Vodafone Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır? Nereye SMS gönderilir?

Her hangi bir krediyi bankalardan çekmeyi planlıyorsanız eğer KKB sorgulama yapmanız gerekmektedir. İşini şansa bırakmayanların bu ayrıntıyı atlamaları gerekmektedir. KKB doğrusu Kredi Kayıt Bürosu tarafınca verilen findeks kredi notu değerinizi parasız ve ücretli olarak iki şekilde öğrenebilirsiniz. Bir oldukça telefon operatörleri tarafınca sunulan bu hizmete Vodafone de dahil olmuştur. Vodafone kredi notu sorgulama yaparak risk değerinizi öğrenmek artık oldukça kolay! Vodafone müşterilerinin cep telefonları ile bu servisten iyi mi istifade edebilecekleri, banka sicil sorgulama işlemleri için servis ücretlerinin size ne kadara mahal olacağı benzer biçimde mevzu başlıklığı altında bazı detayları paylaşacağız.

Vodafone Kredi Notu Sorgulama İşlemi Iyi mi Yapılır?

Akıllı yada düzgüsel işlevleri gören bir telefona haiz ve hattınızda Vodafone ise banka sicil sorgulama işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Dünya mobil devi olan Vodafone Türkiye’de kendisine en yakın rakip olan Turkcell şirketi ile rekabet edebilmesi için bu servisi müşterilerinin huzurlarına sunmuştur. Ayrıca küçük bir hatırlatma, hattınız Turkcell ise daha ilkin ki makalelerimiz de Turkcell kredi notu sorgulama nasıl yapılır yer verilmiştir. Vodafone hat sahipleri banka kredi puanını sorgulamak için yapmaları ihtiyaç duyulan tek şey aşağıdaki resimde de yer almış olduğu benzer biçimde SMS bölümlerine girmeleri T.C. kimlik numarasını yazması arada bir boşluk bırakıp yalnız doğum yılını girmeleri ve bu mesajı 1112 ye göndermeleridir.

vodafone-kredi-notu-sorgulama

vodafone-kredi-notu-sorgulama

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz benzer biçimde yapmanız ihtiyaç duyulan işlem oldukça basittir.

Vodafone Kredi Notu Sorgulama Ücretlendirmesi Kakkında

Vodafone bu işlemi müşterilerine uygun bir halde ücretlendirme yaparak sağlamaktadır. Her kredi notu sorgulaması için ayrı ayrı satmaca yazan Vodafone sorgu başına müşterilerinden 10.5 TL lik bir karşılık almaktadır. Findeks risk değerinizi hangi hattan sorgularsanız sorgulayın kesinlikle bir karşılık ödemek zorundasınız. Her hangi bir karşılık ödemek istemeyenler ise aşağıdaki başlıktaki tavsiyelerimizi yerine getirebilir.

Parasız Kredi Notu Iyi mi Sorgulanır?

Kredi skorunuzu öğrenmenin bir oldukça yolu bulunmaktadır. Bunların bir bir çok ücretlidir. Bankalar bir artık mobil uygulamalarına kredi notu sorgulama sekmeleri koymakta ve uygulama ile ciddi gelirler elde etmektedir. Peki makalemizin başlangıcında da belirttiğimiz benzer biçimde kredi notu ücretsiz nasıl öğrenilir ? Bunun yolu aslına bakarsak oldukça basittir. Siz bu notu kredi kullanmak için öğrenmek istemiyor musunuz? İster İnternet’ten kredi başvurusu yapın isterseniz cep telefonlarınız ile müracaat yapın tüm yapmış olduğu kredi başvuruları ön müracaat olarak sistemce görülmektedir. Yaptığınız ön müracaat kabul edilirse eğer kesinlikle fakat kesinlikle kredi skor değeriniz risk taşımayan değerlerdedir. Kredi ön başvurusu kabul edilen vatandaşımız mecburen bazı evrakları imzalamak için baş vuru yapmış olduğu ilgili bankaya gidecektir. Oradaki bireysel müşteriler departmanında vazife meydana getiren memura kredi puanınızı sorarak tam olarak ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Vodafone kredi notu sorgulama işlemine ücretsiz bir şekilde alternatifsiz tek yol bu dur dostlar!

About admin

Check Also

Kaç Kredi Notu Puanına Ne Kadar Kredi Çıkar?

İhtiyaç dahil olmak suretiyle tüm kredilerin çıkmasında belirleyici en mühim unsur asla şüphesiz ki kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>