Ücretsiz Havale EFT İle Para Transferi Nasıl Yapılır?

Kimi zaman askerde yada kent haricinde okul yaşamını sürdüren sevdiğimize, kimi zaman de işiniz gereği için para transferleri tamamımız senelerdir yapmaktayız. Bunun için genelik ile ya bankamatikleri yada mevduat hesabımızın bulunmuş olduğu bankanın İnternet bankacılığı etkin olarak kullanmaktayız. Lakin Havale ve EFT adını vermiş olduğumuz bu para gönderme işlemleri için bankaların çoğunluğu eğer bir anlaşmanız yok ise sizden yüzde olarak belli bir işlem tutarı kesmektedir. Hatta bazı bankalar ise bu tutarı kesmek ile kalmayıp gün için de bu para akışını kısıtlayıcı tedbirler bile kendilerince almaktadırlar. Her her neyse, bu durumdan muzdarip olan bir şahıs olarak ben tamamen ücretsiz bir şekilde bir oldukca bankacılık işlemlerinin en kolay yolunu buldum ve bu çözümü sizler ile de paylaşma gerekiğini hissettim.

Can Bunaltan Havale İle EFT Ücretleri

Hadi diyelim ki başka banka hesabına para göndereceksiniz (EFT) ondan işlem tutarı için para kestiniz anladım, peki ya kendi banka içinde para transferleri (havale) için niçin para kesersin ey insansız banka! Hadi onuda geçelim, her iki şekilde de yaptığım işlemler için benden ücret alıyorsun, peki niçin bana para transferi için engelleme koyuyorsun ki ? kimin parasını kime göndermek için sen engelleme koya bilirsiniz? Bun senin ne hakkın var ? İnanın dostlar sizler şeklinde bende artık bu konulardan iyice gına gelmiş biri olarak düştüm çözüm yolunu aramaya. Bardağı taşıran son vaka ise yapacağım para transferi için bana konulmuş olan engelleme oldu. Bu son vakadan sonrasında ise hani derler ya fena komşu insana ev sahibi eder diye, fena bankada beni oldukca güzel bir sisteme dahil etti. Üstelik tüm para transferleri ister HAVALE OLSUN İSTER EFT tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Dijital Bankacılık Sistemi İle Tanışın

Daha oldukca benim şeklinde banka müşterisi olmayanların en oldukca dert yandığı konulardan bir tanesi de meydana getirilen işlemlerden bankaların almış olduğu ücretler tir. Bu ücretlerden genellik ile şunlardır.

  1. Mevduat hesabına erişim için kullanılan ek kart aidatları
  2. Para transferleri için alınan ücretler.
  3. Günlük para çekme limitinin arttırılması için kesinle ücretler
  4. Gene gün içinde İnternet yada bankamatik aracılığı ile meydana getirilen para transferi (HAVALE/EFT) üst limit arttırma ücretleri
  5. Kira, Elektrik şeklinde satmaca ödemeleri için verilen otomatik ödemeler için alınan harcamalar
  6. Başka bankalardaki kredi kartı ödemelerin için yapılacak olan transferlerdeki kesintiler

şeklinde bir oldukca ne yazık ki bankalar sizden işlem ücretleri alırlar. Bu ücretler kimi süre 1 TL iken kimi süre ise % oranlara bakılırsa 90 TL kadar ne yazık ki çıkmaktadır. Bu gereksiz işlem ücretleri ile kısıtlamalardan iyice bıkmış biri olarak sizlere önereceğim tek yol ise EN PARA İLE SENİN BANKAN şeklinde dijital bankacılık sistemine dahil olmanızdır. Ben bu seçeneklerden EN PARA olanını tercih ettim. Yerim den bile kalkmadan yapmış olduğum müracaat ile yukarıda saydığım ve sayamadığım bir oldukca sıkıntılarımdan oldukca şükür kurtuldum. Ne şekilde mi ? işte cevabı..

EN PARA Başvurusu Parasız Ve Üstelik Evinize Kadar Hizmetler İle Yapılmaktadır

Tüm bankacılık işlemlerinden ücretsiz bir şekilde yararlanmanın öteki adı EN PARA’dır. QNB Finans bank tarafınca kurulan ve dijital bankacılık olarak malum EN PARA ile bedavaya para transferleri yapabilirsiniz. Ek olarak hesabınızdaki paranızı Finans bank ATM noktalarından tam 7.000 TL kadar olanı çekebilir, 100.000 TL kadar da gün içinde para transferini gerçekleştirebilirsiniz. Doğal olarak bu limitler gün içi para çekmek için 15.000 TL gene aynı gün de para gönderme üst limiti ise 150.000 TL kadar çıkmaktadır.

Bedeva Havale Ve EFT EN PARADAN Sorulur

Parasız Havale Ve EFT EN PARADAN Sorulur

Sizlere sunulan bu mükemmel imkanlardan üstelik gelir belgesiz olarak da yararlanabilmekte siniz. Müracaat işlemleri için üstelik sıra bekleme yada herhangi bir şubeye gitmenize de gerek kalmamıştır. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey https://www.qnbfinansbank.enpara.com/bireysel-basvuru/yeni-basvuru-1-1.aspx?ref=G_G bu adrese girip lüzumlu alanları sizin kendi kontakt ve kimlik belgelerinize bakılırsa doldurmanız olacaktır.

4 Gün İçinde Kartınız ve Hesabınız Etken!

Müracaat işlemlerini İnternet üstünden yaptıktan sonrasında averaj 4 iş günü içinde sizi banka yetkilisi arayacaktır. Arama esnasında yarın kartınızı ve şifreleriniz oluşturmak için uygun olup bulunmadığınız sorulacaktır. Eğer uygun iseniz banka yetkilisi evinize kadar gelip hem ek kartınızı teslim edecektir. Hemde EN PARA uygulamasını cep telefonunuza kurup lüzumlu olan şifrelerin oluşturulması için destek olacaktır.

Ayağınıza kadar gelen bu hizmet gene tamamen ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır. Ek olarak kafanıza takılan var ise tüm soruları evinize kadar gelen banka yetkilisine sorabilirsiniz. Yalnız bu soruları işlemler esnasında değil, işlemler bittikten sonrada size ne olursa olsun bir kontakt için kartvizit verecektir.

About admin

Check Also

Motosiklet Kredisi Veren Bankalardan En İyi 7 Tanesi

Daha oldukca sıcak memleketlerimizde yaz kış denilmeden tercih edilen motosikletler, artık banka kredileri ile oldukca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>