Yaşlılara 5 Dakika’da 2020’e Özel Kredi Veren Bankalar

Ne yazık ki her ne kadarda kredi notunuz ve gelir belgeniz dahi olsa yaşlı pozisyonuna girdiğiniz taktirde bankalardan her yıl olduğu benzer biçimde 2020’da da kredi kullanamaya bilirsiniz. Özellik ile bireysel ihtiyaçlarınız için bankalardan 60 ay vadeli gerekseme kredisi alalamak bir çok vakit insanı ciddi zorluklara çektirmektedir. Daha fazlaca 65 yaş üstündeki yaşlılara bankaların bir bir çok finansman sağlama mevzusunda sıcak davranmazken, bazı bankalar ise 83 yaşına kadar kredi imkanlarını bir tek 5 dakika içinde vermektedir. Üstelik bir fazlaca finansman kuruluşuna bakılırsa 65 bin liraya varan üst limitler ile.

Bankalar Yaşlılara Niçin Kredi Vermez!

Bankaların aslına bakarsak kredi vermekte en fazlaca ısrar eden oldukları mevzu kredi notu ‘dur. Onun haricinde gelir belgesiz olarak dahi bir fazlaca yöntem ile rahatlık ile bankalardan 40.000 liraya kadar gerekseme kredisi kullana bilirsiniz. Tıpkı aşağıdaki video da benim kullandığım benzer biçimde. 🙂

Sadece iş yaş mevzusunda geldiği zaman bankalar {hiç de} bu kadarda merhametli ne den ise olmaktadır. Asla şüphesiz ki bizlere kalırsa bankaların yaşlılara kredi vermemesinin en büyük sebebi ülkemiz deki ölüm yaşlarının gittikçe azalmasıdır. Her ne kadarda banka gerekseme kredisini müşterisine tanımlarken sigorta yapsa da sigorta şirketi kendi bünyesinde olunca göz bakılırsa bakılırsa sigorta acentesini zarara uğratmak istemeyecektir. Sırf bu nedenden dolayı bankalar yaşlılara kredi vermeye yanaşmamaktadır.

En Üst Yaş Sınırı İle Kredi Veren 2020 Bankası Hangisidir?

Peki 2020 senesinde kredi vadesi ile beraber 84 yaşına kredi veren bankalar var mıdır.? Eğer mevcut ise de bu bankalar hangileridir. ? Evet vardır, sadece bu bankaların tanıtımına videolu olarak geçmeden ilkin ilk olarak şu mevzuyu açıklık getirmem gerekmektedir. Birazcık sonrasında sizlerin de izleyeceğiniz video da olduğu benzer biçimde bankalar bankalar yaş limitlerini belirtirken kredi vadesi ile beraber terimini kullanmaktadır. Buna bir örnek vermemiz gerekir ise eğer bir banka kredi vadesi ile beraber 84 yaşına kadar diyorsa müracaat meydana getiren yaşlımızın kredi başvurusunda 81 yaşlarında talep etmiş olması gerekir. Dolayısı ile 81 yaşlarında en fazla olarak 60 ay şu demek oluyor ki 5 yıl olarak başvuruda bulunmuş olsa 81+3 = 84 olacaktır. Eğer yaşlımız aynı şartı elde eden bankaya 83 yaşlarında başvuruda bulunmuş olursa bu kez de en fazla 1 yıl vadeli olarak müracaat yapabiliyor olacaktır. Pekala 2020 da yaşlılara en üst yaş ile kredi elde eden banka hangisidir?

BURGAN BANK 84 Yaşına Kadar Yaşlılara Kredi Vermektedir.!

Siz yaşlılarımız için yapmış olduğumuz araştırma neticesinde yaşlılara en üst yaş sınırında kredi kullandıran bankanın BURGAN BANK bulunduğunu öğrendik. Banka kredi vadesi ile beraber müşterilerine 2020 da 84 yaşına kadar gerekseme kredisi vermektedir. Fazlaca büyük olasılık ile ilçeniz de yada ilinizde yakınınızda BURGAN BANK olmayacaktır, fakat üzülmeyin! buradaki => https://www.burgan.com.tr/dijitalkredi/basvuru-giris bağlantıdan bir tek 3 adım ile bankanın sizlere tanımış olduğu bu imkandan yararlana bileceksiniz. Üstelik bankanın sizlere sunmuş olacağı bu imkandan gelir belgesiz, masrafsız ve sigortasız olarak yararlanacaksınız.! Ek olarak, eğer geçmişe dönük kredi ödeme performansınız iyisi mevcut gerekseme kredisinin faiz oranlarına nazaran minimum %10 daha avantajlı olarak kredi fırsatından yararlana bilmektesiniz. Bankanın mevcut faiz oranları ve kredi hesaplama tablosunu aşağıdaki adresimiz den görebilirsiniz. Bankamız yaşlıların kredi skoruna ve belirmiş oldukları teminatlarına bakılırsa 55.000 liraya kadar finansman sağladığını da belirtmek isterim.

MART ayı için BURGAN BANK 12 aya kadar yaşlı müşterilerine aylık %1.19 faiz uygulamaktadır. Kredisini 12 aydan 60 aya kadar vadeli olarak kullanmak isteyenler için ise bu faiz oranı %1.29 olmaktadır.

  • 3.000 TL bana yeter deyip 12 ay olarak ödemek isteyenler bu şartlarda aylık 273,81 TL taksit tutarını kabul etmiş olurlar. Toplamda ise maliyeti 3.285,71 TL olacaktır.
  • 3.500 TL kredi kullanıp gene bunu 1 yıl içinde kapatmayı planlayan yaşlımızın aylık taksit ödemesi 319,44 TL olacaktır. Toplam maliyeti ise bir tek 3.833,30 TL olur.
  • 4.500 Lira çekip bunu 12 ay ödemek isterse o vakit aylık taksit ödemesi 410,71 TL olur.
  • 7.000 Lira 24 ay olarak geri ödeme planlayan emeklimizin aylık taksit ödemesi 351,42 TL olacaktır.
  • 10.000 Lira için 60 ay olarak taksit miktarınız 257,08 TL
  • 15.000 liranın 5 yıl süresince ödemesi 385,62 TL

Olmaktadır.

73,75,76,80,85 Yaş Üzerine Kredi Veren Bankalar✅

BURGAN BANK haricinde öteki bankalarda yaşlılara ciddi anlamda kredi olanakları sunmaktadır. Bu olanaklar da bazı bankalar yaşta inisiyatif kullanırken bazı bankalar ise kredi üst miktarlarında oldukça cüretkar olmuşlardır. Hele bir de emekli maaşınızı bu bankalardan yada PTT üstünden alıyorsanız 2020 da demeyin sizin keyfinize. İşte size 5 dakika içinde kredi elde eden öteki 4 banka.

  1. AKTİF BANK müşterilerine tam 50.000 liraya kadar 80 yaş dahil olmak suretiyle gerekseme kredisi vermektedir.
  2. Denizbank 80 yaşına kadar 36 bin lira kredi imkanı sağlamaktadır.
  3. ING bank 75 yaşına kadar 45.000 lira kredi vermektedir.
  4. TEB 70 yaşına kadar 36 ay vadeli 35 bin lira gerekseme kredisi vermektedir.

Artık seçiminizi siz bunların içinde birinde yaparsınız. Bu seçimi yapmadan ilkin PTT Emekliye Faizsiz Kredi Veriyor Mu? (DOĞRU CEVAP) da daha ilkin verdiğimi belirtmek isterim.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>