Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Detayları (30 Bin TL Anında)

Artık Ziraat bankasından ‘dan herhangi bir belge beyan etmeden gereksinim kredisi kullana bilirsiniz. Banka 2020 yılı için belirlemiş olduğu üst limit olan 30 bin TL için gelir belgesiz olarak kredi başvurusu yapma olanağı sağlamaktadır. 60 ay vadeli olarak bu başvurunun iyi mi yapılacağını sizlere 5 adımda anlattık. İnternet mobil bankacılık üstünden hafta sonu dahi müracaat yapmak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ederim. Türkiye’nin asla şüphesiz en düşük faizli kredi olanağı elde eden bu bankanın kredi kartı hediyeli kampanyasının bilgileri şu şekildedir.

Ziraat Bankası Gelir belgesiz Kredinin Bilgileri Nedir?

Ziraat bankası gelir belgesiz olarak kredi imkanlarını tıpkı 4 işlemle ENPARA ‘dan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz de olduğu benzer biçimde İnternet mobil bankacılık üstünden sağlamaktadır. Dolayısı ile bu olanaklardan yararlanmak isteyenlerin kesinlikle Ziraat bankası İnternet bankacılığına giriş şifreleri ellerin altında olması gerekmektedir. Mobil İnternet bankacılığı giriş için şifrenizi size en yakın Ziraat şubelerinden ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan banka şubesine giderek, bireysel müşteriler departmanından İnternet bankacılığı şifresini isterim demenizdir. Şifrenizi aldıktan sonrasında müracaat işleminizi şu şekilde sağlaya bilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi 2020 Başvurusunun Yapılması

Adını sıklık ile hayvancılık kredisi ile çiftçilerimize elde etmiş olduğu destek sunar ile duyuran banka artık sonunda bireysel müşterileri içinde ciddi bir atak ile duyurmaya başladı. Tüm bankalardan daima en düşük faizli konut, vasıta ve bireysel tüketici kredisini elde eden bankamız artık İnternet üstünden de başvuruları kabul etmektedir. Azca ilkin bahsettiğimiz şekilde şifresini alanlar aşağıdaki adımları takip ederek gelir belgesiz olarak kredi başvurularını sağlaya bilirler.

  1. Herhangi tek tek bilgisayardan şifreniz ile müracaat yapmak için buradaki adrese girmeli, mobil uygulama ile müracaatta bulunacaklar ise buradaki uygulamayı cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir.
  2. Ziraat İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonrasında bağlantısını tıklamanız gerekmektedir.
  3. Oluşturulan yeni sayfada ise kullanmak istediğiniz kredi miktarını, vadesini ve gelir beyanınızı (formalite) girmeniz gerekmektedir.
  4. Gireceğiniz kredi miktarı en fazla 30.000 TL olması gerekmektedir. Banka şuan için en fazla olarak 30 bin TL kadar müracaat yapılmasına izin vermektedir. Ek olarak, kredi vadesi ‘de gene en fazla olarak 60 ay seçebilirsiniz. (Resimde gözüktüğü benzer biçimde)
Ziraat bankası gelir belgesiz kredi başvurusunun yapılması

Ziraat bankası gelir belgesiz kredi başvurusunun yapılması

Tüm bu alanları doğru bir halde girdikten sonrasında ”DEVAM” deyip sonrasında ”BAŞVUR” demeniz ile müracaat kaydınız tamamlanmış olacaktır. Hemen sonra ise girmiş olduğunuz bilgiler ve kredi notu değeriniz doğrultusunda size bir onay yada ret mesajı gelecektir. Onay mesajını aldıktan sonrasında banka şubesine giderek, ilgili sözleşme formalarını doldurup kredinizi alabilirsiniz.!

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Iyi mi Alınır?

Siz istemezseniz de banka zorla size kredi kartını gene gelir belgesiz olarak verecektir. Bana son olarak 4 ay ilkin kullanmış olduğum konut kredisinde zorla kredi kartı verdi. Üstelik limiti ‘de o şekilde yabana atılacak benzer biçimde değil tam 10.000 TL kadardır. Sonrasında ihtiyacım olmadığı için zor bela Ziraat bankası alan kişi hizmetlerini arayarak kredi kartını iptal ettirdim.

  • Ziraat alan kişi hizmetleri numarası: 0-850-220-00-00

Ek olarak, isterseniz mesai saatleri içinde gene teknik desteği bankanın İnternet sitesinin sağ alt köşesinden canlı söyleşi üstünden de alabilirsiniz. Ziraat bankası ihtiyacınıza ve yaşınıza gore aşağıdaki kredi kartlardan birini sizlere temin edecektir.

  • BANKKART GENÇ: 18 ile 26 yaş aralığındaki yüksek lisans yada doktora öğrencilerine tanımlanan kredi kartıdır. Hesabında para dahil eğer olmazsa faizsiz ve masrafsız kredi kullanma imkanı sağlamaktadır.
  • BANKKART GOLD: En büyük özelliği temassız olarak alış veriş imkanı sağlamasıdır.
  • BANKKART PLATİNUM: Bolca armağan para kazandırması ile yüksek limitlerde alış veriş imkanı sağlaması ile bilinmektedir.
  • BANKKART: İnternet üstünden kullanacağınız gelir belgesiz kredi ile sizlere verilecek olan kredi kartıdır. Averaj olarak tanımlanan kredi limiti 5.000 ile 10.000 TL içinde yer almıştır.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredinin Faiz Oranları Ne Kadar?

Ziraat bankası İnternet yada şube üstünden başvurular için müşterilerine aynı faiz oranlarını uygulamaktadır. Bankaya ilişik güncel kredi faiz oranları ve hesaplama tablosu şöyledir.

MART ayı itibarı ile faiz oranı %1.05 olmaktadır.
11.000 Lira 12 ay olarak ödemek için aylık taksit tutarınız 993 TL olacaktır. 11.921 TL geri ödeme
19.000 Lira 36 ay vadeli olarak aylık ödemesi 659 TL 23.751 TL toplam geri ödeme
29.000 Lira 5 yıl vadeli aylık taksit ödemesi 691 TL olacaktır. 41.504 TL toplam maliyet tutarı

Bu oranların oldukça daha altında faizli olarak Ziraat bankasından kredi kullanmak istiyorsanız, maaş müşterisi olmanız icap ettiğini lütfen unutmayınız.

 

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>