Yardım Sayfası

Yardım Sayfamıza Hoş geldiniz

Site olarak KOSGEB ile en dört gözle beklenen ve KOSGEB ile ilgili en kolay erişim sağlayabileceğiniz kişisel hizmet sayfasına hoş geldiniz. Aşağıda sizler tarafınca KOSGEB ile ilgili en oldukça dört gözle beklenen sual ve cevaplarının yanı sıra KOSGEB için lüzumlu olan biçim ve evrakların doldurulması için resimli ifade ve giriş linklerini bulabilirsiniz.

KOSGEB Nedir?

KOSGEB yerli üretimi çoğaltmak ve ülke ekonomisini canlandırmak suretiyle devlet tarafınca kurulan ve denetlemesini Bilim – Endüstri ve Teknoloji Bakanlığının yapmış olduğu bir kuruluştur.

KOSGEB Açılımı Nedir?

KOSGEB açılım olarak Minik ve Orta Ölçekli Endüstri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı ‘ dır.

Ne Kadar Kredi Verir?

KOSGEB Girişimci ve kobilere olmak suretiyle desteklerini iki şekilde vermektedir. Müracaat yaptığınız programa gore de bağışlama yada faizsiz kredi oranları değişim göstermektedir. Yeni iş yeri kuracaklar için Girişimcilik Destek Programı oranları geçerli ile iş yeri sahibi kobi için ise oluşturulan destek programları burada mevcuttur.

Nereden Başlamalıyım?

KOSGEB için il yada ilçenizde bulunan en yakın İŞ – KUR, Belediyeler, Meslek Odaları, Üniversiteler yada  KOSGEB temsilciliğine başvurunuz. KOSGEB temsilcilikleri adres detayları için lütfen tıklayınız.

Eğitim Süresi

KOSGEB Girişimcilik Destek Programı Eğitim süresi 3 gün süresince ve toplamda 30 saat sürmektedir ve bu eğitiminler müracaat yaptığınız kuruma ilişik konuşma salonlarında verilmektedir.

Eğitim Tarihleri

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri öğrenci gore yurdun her bölgesinde ve şehrinde verilmektedir. Herhangi bir ikametgah kayıt adresi aranmamaktadır. İsteyen istediği ile yada ilçedeki eğitimlere katılım izah edebilir. KOSGEB Eğitim veren il / ilçeler için lütfen tıklayınız.

Kayıt ve Kobi Beyannamesi Formu

KOSGEB veri tabanına kayıt olmak ve iyi mi kayıt olacağınızı resimli ifade ile ulaşmak için tıklayınız.. KOSGEB kobi beyannamesi formu iyi mi doldurulur resimli ifade ve giriş için tıklayınız..

Parasız Davet Merkezi ve KOSGEB Ana Bina İletişim Detayları

KOSGEBE ‘e parasız davet merkezinden yardım almak için 444 1 567 aramanız kafi olacaktır. KOSGEB Ana data adres ve telefon bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

Başkanlık Mamak Bina Adresi

Harman Mahallesi, Abdülhak Hamit caddesi Numara 66 Altmış evler / MAMAK / ANKARA

İletişim Telefon Numaralarımız

0-312-595-28-00

İletişim Fax Numaralarımız

0-312-368-07-15

 

Not: Sitemiz tamamen bilgilendirme ve insanlara yardım amacı ile kurulmuş bir kişisel blog sitesidir. Halka yararlı bilgilerin paylaşımın kabahat bulunduğunu düşünmüyoruz. KOSGEB dolandırıcılıkları hakkında meydana getirilen şekilleri lütfen bu makalemizde okuyun ve lüzumlu tedbirlerinizi alınız!

About admin

Check Also

Gizlilik Politikası

Daha çok ne var ? 1 Biz kimiz 2 Hangi kişisel bilgileri ne amaçla topluyoruz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>