek olarak Turkcell, Vodafone, Türk Telekom benzer biçimde GSM operatörlerinin kampanyalarını da inceleyebilirsiniz. Bu firmalardan telefon almak istediğinizde faturalı hatta haiz olmalısınız. Hattınızı kaç senedir kullandığınız, faturaları tertipli ödeyip ödemediğiniz dikkate alınarak size verilmiş puana bakılır. Hattınıza tanımlı kafi puan var ise ve bu puanlar seçtiğiniz aleti almak için uygunsa taksitli bir halde cihazınızı alabilirsiniz. Ödemeleriniz tarifenize yansıtılacak ve telefon faturası öderken ödemiş olacaksınız.


About admin

Check Also

En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2020

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren kredi kartları bizlere sağlamış olduğu kolaylıklar ile her geçen gün kullanımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>