VODAFONE ‘dan İSTANBUL, BURSA Faturalı Hatlara Kredi

15 milyon İstanbul 1.854 milyonda Bursa nüfusu bulunduğunu düşünürsek, ortalama olarak her iki şehrimizde 17 milyon insanımız ikametgah etmektedir. Vodafone hat sahiplerinin sayısı ise bu illerimizde minimum 6 milyona yakındır. Faturalı hat sahipleri ise bu sayının fazlaca büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Böylesi devası bir kitle üstünden kredi kullandıran firmalar ise İstanbul ve Bursa ilimizde hiçte küçümsenmeyecek kadar çoktur.! 1.000 liradan 15.000 liraya kadar nakit ihtiyacınız eğer var ise, üstelik bir de fena bir kredi notuna  haiz iseniz bu müjdeli haberimiz siz vodafone faturalı hat sahiplerine. İşte, İstanbul, Bursa ilimizde faturanız üstünden sizlere güvenli olarak kredi veren Vodafone bayilerin adres ve yazışma telefon numaraları

Vodafone Faturalı Hatlara 12 Ay Vadeli Kredi

Hususi ve devlete ilişik bankaların sıkı politikaları yüzünden bankalardan kredi alamayanlara müjde Vadofone bayilerinden geldi. Eğer faturalı bir hatta haiz iseniz hattınız üstünden 1.000 liradan başlayarak tam 15.000 TL kadar anında nakit para sahibi olabilirsiniz. Kullanacağınız bu krediyi ise faturanıza yansıtarak tam 12 ay vadeli olarak geri ödeye bilirsiniz. Gelin isterseniz ilk olarak sizlere bu sistemin iyi mi işlediğinden, adınıza kayıtlı faturalı hatta ne kadar kredi çıka bileceğinden bahsedelim.

Bursa, İstanbul Vodafone Hatlara Kredi Veren Firmalar

Sayfamızda yer vermiş olduğum videoda olduğu şeklinde eğer Vodafone satın alan hizmetlerini durağan(durgun) hatlardan 0-542-542-00-00 aradığınızda Vodafone faturalı hatlara kredi verip vermediğini sorduğunuz da fazlaca büyük olasılık ile hayır yanıtını alacaksınız. Sadece bu negatif yanıt sizlere kesinlik ile ümitsizliğe düşürmesin. İşin gerçek aslı videomuz ‘da ses kaydında sizlerin de duyduğunuz şeklinde Vodafone merkez şubesini bağlayıcı değildir. Bu tamamen İstanbul yada Bursa ‘da faaliyette olan Vodafone şubeleri ile alakalıdır. Sistem, tam olarak şu şekilde işlev göstermektedir. Bilinmiş olduğu şeklinde faturalı hat sahiplerine GSM merkezleri 12 ay taksitli olarak adlarına cep telefonu tanımlamaktadır. Dolayısı ile adınıza tanımlanan bu telefonların geri ödemeleri minimum 12 en fazla ise 36 aya kadar çıkmaktadır. Bu ödemeler tamamen faturanıza yansıtılan bir uygulamadır. Eğer, adınıza tanımlı bir cep telefonu var ise, sizlere aşağıda İstanbul ve Ankara ‘da etkinlik gösteren Vodafone şubelerine gittiğiniz ‘de rahatlık ile bu cep telefonu alıp aynı şubeye nakit para karşılığında sata bilirsiniz. Hatta bu işlem o denli süratli dahi olmaktadır ki! Vodafone bayisi size telefonu dahi göstermeden adınıza tanımlı olan telefon bedeli söyleyip, size verebileceği rakamı derhal belirtmektedir.

Mesela: Bursa, İstanbul ‘da etkinlik gösteren bir vodafone bayisinden adınıza kayıtlı 5.000 liralık bir cep telefonu var ise bunu şube size minimum 4,400 liraya geri alıp adınıza 12 ay taksitlendirme yapmış olacaktır.

Vodafone İstanbul, Bursa şubelerinden adınıza ne kadar kredi çıkar ?

Adınıza tanımlı olan cihazın üstünden anında İstanbul yada Bursa üstündeki Vodafone şubelerinden elinizden paranızı alacağınız için sistemin güvenliğini asla dile getirmiyorum. Fakat detaylı olarak Faturalı hatta kredi veren 3 operatör güvenilir mi? diye hala tereddüt içinde iseniz o vakit ilgili içeriğimize bir göz atın derim. Faturalı hat üstünden adınıza ne kadar kredi çıkar derseniz bunu belirleyici belli etkenler vardır. Bu etkenler,

 1. Kaç senelik faturalı hat sahibi olduğunuz
 2. Daha ilkin aygıt alıp, almadığınız
 3. Faturalarınızı tertipli olarak ödeyip, ödemediniz.
 4. Mevcut faturalı hat aylık ödemenizin miktarı

Eğer bu kriterler içinde yer alıyorsanız 15.000 liraya kadar minimum 12 vadeli kredi kullana bilirsiniz.

Bu fazlaca mühim 4 etken adınıza ne kadar kredi çıkacağı belirleyen mühim unsurlardır. Kesinlik ile kredi notunuz adınıza kredi çıkıp, çıkmayacağını etkilemez. Dolayısı ile kara listede dahi olsanız bu sistem üstünden nakit paraya kavuşa bilirsiniz. Şimdi, aklınızda ki tüm soruları yanıtladıktan sonrasında İstanbul ve Bursa ‘da yer edinen Vodafone faturalı hatlara anında nakit kredi imkanı elde eden firmalara değinmeye.

İstanbul ‘da Vodafone faturalı hatlara kredi veren şirket adresleri

15 milyondan fazla bir nüfusa haiz olan İstanbul ‘da dolayısı ile binlerce de Vodafone şubesi etkinlik göstermektedir. Faturalı hattınıza kredi verenlerin hepsinin adres ve telefon bilgilerini tek tek listeleme ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Bu niçin ile sizlere belli başlı yerlerde etkinlik gösteren firmaların bilgilerini paylaşacağız.

İstanbul vodafone faturalı hatlara kredi veren firmalar

İstanbul vodafone faturalı hatlara kredi veren firmalar

 • ABA İLETİŞİM: Selami Ali Efendi Caddesi Ana evladı Sıhhat Karşısı Numara:24/A / ÜSKÜDAR / Tel: 0-216-391-81-82
 • AFT Teknoloji ürünleri: İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Numara: 64 ESENYURT/ Tel: 0-212-689 27 20
 • AVCILAR İLETİŞİM: Alemdağ Caddesi Numara: 42 Ümraniye/ TEL: 0-216-461-61-61
 • AYANA TELEKOMÜNİKASYON: Oruç Reis Mahallesi Barbaros Caddesi No: 38 / ESENLER / Tel: 0-530-695 30-30

Bursa ‘da Vodafone faturalı hatlara anında nakit kredi veren şubeler

Bursa da vodafone hatlara kredi veren firmaların adresleri

Bursa da vodafone hatlara kredi veren firmaların adresleri

2 milyona yakın bir nüfusa haiz bu güzel ilimizde ‘de Vadofone müşterileri hiçte küçümsenmeyecek kadar çoktur. Bu ilimizde anında hat üstünden kredi kullanmak istiyorsanız bu firmalara bir müracaat yapın derim.

BURSA ‘DA BİZİMDE TEYİT ETTİĞİMİZ GÜVENİLİR FİRMA: DT Finansal Danışmanlık Emlak İletişim ‘tir. Firmada görevli olarak arkadaşımız ise Samet ÇETİN ‘tir. Arkadaşımız Bursa ve İnegöl ‘deki başvurular için sizin iş yerinize yada evinize kadar gelmektedir. Cep numarası: 0-552-223-63-33 olup TTNET dahil tüm durağan(durgun) hat sahiplerine kadar 5.000 liraya kadar kredi çıkarta bilmektedir.!

 • Tetik tecim: Beyler Mahallesi Mustafa Kemal Atatürk Caddesi Numara: 90-A İZNİK/ Tel: 0-224-758-00-16
 • Berfone: Adnan Menderes Mahallesi Turgut Özal Caddesi No: 30 Osmangazi/Tel: 0-224-242-06-17
 • Berfone: Hamidiye Mahallesin İstiklal Caddesi No: 25 GEMLİK / Tel: 0-224-512-05-42
 • Doğan Telekom: Sinan bey Mahallesi Nuri Doğrul Caddesi Numara. 41 İNEGÖL / 0-224-711-04-90

Eskişehir ana merkez üstü olan ERCELL ‘de Vodafone hatlarınıza nakit elde eden güvenilir firmalardan ‘dır. Firmanın adresi:

 • Delikli taş mahallesi, i. Karaoğlanoğlu caddesi numara: 12 / Eskişehir / Tel: 0-506-811-34-00

Not: Her şirket değişik sizlere kredi miktarı çıkara bilir, değişik nakit olanağı sağlaya bilmektedir. Bu nedenden dolayı, lütfen İnternet üstünden hizmet veren firmalar dahil olmak suretiyle bir kaç firmadan fiyat almayı dikkatsizlik etmeyiniz.! Öteki tüm Vodafone şube adresleri BURADA yer verilmiştir.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>