Vodafone Faturalı Hatlara Nakit 15 Bin TL Kredi (GÜVENLİ)

12 ay durağan(durgun) taksit ile Vodafone faturalı hat sahiplerine 2020 hususi anında nakit 15.000 lira verilmektedir. Hat üstünden nakit para çekmek isteyenler için kredi notuna bakılmaksızın 3.000 liradan başlayıp 15 bin TL kadar gerekseme kredisi sağlanmaktadır. Ek olarak özellik ile Eskişehir, Bursa ve Kütahya illerimizde iseniz sizin için istediğiniz yere gelmiş olarak krediniz elde eden güvenilir şirket adresini gene burada bulabileceksiniz.!

Vodafone Faturalı Hat Üstünden Kredi Almak Güvenilir Mi?

İlk olarak sizlere Vodafone faturalı hat üstünden kredi almanın ne kadar güvenilir olup, olmadığın’dan bahsedeceğiz. Özellik ile toplumsal medyada sıklık ile görmüş olduğunuz reklamlarda faturalı hatlara 12 ay kredi imkanları sıklık ile karşılaşmaktasınızdır. Gerçi biz daha ilkin Faturalı hatta kredi veren 3 operatör güvenilir mi? detaylı bir halde anlatmıştık. Hatta bu mevzu için bir de video dahi çekmiştik. Tüm bu tarz şeyleri bir araya toplar ise eğer Vodafone satmaca hat sahibi iseniz ve hat üstünden kredi kullanacaksanız, bizim dediğimiz yolu izlerseniz kesinlik ile kredi kullanmanız da bir sakınca yoktur.! Son aşama güvenli bir halde 12 ay taksit ile 1.000 liradan başlayıp 15.000 liraya kadar Vodafone faturalı hattınız üstünden nakit para anında alabilirsiniz. Gelin isterseniz bu sistemin iyi mi işlediğinden bir bahsedelim, sonrasında sıklık ile reklamlarını gördüğümüz bazı firmaların sizlere kontakt bilgilerini bakalım.

Vodafone Faturalı Hatlara Kredi Iyi mi Verilmektedir?

Faturalı hattınız üstünden kredi kullanmak elinizde. Sadece bu işi yaparken kesinlik ile itimat ortamında yapılması fazlaca mühim. Aksi taktirde dolandırılma ihtimaliniz oldukça yüksek. Eğer sistemi sizde bizim anlattığım şekilde birazcık olsun çözerseniz, aslına bakarsanız rahatlık ile hiçbir aracı şirket olmadan kredinize rahatlık ile kavuşa bilirsiniz. Vodafone faturalı hatta kredi kullanmak için satın alan hizmetlerini aradığınız zaman büyük olasılık bu şekilde bir uygulamanın olmadığını duyacaksınız. Bunun bizzat ben bir video emek vermesi ile sizlere daha ilkin kanıtlamıştım.

 • Güvenilir bir şirket üstünden Vodafone hattınıza 5.000 liraya kadar en yitik ile kredi kullanmak istiyorsanız, kesinlikle aşağıdaki numarayı arayınız.
 • Samet ÇETİN: 0-552-223-63-33 (Eskişehir başta olmak suretiyle Bilecik/Bozüyük ve Bursa ile Kütahya illerine gerek duymanız halinde evinize kadar gelip işlemleriniz sağlanmaktadır.)

Sadece, sistemden yararlanarak kredi kullanmak ‘da elinizde. Eğer videoda ‘da bahsetmiş olduğu şeklinde hat puanınız yüksek ise 15.000 liraya kadar aygıt alabilir, bunu anında bozdurup nakit paranızı alabilirsiniz. Sonrasında ise adınıza tanımlanmış olan telefonun ödemesini de 12 ay eşit taksit ile faturanıza yansıtarak ödeye bilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatlara Kaç Liraya Kadar Kredi Çıkmaktadır?

Kesinlik ile şunu net bir halde belirtmek isterim ki her vodafone faturalı hat sahiplerine 15 bin TL kadar kredi çıkacak diye bir şey yoktur. Tamamen adınıza ne kadar kredi çıkacağı Vodafone üstünden tanımlamış olan cihaza bakılırsa belli olmaktadır. Bu cihazın değerinin de ne kadar olacağı bazı kriterler göz önüne alınarak belirlenir.

 • En mühim olan kaç senedir Vadofone faturalı hat sahibi olduğunuz. (Minimum 12 ay normalde 24 ay tercihen)
 • Daha da önemlisi tertipli olarak Vadafone fatura ödeme işleminin yaptığınız.
 • Daha ilkin herhangi bir cep telefonu yada tablet şeklinde aygıt alıp almadığınız
 • Yaşınız
 • Hat taşıma işlemi yapmış olup yapmadığınız da önemlidir.

Göz önünde bulundurularak size bir puan verilir. Bu puan da asla KKB kredi notu aranmaz. Kısaca 24 Saat içinde sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar dan bile fazlaca daha iyi bir uygulamadır.

Not: Adınıza ne kadar kredi çıkacağınız bu işlemi icra eden firmalara arayarak da öğrene bilir, teklif alabilirsiniz.!

Faturalı Hattıma Kredi Başvurusunu Nereye Güvenli Olarak Yapabilirim?

Ben yerinizde olsam kesinlik ile bu işi kendim yaparım. Yapacağınız tek şey size en yakın Vodafone mağazasına giderek adınıza kaç liralık bir aygıt tanımlı bulunduğunu öğrenmektir. Bu kimi zaman mağazalara bakılırsa değişim göstere bilmektedir. Onun için bana kalır ise bir tek tek bir mağazadan adınıza tanımlı cihazın bedeli öğrenmeyin. Size en yüksek rakamda aleti veren mağazadan cep telefonunuzu alın.

Vodafone faturalı hat sahipleri kredi kullanmak için bu iki markayı seçmelidir

Vodafone faturalı hat sahipleri kredi kullanmak için bu iki markayı seçmelidir

 1. Burada dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan en mühim husus, alacağınız cihazın ne olursa olsun bozdurma yaparken kıymet minimum yitik edecek bir aygıt olması icap ettiğini unutmamanız ümidiyle.
 2. Bunun için sizlere tavsiyem, kesinlik ise SAMSUNG yada IPHONE markalarından tercihte bulunmanız ‘dır

Güvenilir olun ki bu cihazları aldığınız süre Vodafone bayisindeki temsilci satıcı bile sizden aleti satın almak isteyecektir.

Örnek: 5.000 TL bir aygıt satın aldığınız zaman, bu aleti rahatlık ile en düşük 4.200 liraya sata bilirsiniz. Aslına bakarsan düzgüsel ‘de bir gerekseme kredisi kullandığınız zaman;

 • Yaşam sigortası 200 lira
 • 5.000 lira için faiz en aşağıya 511,12 TL (%1,53 faiz 12 ay taksit ile)
 • 100 lira averaj bir işlem harcaması

Toplamda 811 lira bir yitik yaşayacaksınız.! Kim bilir bu şekilde de size aynı yitik ile Vadofone faturalı hattınız ‘dan kredi imkanı sağlanacak fakat! asla olmaz ise bankaların kredi notu sorgulamasına takılmayacaksınız.!

Bankaların kredi faiz oranları ile karşılaştırma yaparsak ödemeniz ne olur?

5.000 liralık bir aygıt alan kullanıcı için bankaların mevcut faiz oranları ile bir kaç hesaplama yaptık. Aradaki farkı sizde hesaplayarak avantaj ve dezavantajları görebilirsiniz. Faturalı hattınız üstünden kredi almayı planlıyor iseniz fazlaca büyük olasılık ile kredi notuna takıldığınız için bankalardan kredi alamıyor olmanızdır. Lakin, size tavsiye edeceğimiz öyleki bir banka var iki kredi notu en düşük olanlara dahi kredi çıkartmaktadır. Bu bankamız BURGAN BANK ‘dır.

 • BURGAN BANK MART ayı için 0 ile 12 ay vadeler için aylık %1.19 faiz uygularken 12 ile 60 ay arası için vadelere aylık %1.29 faiz oranı uygulamaktadır. Mevcut faiz oranlarına bakılırsa kredi hesaplama işlem tablomuz ise şöyledir.
BURGAN BANK Kredi Hesaplama Tablosu
Miktar 36 Ay 48 Ay 60 Ay
10.000 TL 364,42 TL  296,77 TL 257,08 TL
20.000 TL 728,84 TL 593,54 TL 514,16 TL
30.000 TL 1.093,26 TL 890,31 TL 771,23 TL
40.000 TL 771,23 TL 1.187,07 TL 1.028,31 TL
50.000 TL 1.822,10 TL 1.483,84 TL 1.285,39 TL

BURGAN BANK kredi başvuruları İnternet üstünden derhal yapabilmeniz için buradaki formu doğru bir halde doldurmanız yeterlidir.

 

About admin

Check Also

KGF Kredi Garanti Fonu Nedir? Kimlere Verilir?

KGF kısaca Kredi Güvence Fonu nedir? Sorusuna en fazlaca dört gözle beklenen 30 sual ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>