Yapı Kredi Bankası Esnaf Kredisi 6 Ay Ödemesiz Veriyor

Yapı kredi bankası KOBİ işletme sahipleri için 2020 senesinde 40 bin TL krediyi 36 ay 3 ayda bir ödemeli yada 6 ay asla ödemesiz olarak kredi vermektedir. Ek olarak arzu eden esnafa da kendi bünyesine ilişkin hususi business kart imkanlarını sunmaktadır. İnternet ve cep telefonlarınız ile müracaat yapacağınız esnafa hususi uygun faizli bu krediden iyi mi yararlanabileceğinizi sayfamızda ayrıntıları ile yer verdik. Eğer tüm büyük yada ufak esnafa sunulan business kredi kartını da almayı kabul ederseniz kartınıza tam 20 bin TL limit imkanı sunulacaktır. Toplam esnafa 100.000 TL kredi imkanını sunan Yapı kredi bankasının müracaat şartlarını da gene aşağıda yer edinen başlıklarda bulabilirsiniz.

Yapı kredi bankası esnafa hususi kredi ve kredi kartı hakkında

Vatanımızda etkinlik gösteren ve oldukça ticari itibara haiz hususi sermayeli bir banka olan Yapı kredi bankası oluşturduğu KOBİ destek birimleri ile esnaflara ticari dünyadaki sıkıntılarını giderebilmeleri adına kredi ve kredi kartı olanakları sunmaktadır. Yapı kredi bankasının 2020 senesinde finansal kaynak olarak büyük yada ufak kayıtlı olarak tecim meydana getiren tüm esnaf için 100.000 TL kredi ve bunun yanında 20.000 TL limite haiz olan ticari kredi kartı (business kart) sağlamaktadır. Başvuruları İnternet üstünden yada cep telefonları aracılığı ile anında yapma imkanı elde eden banka 3 yada maksimum 5 dakika içinde ön onay başvurusunu alabileceğiniz müracaat içinde bir fazlaca yöntemi sizlere sağlamaktadır.

İnternet ve cep telefonu aracılığı ile yapı kredi esnaf kredi & kredi kartı başvurusu iyi mi yapılır?

Çağa ayak uyduran Yapı kredi bankası İnternet üstünden sıra ve vakit kaybı olmaksızın esnafın nakit gereksinimlerini karşılamak için kredi ve kredi kartı olanağı sunmaktadır. İnternet üstünden T.C. numaranız ile başvurabileceğiniz kredi için BURAYI tıklayabilirsiniz. Cep telefonu aracılığı ile ise kredi kartı için ayrı Yapı kredisi esnaf kredisi için ise ayrı bir halde karakter girerek başvurmanız gerekmektedir. Her iki müracaat için yapmanız ihtiyaç duyulan örnekleri aşağıda resimleri ile yer verdik.

Esnaf kredisi başvurusu için yapmanız ihtiyaç duyulan!

yai-kredi-esnaf-kredisi

  • 100 bin TL 60 ay vadeli esnaf kredisi için yukarıdaki SMS resminde de yer almış olduğu benzer biçimde ilk olarak büyük harfler ile ESNAF yazmanız. Sonrasında bir boşluk ve arkasından T.C kimlik numaranızı girmeniz ve gene bir boşluk bırakıp  aylık net gelirinizi girerek SMS nizi 4411 e göndermeniz gerekmektedir.

Business kredi kartı için yapılması ihtiyaç duyulan!

yapi-kredi-esnaf-kredi-karti-basvurusu

İçinde esnafa hususi olarak 10 bin TL kredi limiti bulunan Business kredi kartı başvurularını da cep telefonlarınız aracılığı ile anında yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun SMS kısmına girerek ilgili alana BK yazıp boşluk bırakarak gene T.C numaranızı girerek peşinden aylık kazancınızı girerek son olarak 4411 e göndermeniz kafi olacaktır.

Yapı kredi esnaf destekleri hakkında bilgilendirme

Yapı kredi bankası tarafınca esnafa hususi sağlanan kredi ve kredi kartları başvuruları için yaptığınız tüm bu başvurular ön müracaat olarak kabul edilmektedir. Ön başvurunuz kabul edilmesi durumda size en yakın olan Yapı kredi bankasına başvurunuzu şahsen yapmanız gerekmektedir. Size en yakın olan banka şubelerini BURADAN öğrenebilirsiniz. Banka size müracaat formunu her sayfalarını imzalatacak ve bazı lüzumlu evraklar talep edecektir. Bu evrakla ise esnaf sicil tasdiknamesi, vergi levhası istenilmektedir. Bu belgeler KOBİ işletmenin senelik cirosunu öğrenmek için istenilmektedir. Ticari sicilinizde herhangi bir kayıt yok ise ve KKB tarafınca da kedi notu değerleriniz riskli gurupta yer almıyorsa eğer muhtemelen kredi kartı ve esnaf destek kredinizi rahatlık ile alabilirsiniz.

Yapı kredi KOBİ kredisi yapmak için gerekli belgeler

Yapı kredi KOBİ kredisi yapmak için lüzumlu belgeler

Lüzumlu detayları isterseniz 444-0-448 numaralı telefondan da öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi KOBİ Destek Kredisi Faiz Oranları

Yapı kredi bankası KOBİ ve büyük, küçük esnafa kredi imkana değişik modellerde kredi olanağı sağlamaktadır. Elde etmiş olduğu bu olanaklar esnafın KKB Kredi Notu değerine nazaran belirlenmektedir. Eğer kredi notunuz yüksek skorlar da ise Yapı Kredi bankasından aşağıda yer edinen güncel kredi faiz oranlarından dahi düşük faiz oranları ile kredi kullana bilirsiniz.

📊 Yapı Kredi bankası MART 2020 zamanı için esnafa belirlemiş olduğu 60 aylık vadeli kredinin faiz oranını aylık %1.47 olarak uygulamaktadır. Faiz oranları daha öncede belirtmiş olduğum benzer biçimde VADE + Kredi Notu değerine nazaran değişim göstere bilmektedir. Eğer risk içermeyen bir kredi notuna haiz iseniz vadeye nazaran belirlenen aşağıdaki faiz oranlarına nazaran geri ödemeniz oluşmaktadır.

YAPI KREDİ 60 Ay Vadeli Esnaf Kredisi Hesaplama
Miktar Aylık Ödeme Toplam Maliyet
20.000 TL 542,96 TL 32.577,60 TL
30.000 TL 814,44 TL 48.866,40 TL
35.000 TL 950,18 TL 57.010,57 TL
40.000 TL 1.085,92 TL 65.155,09 TL
45.000 TL 1.221,66 TL 73.299,57 TL
50.000 TL 1.357,40 TL 81.443,89 TL

Vadeye nazaran sizlerin de görmüş olduğunuz benzer biçimde Yapı Kredi faiz oranları değişim göstermektedir. Değişik tutarlardaki ticari kredi HESAPLAMA ve BAŞVURMA işlemlerinizi BURADAN ‘da yapabilirsiniz.

About admin

Check Also

Sıfır Faizli Esnaf Kredisi Sonuçları Açıklandı

2020 tarihinde tüm esnafa verilecek olan KOSGEB işletme faiz destekleri neticeleri nihayet açıklandı. Kazananlar sıralaması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>